Кози грип

  • 4 652
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
Птичия грип мина с един общ вид /т.е. нямаше врабчов, кокошев, фазанов и т.н./, но виж с животните е друго - подхванаха ги по видове. Леле докато се изредят всичките...

# 16
  • Мнения: 3 621
Птичия грип мина с един общ вид /т.е. нямаше врабчов, кокошев, фазанов и т.н./, но виж с животните е друго - подхванаха ги по видове. Леле докато се изредят всичките...
Дано и рибешкия като дойде, да е с един общ вид.....  ooooh! нямам идея вече, да се смеем ли, или да плачем.

# 17
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Мдааа, моя приятелка- ветеринарен лекар казва: Добре са колегите с хуманитарен профил, техните пациенти поне са от един вид.... Mr. Green
И ся кво? Рупаме моркови ? Ами те ако са геномодифицирани?
...А аз разчитах барем Нубиру да видя....

# 18
  • Мнения: 6 155
Случайно Тамифлу-то да лекува и кози грип?  ooooh!

# 19
  • Мнения: 335

Тука са пропуснали да отбележат, че ще бъде обявена 7-дневна ваканция за цялата страна.
Парламентът ще приеме проект за изменение на закона за лекарствените средства, с който да се облекчи изкупуването на всички налични количества на ваксини в ЕС, които другите членки отказват да използват.
А пресата ще информира, че правителството ще вземе всички мерки положението да бъде овладяно с отделянето на 5-6 млн., нужни за ваксините и за санитарни материали.
Хората ще бъдат поканени сами да си поискат вдигане на цените на безплатните лекарства, цените на лекарските услуги, доплащането и на двете, както и да се въведат драстични глоби за отказалите да внасят доброволно здравните си осигуровки и забрана да напускат страната.

От МВР ще съберат данни за всички, писали по темата, след окончателното приемане на закона за следене в интернет, за да не се саботират оздравителните мерки.


Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 19:51 от Холограма

# 20
  • Мнения: 1 533
Нямам търпение вече да ни връхлита този метеорит (астероид, цунами, тайфун, глад, чума, земетръс, свински тръст) и да се свършват мъките ни.

# 21
  • Мнения: 2 478
А мен - Козата ще ме пропусне ли или съм по-застрашена от гибел от себеподобни?

# 22
  • Мнения: 2 318
Просто не е истина ooooh!

Случайно Тамифлу-то да лекува и кози грип?  ooooh!
Най- вероятно Confused

# 23
  • Мнения: 125
О.не!Всеки месец нов грип.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 580
Жестоко! Само се надявам като дойде 2012-та да не ни тръшне динозавърския грип.

# 25
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Очакваме и магарешки, конски, и т.н. докато се изреди фауната...  Mr. Green
И сигурно ще почне пък флората. Joy Joy Joy
Може да направим залагане: Какъв ще е грипа през януари , а пре февруари и т.н?

# 26
  • Мнения: 750
Позналият печели кашон ваксини за съответния грип  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 749
Смейте се вие.Ама като свърши флората и фауната?А?Какво ли ще ни дойде до главата?Воден грип,земен грип,листен грип...

# 28
  • Мнения: 3 453

 Един от коментарите под статията:

. (11.12.2009 г. | 17:49ч.)
А скоро да очакваме и гъша хуиня


 Joy
Joy Joy Joy

# 29
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Гледам, че обърнахте на майтап темата. Та в този дух искам да вметна, че напоследък някоя от приятелките ми ако е леко напълняла, се бъзикаме, че е хванала свински грип. smile3532

Общи условия

Активация на акаунт