Нека студ царува вън, през ДЕКЕМВРИ ще се сбъдне моя сън!

  • 27 821
  • 698
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
Здравейте мамчета.
Честито на новите бебчета. Живи и здрави да са.
Момичета, кажете някой знае ли нещо за Zlitova. Доста време не съм я мяркала.
Дано всичко е ОК.
Лек ден от мен. И да нацелувате бебчетата по дупетата.

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 53
здравейте мили мами.И ние си имаме вече една малка госпожица.Роди се на 28.11. в 19 часа,нормално. 2.800 кг и 47 см . Термина ми беше на 19.12.  Hug  Казва се Юлия.

Честито на всички мами които вече си гушкат сладките бебенца .    bouquet   bouquet   bouquet

# 62
  • Мнения: 948
От мен една хубава розова новина: мама FROLIC има вече бебе Мария (братовчедка наша  Heart Eyes)! Родила се е рано сутринта в петък, 3.300кг и 50см. Не сме я видели още, но била розова, пухкава, дългомиглеста и просто прекрасна  Simple Smile

===============================
Честито на всички скоро-обебени; късмет и леко раждане на тези, на които предстои   bouquet

# 63
  • Мнения: 689
Честито на мама Frolic, да е жива и здрава малката Мария и само радостни мигове да им носи   bouquet
Честито jani85 за малката Юлия, много да слушка и папка малката Юлия   bouquet

# 64
  • Мнения: 614
Да са живи и здрави малките принцеси на мама jani85 и Frolic!!!

Ей, голямо затишие от страна на бременлийки...кой знае какъв бебевалеж ще има Joy

# 65
  • Мнения: 2 309
Да са ни живи и здрави всички бебоци и мами   bouquet

Момичета един бърз въпрос, моля ви! Ериус се пиеше 3 дена преди планово секцио, но включваше ли се деня непосредствено преди операцията и също сутрин или вечер? Изкуфях и забравих какво ми казаха, а с доктора сега не мога да се свържа.

# 66
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТО НА JANI85 И FROLIC! МАЛКИТЕ КРАСАВИЦИ ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ДА НОСЯТ МНОГО РАДОСТ ВКЪЩИ!

Ехо, момичета, добър вечер! Аз днес цял ден спя, нещо не се чувствах хич добре и като станах и си премерих температурата се оказа, че съм я вдигнала на 380. Сега вече я нормализирах, ама моята акушерка ме стресна, че ако пак съм я вдигнела, щяла да ме праща в Патологията на Майчин дом за наблюдение и да ми дават антибиотик. Аз не мисля, че такава температура е за антибиотик, ама... Thinking
Мила Petia_sport, радвам се, че са те пуснали поне през деня, за да ти е по-спокойно! Много прегръдки и наистина остана малко до срещата ви с бебчето!  Heart Eyes
Аз, ако не родя до вторник, ще ходя на преглед и тогава ще решваме как да се процедира в моя случай...
Collibri, и аз още не съм намерила достойно място да хвърля пъпчето на нашия Борис и още си го пазя. Знам от суеверие, че ако пъпчето на бебето остане у дома, то винаги ще е свързано със своето семейство  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 250
Живи и здрави да са Юлиия на jani85 и Мария на FROLIC!


За хвърлянето на пъпчето на бебето и аз се чудя като дойде момента къде ще го хвърлим.
Тамариск, дано не се повтори това с Т и не се налага АБ. Според мен също не е нужно при тези стойности, но те явно се презастраховат, че в последния момент...
Петя, още малко, идва и твоя момент. Само трябва психически да изтраеш "затвора".
Как ли е минал прегледа на Фейчето? Дано да драсне някой ред.
евил не се е разписвала скоро.
mama_AJ, и ние я мислим zlitova. Явно и в ноемврийската тема не е писала. Confused Дано всичко е наред и просто няма време да пише.

# 68
  • Мнения: 130
честито на FROLIC I Jani85,живи и здрави да са ви рожбечките и целите ви семейства  bouquet

еййййййй страхотен сняг е днес ,а май повече му се радвам мъжа ми вика като децата си Laughing

при нас няма нищо интересно ,ходим по задачки,разходки гледам много да не се задаржам сама че нещо ми става притеснено,незнам при вас как е?

