Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 70 828
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 252
   Снимки зад кадър

 

 

Каквато и да е причината - не се е случило. Затова да им се радваме във филма.
На лягащите : ЛЕКА НОЩ! smile3524

# 241
  • Мнения: 0
AЗ да ви кажа честно не бих харесала Мурат като мъж ако не го свързвах със ролята на Демир Затова си мисля че Бурчин много си му отива само не ме убивайте товае лично мнение

# 242
  • Мнения: 4 241
Що за глас са сложили на Аси сега пък, като отегчена даскалица говори на детето си  Rolling Eyes
Крис благодарско за музиките! Simple Smile

# 243
  • Мнения: 10 252
   

   

 Пак зад кадър

# 244
  • Мнения: 0
Току що четох старо интервю на Мурат и Бурчин където тя казва че не го ревнува дори когато фенките му искали да се снимат със него тя ги снимала

# 245
  • Мнения: 0
Демир защо на една от снимките е със бастун нещо май има неизлъчен бой между Демир И Аси Laughing Laughing Laughing

# 246
  • Мнения: 10 252
   Тук си говорят доста приятелски с Керим

# 247
  • Мнения: 0
За всички фенове на Мурат от януари започва излъчването на новия му филм Бодрум -Истанбул поканалД

# 248
  • Мнения: 0
За всички фенове на Мурат от януари започва излъчването на новия му филм Бодрум -Истанбул поканалД
Забележи че е от снимките на първата серия още не е пребил Аслан Wink Wink Wink

# 249
  • Мнения: 10 252
   

 зад кадър

# 250
  • Мнения: 0
Благодарско  bouquet на rina-rina за снимките зад кадар!

# 251
  • Мнения: 0
ЛЕКА НОШ НА ВСИЧКИ

# 252
  • Мнения: 0
лека да е!

# 253
  • Варна
  • Мнения: 11
Прекрасни снимки отново! Огромно благодаря! Много ми беше интересно да видя Аси по бански, защото с дрехи кръста и изглежда 2 пъти по-малък от ханша, а в действителност изобщо не е така. Явно илюзия от дрехите Simple Smile Иначе е голяма хубавица Peace

# 254
  • Мнения: 0
ЗА ПОСЛЕДНО ДА СЕ ИЗВИНЯ НА ВСИЧКИ Я ВНО МНОГО МИ СЕ ДОСПА ЩОМ СЪМ ПИСАЛА НОЩ САС Ш

Общи условия

Активация на акаунт