Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 70 828
  • 722
  •   1
Отговори
# 600
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
                        

Тук, както се вижда, Четин е с Vahide Gördüm, която познаваме от Annem. Филмът е İlk Aşk (2006) - (Първа любов). В него другите познати лица/имена са Halit Ergenç и Azra Akın .

 Името на героя İhsan Kozcuoğlu.

........... а, вече е отговорено ......... Wink

# 601
  • Мнения: 1
Много благодаря Тара . Hug...само превода ме интересува от едно интервю е  Praynig.....някой спец по турски има ли тук??? newsm78

# 602
  • Мнения: 132

* Aynı durumda olsanız siz ne yapardınız; tepkisiz kalır mıydınız?

: Evli değilim. O ilişkinin yoğunluğuyla, duygusuyla ilgili bir şey. Büyük laflar etmekten hoşlanmam; 'Ben çekip giderim' diyemem


 * Ako вие сте в същото положение /ситуация/какво бихте направили/какво ще направите/,нямаше ли да реагирате ?

---Не съм женен /омъжена/ .То  е свързано с това доколко са обвързани във връзката /интензивността на отношенията /,с това до каква степен са емоциите ,чувствата във връзката.Не харесвам /не обичам/ да говоря големи приказки.Аз не бих могъл/а/  да  кажа ''аз зарязвам всичко и заминавам''.

# 603
  • Мнения: 62
Кога свършва филма

# 604
  • Мнения: 1

* Aynı durumda olsanız siz ne yapardınız; tepkisiz kalır mıydınız?

: Evli değilim. O ilişkinin yoğunluğuyla, duygusuyla ilgili bir şey. Büyük laflar etmekten hoşlanmam; 'Ben çekip giderim' diyemem


 * Ako вие сте в същото положение /ситуация/какво бихте направили/какво ще направите/,нямаше ли да реагирате ?

---Не съм женен /омъжена/ .То  е свързано с това доколко са обвързани във връзката /интензивността на отношенията /,с това до каква степен са емоциите ,чувствата във връзката.Не харесвам /не обичам/ да говоря големи приказки.Аз не бих могъл/а/  да  кажа ''аз зарязвам всичко и заминавам''.


Благодаря ти Севи. HugОт това интервю стана ясно ,че Тюлай Гюнал-Сюхейля не е омъжена. ooooh!Но защо носи халка??? Thinking.Ако някой има желание мога да пусна цялото интервю,но е на турски език..пък ми е неудобно да Ви моля за превод.Ние като го преведохме излиза буквално Crossing Arms

# 605
  • Мнения: 66
Хайде момичета приятно гледане на днешната серия. Аз допреди малко правих палачинки... да изненадам мъжа си днес приятно  newsm64  При нас все още си е студ на кутийки и сняг, и студ... Черпя ви с хубави палачинки, а след филма ще се отбележа и аз с някой коментар! Дано серията да е хубава

# 606
  • Мнения: 1 335

 Друг е и въпросът, че той каза много тежки думи след смъртта на сестра си, но можеше да му се прости, защото беше много разстроен и поведението му се движеше от всичко друго, но не и рационалността.  


Значи на него може да му се прости че се е държал гадно, а на нея- не? И по коя логика?
Със същата сила важи и това: "На нея може да й се прости, защото беше много разстроена от поведението на Демир, който я обиди, унижи и изкара лека жена дето живее с двама мъже едновременно"  Grinning Grinning Grinning

Човек като иска да е справедлив, трябва да е такъв. Иначе си е пристрастност. Не че е лошо да си пристрастен, но тогава не можеш да твърдиш че си прав.


това второто все едно аз съм го писала, затова няма да се повтарям. Колкото е бил той разстроен, толкова (поне) е била и тя след неговите думи и подозрения. Я да си спомним:

Аси: Демир, трябва да ти кажа нещо!
Демир: Какво, ще ми разкажеш за любовните си преживявания с Али в градината и как тласнахте сестра ми в пропастта ли???
Аси: Как можеш да говориш така, та ние едва снощи говорихме да имаме дете!
Демир: Дете ли, по-добре, че нямаме?!

Такива обиди, извинявам се, тя пак се сдържа де ooooh!
На нея може да й се прости всичко друго, но не и това, че премълча за детето! Аз така виждам нещата.

# 607
  • Мнения: 0
Имало болна овца във селото тази овца се оказа болен коч

# 608
  • София
  • Мнения: 31 670
Цитат
На нея може да й се прости всичко друго, но не и това, че премълча за детето! Аз така виждам нещата.

и на него, само не, че я заряза, усъмни се в нея и каза "по-добре, че нямаме дете", което доведе до нейната лъжа  Peace

# 609
  • Мнения: 24
Simple Smile Здравейте,милички!  Hug Hug Hug Аз пак съм тук! Интересно ми е,може ли някой да преведе (горе-долу) текста на песента,която изсвири приятеля на Джеилян,а Зафер изпя...Просто някак всички ми изглеждаха ,сякаш изпитват носталгия...та затова Simple Smile Благодаря предварително!  Hug Hug Hug

# 610
  • Мнения: 0
Calico   bouquet Mishence   bouquet
 
Нещо много ни запустя пак темичката ! Ринка душата къде си  newsm03 липсват ми днес твоите разказчета в снимки ( за серията и др. ) Някой черпи с палачинки - мммммммм   bouquet благодаря ! Аз пак ще налея винце  Wine Glass ако някой иска ето и по  smile3546 ! Аз съм в очакване Мерилин или Краси да пуснат днешната серия   bouquet

# 611
  • Мнения: X
няколко клипчета за феновете на Керим и Дефне ( Джемал и Селма) http://www.youtube.com/watch?v=_rfdhGTqGps  Джемал свири на китара и пее
http://www.youtube.com/watch?v=_yn3YyWFbLE&feature=PlayList& … =0&playnext=1  - Керим и Дефне ( Джемал и Селма) има неизлъчвани моменти

# 612
  • София
  • Мнения: 31 670
дам и чакаме серията, че имах гости и гледах само с половин око, даже не с едно  ooooh!

# 613
  • Мнения: 0
Ето и няколко неща и от мен  Hug


http://www.youtube.com/watch?v=7nvEgcRMzko                                                     http://www.youtube.com/watch?v=QxgPtOsISWw

# 614
  • Мнения: 6
На нея може да й се прости всичко друго, но не и това, че премълча за детето! Аз така виждам нещата.

Ами добре. Аз пък ги виждам обратно- на него не може да му се прости че мисли само за себе си и заряза жена си за цял живот.(връщането му беше случайно)
 

Общи условия

Активация на акаунт