Опит за тема - гр. Козлодуй :)

  • 43 515
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета,някоя от вас може ли да ми каже къде се намира улица Екзарх Йосиф и има ли от вас живущи на нея?

Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 11:56 от kragovrat

# 721
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
Момичета,някоя от вас може ли да ми каже къде се намира улица Екзарх Йосиф и има ли от вас живущи на нея?

 Blush Blush знам хановете, но екзарха ЦЪ  Blush

от такситата знаят всички улици по имена  Hug

# 722
  • Мнения: 1 111

улицата водеща покрай басейна и към спортната зала, минава северно  от нашия блок

# 723
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мерси много.Имам няколко въпросчета,ама ще питам по-натам

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
днес от 18:30 в ДЕ ще има "Щуротреска"  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 5 293
Пък да ви се пУФаля, днес моето момче благоволи да направи няколко стъпчици навън, подпирайки се за един стол (досега единствените опити бяха ужасни - мята се да пълзи, а аз не давам). След което ми скри шапката, като настоя да си бута количката доооста дълго... брей, как растат тези дечица  Mr. Green

# 726
  • Провинция
  • Мнения: 509
Пък да ви се пУФаля, днес моето момче благоволи да направи няколко стъпчици навън, подпирайки се за един стол (досега единствените опити бяха ужасни - мята се да пълзи, а аз не давам). След което ми скри шапката, като настоя да си бута количката доооста дълго... брей, как растат тези дечица  Mr. Green



Честити стъпчици на малчо,ЗИЛЕНКО!

# 727
  • Мнения: 434
Честити му първи стъпки на малкият Калин.
Докато се обърнеш и те вече пораснали, времето лети бързо.

# 728
  • София
  • Мнения: 5 293
Благодаря, благодаря! То всъщност у дома отдавна пристъпва, хванат за мебелите, но вчера за пръв път благоволи навън  Mr. Green

Обявявам Козлодуйска среща: този петък, 11 ч., кафето срещу Чиполино (с люлките)

# 729
  • София
  • Мнения: 5 293
Пак да задам въпрос от серията тъпи, ама  Embarassed Embarassed Embarassed Кога се очаква да спре парното  newsm78


Козлодуйска среща: този петък, 11 ч., кафето срещу Чиполино (с люлките)
Обещаваме демонстрация на новопридобитите умения, така че заповядайте  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 8
Здравейте момичета. Кажете какво да предприема срещу черните хлебарки. Мин.година пръскахме, но сега детето пълзи и не знам какво да направя. Сигурно комшиите са пръскали,защото сутрин ги намираме навирили крака, но има и живи.

# 731
  • Мнения: 1 111
аз знам, че когато се пръска за хлебарки - трябва на всякъде,т.е. във всеки един апартамент да се пръска, иначе се получава ефект като при вас - те търсят място там, където не е пръскано например...Незнам "къщичките" доколко ще са ефикасни /продават се в аптеката/, но ако малкия пълзи - трябва да ги сложиш на недостъпно за него място...

Искам да се "възмутя" до Общината от кравите, пасящи на стадиона пред блока ни - тъкмо започнаха тренировки,мачове, игри...и тия животни опропастяват всичко...иначе Общината се "сети" да сложи табела "Забранено за кучета", която не се спазва естествено, но не се сети за кравите...Та искам да се "възмутя" он-лан, някой може ли да ми "подаде" сайт и начин...

# 732
  • Мнения: 157
mariiana, единственото ефикасно средство, което  аз съм използвала против хлебарки се казва "Фронтлайн". Това е преарат, с който се пръскат кучетата против бълхи и кърлежи. Когато напръсках (напр. зад хладилника, зад входната врата, пантите на шкафа под мивката и т.н.), хлебарките изчезнаха. Явно препарата ги отблъсква и те не влизат в апартамента. Продава се във ветеринарната  клиника и зоомагазините, но е скъп. Мисля, че беше 52 лв. флакона, който е около 400-500 мл, но е достатъчен за няколко апартамента. Може да се комбинирате с някой съсед.

tuly, ето тук можеш да напишеш мейл до общински служител:
http://www.kozloduy.acstre.com/email.php

Последна редакция: чт, 01 апр 2010, 12:03 от lady_Blu

# 733
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
Тули, внимавайте с игрите в зелените площи  Confused пак има кърлежи
 

# 734
  • София
  • Мнения: 5 293
Хайде ДНЕС 18 ч. на площада, ще има програма  Mr. Green


Козлодуйска среща: този петък - утре, 11 ч., кафето срещу Чиполино (с люлките)

Общи условия

Активация на акаунт