81 ОДЗ в Зона Б 5 -Впечатления?

  • 1 255
  • 16
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
Знам, че не е по темата, но ....3 дни на градина и вече сме сополиви, кихаме и теб подобни Sad Sad Sad Sick
  Ами нормално е, Гери няма изграден имунитет, опитай се да овладееш ситуацията и да се пребориш този път, защото, после ще си имаш същите ядове в училище.
  В момента с рязкото застудяване се завъртяха вирусите, това не е ненормално, сега е момента да почнеш с витамини и имуностимулатор. Аз на мойте им давам Респивакс(детски) от 2 дена, чужбинския по-изчистен аналог е Бронховаксом, също така може и Рибимунил, имуностимулаторите е хубаво да се почват в началото на есеният сезон.
  Стрелче, знам че не е приятно, но е неизбежно, в която и детска градина да си,  консултирай се и с личната ви лекарка, за да овладеете инфекцията в началото и да няма усложнения. Успех Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
strelche®, синът ми ходеше в яслата на въпросната детска и съм писала не малко пъти колко съм недоволна от нея, не знам за детската, но както и да е. Исках да ти кажа, че той беше постоянно болен. Ще ти разкажа една случка. Значи засичам се с майката на едно от момиченцата при личния ни лекар, защот Тими беше с конюктивит и я питам "Какво й е на малката?" като изобщо не я поглеждам и ти ми казва "Конюктивит виж й очите?". Бяха целите в гурели зелени сълзят. И ми разказва как отишла да си вземе детето и й го дали цялото в храна и сополи, при което тя помолила лелята да й измие лицето малко. Онази се върнала с някакъв гаден парцал, целия омазан с незнам какво и я забърсала с думите "Ми нямаме вода днес цял ден....". Без коментар.
Аз моят син го преместих оттам в първия удубен случай!

Последна редакция: вт, 04 окт 2005, 19:05 от hey_ya

Общи условия

Активация на акаунт