Кози грип

  • 4 649
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 280
поздравявам всички с тази чудесна песен, посветена на птичия грип. за свинския нямаше, дано за козия измислят, може да се сътвори интересен текст.
http://www.vbox7.com/play:47fb7140

Имаше, имаше http://www.vbox7.com/play:8bcb3267

# 46
  • Мнения: 2 386
Нъздрави! Да празнувъми!  Drunk

Заместете птичи с конски, гъши, хипопотамски, вълнисто папагалчески и - воала - имаме нов хит!

Опс, karmacoma ме е изпреварила.

# 47
  • Мнения: 228
Кози , овчи , свински , змийски , все си е грип.
Нали някой трябва да печели от ваксини и илачи.
Едно време от лабораториите по-рядко изтичаше някой вирус/спин , ебола/, а сега ежемесечно.

# 48
  • Мнения: 3 405
Няма значение какъв е грипа, все ти е свинско като си болен.

# 49
  • Мнения: 1 111
 Тия пък никакво въображение! Whistling Къде ги тия кози бе, трябваше нещо по-масово-котешки, кучешки...

# 50
  • Мнения: 465
 doh Целият селскостопански двор се изреди. Аман от всяване на паника с цел бизнес.

# 51
  • Мнения: 2 386
С мъжа ми гадаехме днес, докато карах към магазина, кой ще е следващия вид. Морските дарове - помнете ми думата!    Grinning
Как ви звучи рибешка пневмония или вирус на океанската скарида?

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Един такъв отровен бял прашец  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 17 546

Един такъв отровен бял прашец  Simple Smile
Това е кокаин бре!  Joy ГРИП, настъпи твоето царство... Whistling

# 54
  • Мнения: 25 709
Преди 20 години когато на мода излезе СПИН, почти никой не разбра как на световната сцена се появи още една страшна болест, може би много по-страшна от СПИН и другите взети заедно. Това е СПУН , с неясен механизъм на разпространение и вече поразила повече от половината население в развитите страни.
 Синдром  на Придобита Умствена Недостатъчност - най-опасната пандемия, заливала някога земното кълбо .

Ами, това е една много древна болест, ПА по народному -  Пачи Акъл. В някои диалекти е разпространен като КУ - Кокоши Ум. Но това не е придобито заболяване, а вродено и ваксина за него няма. Не стига това, ами и болните от този синдром обикновено са много податливи на щама на Луда крава.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 356

Един такъв отровен бял прашец  Simple Smile
Антраксът е заразно заболяване, засягащо всички видове домашни животни, както и човека; проявява се ензоотично и протича остро в септицемична форма, която се характеризира с увеличение на далака и със серозно-хеморагични инфилтрации в подкожната и подсерозната съединителна тъкан; причинява се от Bacillus anthracis.

ПП Ех, Гугъл ни прави да изглеждаме като гении с енциклопедични познания. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 335
С мъжа ми гадаехме днес, докато карах към магазина, кой ще е следващия вид. Морските дарове - помнете ми думата!    Grinning
Как ви звучи рибешка пневмония или вирус на океанската скарида?

Това беше проблем на диоксиновата криза. Концентрирай се.

Рибите пипнаха диоксина, защото в храната им имаше и костно брашно.  
Вярно е и обратното - ако бройлер ти мирише на риба, то може да е от рибното брашно във фуража за птици.

Оплетени са нещата в една диалектическа плетка...

# 57
  • Мнения: 2 386
Вярно, забравих.

Хм, тогава залагам на живачното натравяне или сладководните тении.  Simple Smile Всяка плетка има повтарящи се мотиви, все пак.

# 58
  • Мнения: 58
Тия пък никакво въображение! Whistling Къде ги тия кози бе, трябваше нещо по-масово-котешки, кучешки...
По-масовото го пазят за след кризата, че сега хората се охарчиха.

# 59
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Нямам търпение вече да ни връхлита този метеорит (астероид, цунами, тайфун, глад, чума, земетръс, свински тръст) и да се свършват мъките ни.

Вчера си мислех, че това е най-добрият начин да се отърва от сметките, данъците и глобите Thinking

Грипи, лесно ти е на теб с тоя акаунт Joy Ще взема да махна тия мачки и ще си сложа ник Топлофикация, Електричество или Данъчната

Общи условия

Активация на акаунт