идеи за хол

  • 19 056
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 608
   Страхотно е станало - поздравления! Всичко се е съчетало много добре, а дивана ти ми е любимия добре, че не го развали!   bouquet

Катри е казала същото, което щях да напиша! Страхотно е станало, зеленото се откроява прекрасно, освежава и е чудесен акцент.  Grinning

# 31
  • Мнения: 158
мерси много. наистина маного ме зарадвахте  bowuu

# 32
  • Мнения: 8 999
Много ми хареса и на мен трансформацията. Може да лепнеш едно такова цветенце, като на стената, и на секцията при телевизора - на белите вратички.

# 33
  • Мнения: 79
Чудесна промяна, Neshi! Peace

Надявам се да не възразиш да ползвам темата ти, защото се нуждая от подобен съвет.

Това
http://cindarella.snimka.bg/daily/razni.480881.17721099
е холът ми в момента.
Предстои промяна в цвета на стените, килима /този е кухненския, временно постлан тук, заради чаветата/ и завесите и съм затруднена в избора на нови цветове. Шкафчето за телевизора е тъмно, а прозореца е на цялата дясна стена на стаята.
Ще се радвам на всякакви идеи как мога да освежа помещението... Simple Smile

# 34
  • Мнения: 158
не че много разбирам, но даи още снимки от страна на прозореца и секцията, за да се добие предтстава за пространството. и наче диваните на мене лично ми харесаха, аз може би бих ги освежила с един светло зелен цвят на стените и едно зелено килимце. според мен стаята ще живне

# 35
  • Мнения: 608
И аз за зелено си помислих или за цвят брик. Диваните са много симпатични. Само кафяво-бежовата гама в стаята е в повече.

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 14:14 от Elica676

# 36
  • Мнения: 79
И аз за зелено си помислих или за цвят брик. Диваните са много симпатични. Само кафяво-бежовата гама в саята е в повече.

Елица, точно от превеса на кафяво-бежовата гама искам да избягам. Да изместя акцента от нея. Именно затова отлагам покупката на килим, докато ми се изясни визията. Най-лесното е да взема някакво бежово шаги и да мацна стените в бледо, но ми се  вижда скучна идеята. От друга страна не съм сигурна какъв по-ярък цвят би се вписал в цвета на пода и диваните... Confused

П.П. Под "Брик" тухленото ли имаш предвид?!
Подобен е цвета в трапезарията ми:
http://cindarella.snimka.bg/daily/razni.480881.17722852

# 37
  • Мнения: 608
Да, брик е, но аз лично си го представих малко по-наситено.

# 38
  • Мнения: 0
Трудно ще излезеш от бежаво - кафявата гама, тъй като дивана е двуцветен. За мен най - добре ще стои тъмно кафява стена , ако има достатъчно светлина в хола. Може и много светло бежаво, но няма да има никакъв контраст. Някакви декоративни възглавнички тюркоазено ще си пастнат с картината. Оранжаво, грахово зелено, керемидено червено също се съчетават ( стена, килим, възглавници и др.)

Общи условия

Активация на акаунт