Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Мирка, мерси за красивата ни темичка  Hug
Атадарче, и аз съ се замисляла за донорство на яйцеклетки, но вече съм прехвърлила възрастта до която е разрешено да станеш донор. Много се разчевствах от прочетеното в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40149.0 и се радвам, че Зачатие тази година ще подпомагат точно двойки с изчерпан яйчников резерв.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26
Аз да почерпя за 1-я ми племенник - малкият Андрей на Каки днес става на 2 годинки  Heart Eyes Колко бързо расте това човече и ако знаете как сладко брои до 10  Joy

# 17
  • Мнения: 239
Страхотно заглавие на темичката Hug  bouquet Записвам се и аз.

Честито на всички с поводи newsm38

# 18
  • Мнения: 175
Здравейте!
Въпреки, че пиша при ноемврийки, може ли да се запиша в октомврийската темичка?
Термина ми беше на 08.11, родих на 25.10 Александър 3150, 49см. нормално, в Шейново.
Алекс си има сестричка на годинка и 5 месеца почти, която също родих там Simple Smile

Ели и Алекс

# 19
  • Мнения: 103
Ива, добре дошла  Hug.
Много малка разлика при децата, бе! Браво  Peace.
Стайли, това е положението  Laughing- ще го купя пуловера и ще го облека 2-3 пъти ама айде, де! Зор...
Темата е супер, Миркам!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 576
Пу и аз съм тука Simple Smile
Излязохме уж на разходка, ама ми замръзнаха ууушитИ и се прибрахме набързо. Сега съм пльоснала бебо в шезлонга да говори на елхата и да си пръцка  Laughing
Ванирка, и аз така една блуза толкова си харесах преди няколко дни на витрината на магазина точно до нас. Ама магазина с едни стъпала и с количката не можах да вляза, а после стана това с баба и хич не ми беше до покупки. Сега се наканих докато дребния доспиваше в количката да изляза с бебефона в джоба  за 2 минутки да я купя, ама нъцки.. взели ми я под носа.
Монн, точно така се чувствам. Остават ми само хубавите спомени и нищо негативно.

Ива, добре дошла

ПП: Само за протокола - кърма си имам в изобилие въпреки, че отидох на опелото и въпреки суеверията на разни хора нямам чувството да се ме обладали зли гробищни демони и караконджули, така че всичко е ОК  Laughing

# 21
  • Мнения: 103
Аддри, искам и аз да съм ти дете- да си лежа в шезлонга и да си пръцкам  Laughing. Не че Габи прави нещо различно  Naughty.
Ох, днес ми е много весело, Коледното настроение ме е обхванало и дано не ме остави до след празниците  Party.

# 22
  • Мнения: 23 075
Такааа....
Благодря на МИРКАМ за чудесната темичка.
Честито на Андрей на КАКИ,да е жив и здрав!!!
Кака Дора,забравих да кажа колко бебо прилича на тати ,поне от пуснатите снимки.
Мирикъл,и теб те забравих за кенгурото-удобно е,но нещо не може да се наместим с малчо.Сестра ми има такова и каза,че може би не ми е удобно заради големите цици. Shocked
Еди,ще го подарявам костюмчето на едно бебе.Ако знаех да ти бях взела.
Ива,добре дошла.
Раде,бих дариласамо на близки хора.Мислила съм много и съм чела и теми из форума.
Кой питаше за лигавенето,яденето на юмруци и зъбките???Дани си ядеше настървено ръцете и се лигавеше от 3м.,но зъби проимахме чак на 6м.Явно ги сърбят много преди да се появят.

# 23
  • Мнения: 141
Хайде и аз в новата тема, Мирка, мерси за нея! Много коледно ми стана на душата вече Simple Smile
Атадарче, да споделя за донорството на яйцеклетки- една моя много близка приятелка стана донор , доколкото знам е доста болезнена цялата прцедура , а и за съжаление няма гаранция ,че ще се получат нещата. Ако искаш мога да я разпитам за подробности и да ти пиша.
Моето бебе днес цял ден спи и успях да си почина и аз.
Спокоен ден на всички

# 24
  • Мнения: 99
Адри караконджоли а  Joy Винаги съм казвала, че ако почнем да слушаме и да спазваме всички суеверия, ще я закъсаме от към страхова невроза  Laughing

Уффф и на мен ми е едно весело  Crazy цял ден си пеем тук с бубата ама и тя ми уйдисва .... и пръцка разбира се  Joy

За лигавенето Деси ме сети  Wink и моята се лигави и лапа ръцете ама така сладко ги цока, че ми се иска и аз да й ги изям  Laughing Помислих си, че може да са зъбки ама ми се струва рано бре  newsm78

# 25
  • Мнения: 199
Цвети бързо да се преборите с инфекцията и дано всичко да е наред с бебка  Praynig Hug
Miracle незнам от кога трябва да плачат със сълзи не съм чела, Деян отдавна плаче, но не бих се притеснявала честно казано. Ако са запушени слъзните каналчета сълзичките текат навън обилно т.к. не могат да си влезнат в каналчето, а не са сухи и често правят гурелчета, така че не се тревожи.

За кухня няма да се записвам - на баткото не съм взимала и все още му готвя отделно, та и с бебчо смятам така да процедирам. Захранвах бавно и ако взимах кухня сигурно към 1,6 год. трябваше да почна  Laughing. А и съм малко маниачка на тема хранене на децата (избивам комплекси сигурно  Mr. Green) и имам щастието да ползвам доста домашни продукти от мама та предпочитам аз да им готвя.

И на Деян му се запушва нослето нощем, къде да търся тази помпичка Бейби Ваг?

Днес отделях омалелите дрехи на децата, вадих нови, прах Whistling...
А утре сме на общ РД на дечицата ни от другата отчетна темичка. Миналата година го пропуснахме и сега нямаме търпение и много се вълнуваме  Heart Eyes

Ох колко разхвърлян ми стана поста  ooooh!, ама бързах да пиша.

Оставям ви, че ревнаха децата
 

# 26
  • Мнения: 23 075
А моя караконджул ник'во внимание на елхата,даже ми се струва,че го дразнят многото шарении в нея.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Миркам, темата е страхотна!    bouquet

Mууни, благодаря за колажа! Много е хубав!  bouquet

нанито, и аз щях да питам същото, че и моят дребчо много започна да се слюнчи и да си дъвче ръцете, но една моя приятелки ми каза, че нейното бебе правело така от 2-я месец, а му порасна първото зъбче на 10 месеца, така че никой не знае.... Аз уж гледам, че не е подут венеца, ама като не съм виждала преди подут от къде да знам...Simple Smile

Рони, все ще те питам - на Крис говорите ли му на френски? Мъжът ми ме кара да говоря на малкия на английски, но на мен ми е супер неестествено:))) Все се каня, ама си викам от утре!

И аз имам велоергометър, но не съм го карала от 1 година. Хич нямам муза за физическо натоварване.... Еди, аз преди си слагах възглавничка, че и мен си ме болеше дупето, а сега с тези хемороиди от раждането, не искам да си представям какво ще ми е....

По въпроса за"лова" на витамин Д, днес се чудех дали има файда от печенето през стъкло? Защото слагам малкият на  обяд да спи на дивана на слънце и се надявам, че има полза.

П.С. хахах, Стайли, и аз това му викам, че ръчичките му само аз мога да ги папам!!! Ама той като започне, чак в другата стая го чувам как ги цока Laughing

Ива, добре дошла! И ти си от майките героини за мен Wink

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 19:04 от OnlyOne

# 28
  • Мнения: 175
Благодаря  Hug
Lilcho, аз моята я поръчах преди 2 седмици от магазин пумпал. Пристигна на следващия ден, момичето от магазина е много любезно.

# 29
  • Мнения: 23 075
Според мен цокането на ръцете не е само заради зъбите.
А Бейби Вак я има и в Данет.

Общи условия

Активация на акаунт