хайде лека и спокойна нощт на всички

# 69
  • Мнения: 98
Честити бебешори на FROLIC и Jani85 да са им живи и здрави малките душици!!!
petia_sport още малко, кураж мила!  Hug
Ей да се похваля за първи път сама изкъпах дребчо  Party, хапна и сега блажено спинка (дано поспинка повечко че и аз да почина пък сега не ми се спи...) Страхотна е картинката на спящото бебе  Crazy

# 70
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен мили мами!

Аз съм малко в шок, не искам да ви притеснявам.. но ще ви помоля да стискате палци на нашата Ведюшка.. понеже при нас се оказа че при раждането не се е затворила една клапа на сърчицето и има шумове и сега е на наблюдение, като в кувиоз в педиатрията.. за радост няма порок, но все пак е на наблюдение до сряда и не се знае какво що и аз съм доста разтроена, времето тече бавно и аз съм доста емоционална, плача и тн.. даже ме изписаха днес от ТК по рано от колкото би трябвало, физически съм добре и няма за какво да ме държат да се отдавам на депресии вътре..
просто исках да ви уведомя.. и да стиснете по някой палец!
че ние нещо много се нахвалихме като се роди и после само проблеми..

иначе Веда се роди като преносена изглеждаше (с много дълги нокти, и кожата поизсъхнала като старец, иначе в личице я видяхте че е питка медена) и добре че не чакахме нормалното тръгване... моята матка се оказа доста сраснала и няква непригодна за нормално раждане, но пък била доста голяма, както каза доктора 3 бебета можели да се хранят вътре, тя затова и Веда такова големанче излезе... сега не мога да го обясня точно и въобще както си нямах никви проблеми цяла бременост около раждането станаха едни.. мани мани.. Ведюшка си се е хранила екстра вътре, доста е здрава иначе, но както ми обясниха трудно се адаптира към живота навън..
по принцип често се случвало да не се затваря тази клапа веднага, но в зависимост колко е голям отвора понякога е опасно друг път не..

аве стига съм ви натоварвала в крайна сметка ще чакаме и ще види далим клапичката ще се затвори сама и тн... ще чакаме
това е моя неприятен отчет..
само хубави неща желая на всички ви и честити нови бебчета
  bouquet

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 10:12 от aluin

# 71
  • Мнения: 1 391
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА FROLIC и Jani85
   bouquet
aluin , о мила, ... надявам се и вярвам, че всичко ще бъде наред!!! Че тези клапи при раждането ли се затварят?! Нищо не разбирам, само знам, че за бебето ти е най-важно твоята любов и сила, затова се надявам бързо да излезеш от депресията и да си мобилизирана при всички възможни среща с Веда  - за да й дадеш от твоите сили, и тя ще се справи!!! Още сега от вкъщи мисловно пращай твоите сили!!! Аз вярвам, че телепатично също може да помогнеш... представяй си добър изход на нещата и не допускай лоши мисли!!! Прегръщам те силно и ти пращам от моята енергия, да стигне и за теб и за бебка!!!  Hug Praynig Hug

Ериуса се пие три вечери подред, последната вечер е преди секциото вечерта. в 20ч. След това нито храна, нито вода!  Grinning

# 72
  • Мнения: 1 250
aluin, силно се надявам, че всичко ще се нареди. Само не губи кураж и не се депресирай. Имаш и моята подкрепа и стиснати палци.  Hug

# 73
  • Мнения: 429
.....просто исках да ви уведомя.. и да стиснете по някой палец!
че ние нещо много се нахвалихме като се роди и после само проблеми..

Мила aluin, иска ми се да ти вдъхна кураж и да ти пожелая всичко да отмине много бързо. Да забравите неприятностите и да се радвате един на друг тримата у дома много скоро!   Praynig

Разбира се, че ще се радвате на детенцето си. То го заслужава! Те проблемите на са поради това, че сте се похвалили за появата на малкото човече!  Hug


Да са живи и здрави бебенцата на FROLIC и Jani85
 

# 74
  • Мнения: 718
Здравейте, мами  Hug Hug Hug

На 4.12 в 9.03 сутринта се роди моята принцеса Анна, 48см, 2.780кг  Heart Eyes Имахме проблеми и ни държаха 5 дни в болницата, но вече сме вкъщи и се гледаме! Нямах нито тел, нито хубав нет в болницата и затова не можах по-раничко да се похваля  Embarassed Много благодаря на всички за подкрепата и че ни мислехте с моето мишле  newsm51
Като имам повече време, пак ще пиша, спокойна нощ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт