За ръчния багаж при полет с Wizz Air

  • 48 369
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 603
Аз също си преливам разни неща в малки шишенца, за спирала и червило не са ми правили никога проблем, не съм ги слагала в отделно пликче. И да в София пликчетата се продават и  на всичкото отгоре са доста скъпи, май едното беше 2-3 лева. Парфюм не бих взела в ръчен багаж, защото ще се заядат независимо дали е останало малко в шишенцето.

# 16
  • Мнения: 914
  Парфюм не бих взела в ръчен багаж, защото ще се заядат независимо дали е останало малко в шишенцето.
А в опаковка от 30 или 50 ml има ли проблем?Офф, знаех си аз, че трябваше да си платя за багаж...

# 17
  • Мнения: 2 603
Е, за толкова малко шишенце няма да ти направят проблем. Аз имах предвид по-голямо шише с по-малко парфюм вътре. Извинявай, не съм била ясна   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 715
Нито в София, нито в Рим са ми проверявали багажа. Минах дори с минерална вода. В София ми стърчеше от сака, но не беше пълна и ми я върнаха. Изискванията са опаковки до 100 мл. и общо не повече от литър, така че парфюм 50 мл е ок, мисля. Чадърът също не беше проблем.

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета, в сряда дъщеря ми ще пътува до Валенсия с Wizz Air
Няма да носи допълнителен багаж а само ръчен ( куфар с размерите обявени в саита им )
може ли да носи
- лекарства , ФДТ , спирала и молив ...

В саита им пише : 1 бр ръчен багаж
Следовалтено не може да има дамска чанта и куфар ( ръчен багаж ) Нали?
Дали ще има проблем и двете ако са 
ТО в дамската чанта ще са и документите и парите ...

Надявам се някои да ми отговори , защото ми е малко притеснено , защото и сама ще пътува  Hug

# 20
  • Мнения: 2 697
Ани, в сайта на Уиз има изчерпателна информация Peace
Иначе ръчният багаж трябва да е само 1 бр., т.е. куфар или дамска чанта, а не и двете. По-добре да не рискува да й направят проблем, на някои летища и някои служители са много заядливи в това отношение.

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 592
Ани, в сайта на Уиз има изчерпателна информация Peace
Иначе ръчният багаж трябва да е само 1 бр., т.е. куфар или дамска чанта, а не и двете. По-добре да не рискува да й направят проблем, на някои летища и някои служители са много заядливи в това отношение.


Преди малко някъде прочетох в сайта им че може малка чантичка ... Hug, дано да може , ако не ще я приберем в куфара  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 287
   С Wizz носиш само един брой багаж със съответната големина. Дамска чанта не може. Трябва да влезе в ръчния багаж ако се носи. Интимен душ гел има в малки пликчета (като еднократните шампоани). Пробвай да потърсиш в някоя аптека. Последно бях намерила Лактацид. Сгъваем чадър аз редовно нося. Не са ми правили проблем. Козметиката кога слагам в плик-кога не слагам! Както дойде! Ако нямаш плик,дават( случи ми се в Париж). 

# 23
  • Мнения: 322
В Jumbo наскоро гледах комплект за пътуване - кутийка с няколко малки шишенца, в които можеш да си отлееш от необходимата козметика  Peace

# 24
  • Мнения: 2 255
В Jumbo наскоро гледах комплект за пътуване - кутийка с няколко малки шишенца, в които можеш да си отлееш от необходимата козметика  Peace
Имам въпрос към момичета, които са летяли от/до Мадрид  Praynig много ли е затегнат контрола на летището, относно ръчния багаж, друг няма да нося  Rolling Eyes
Ще ми се да си нося и малка дамска чанта от тези дето минават през рамо...на нашето досега не са ми правили проблем, в Милано/Бергамо  също дори единия път си бях с бая по-голяма, че си я взех от там и не влезе в куфара  hahaha а даже носех още и плик с огромно великденско яйце   Joy но за Мадрид  newsm78

# 25
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
 Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 0
Аз имам един въпрос, след 2 дни ще пътувам за Лондон през летище Крумово (Пловдив). Налага ми се да пътувам само с ръчен багаж и съответно проблема ми е за козметиката. От къде мога да си купя от тези специални пликчета за които се говори? Не съм видяла никъде на летищетото в Пловдив да се продават. Не ми се иска да ми вземат козметиката само защотото не е в такова пликче... плс някой ако знае от къде може да се закупи да пише, ще съм много благодарна!

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 740
Аз имам един въпрос, след 2 дни ще пътувам за Лондон през летище Крумово (Пловдив). Налага ми се да пътувам само с ръчен багаж и съответно проблема ми е за козметиката. От къде мога да си купя от тези специални пликчета за които се говори? Не съм видяла никъде на летищетото в Пловдив да се продават. Не ми се иска да ми вземат козметиката само защотото не е в такова пликче... плс някой ако знае от къде може да се закупи да пише, ще съм много благодарна!

Такива пликчета видях , че раздават на пътниците още при първоначалната проверка на билетите , преди проверката на багажа ви питат още на вратата имате ли козметика и ако потвърдите ви дават такива пликчета , но не видях някой да дава пари за тях.На мен не ми се наложи да ми дават такива пликчета , щото аз дори паста за зъби не носех , купих си ги после .  Пътувах началото на м. май тази година , да се надяваме че няма да има промяна от тогава . Peace

# 28
  • Мнения: 6 243
Вземи си просто наилоново пликче, вържи го отгоре и си готова. Никой няа да ти вземе козметиката заради пликчето, ако е до 100 мл и няма аерозоли.

Летя непрекъснато, освен от личен опит гледам край мен кой какво слага на лентата, н се притеснявай. Пликчето тр да е до 1 л и прозрачно. Връзванто е с цел да не ти изпадат нещата, нищо повече  Wink

# 29
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Може и обикновено пликче, наистина  Peace А може и от книжарница да си купиш папка с цип - формата е А4, прозрачна е и се закопчава много добре. Струва около 0,80 лв и можеш да си я ползваш като несесер многократно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт