Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 70 834
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 335
Далеч съм от пристрастие към Демир, защото не одобрявам много от действията и думите му. Още повече, че не харесвам и самия актьор, който изпълнява ролята му  Embarassed, но някак си намирам повече житейска логика в постъпките му.
Иначе днес Аслан направи серията, беше много забавен, като се увърташе покрай докторицата и се облизваше.  hahaha  Може би това момиче ще му даде стимул да направи нещо с живота си.

# 631
  • Варна
  • Мнения: 11
Страшни снимки, благодаря ви!!!
Дядо Джамал кърти направо с оная кърпа Mr. Green Joy

# 632
  • Мнения: 4 241
Пак ми напълнихте окото със снимки   bouquet
Тази Туба, както и да я видя, все е прелестна. Всяка прическа и отива, с всякакъв грим е хубавица, и без грим дори, мокра, суха, подута от плач, нахилена, гола, облечена, евала на момичето! Peace

# 633
  • Мнения: 10 252
Момичета,
съжалявам, че днес не ви зарадвах с разказче, но бях много ангажирана и се прибирам сега / нощна птица го раздавах/.Всъщност бях на коледен купон с моят екип и сега се прибирам. Така ще е и в понеделник и вторник. Причината е същата - коледни купони.

      

 

Като малка компенсация - Туба и Мурат!

# 634
  • Мнения: 0
Добро утро  wavey wavey wavey
 
 За тези  които са на работа  Party                                         За тези като мен които са вкъщи  Party
                           
 
Аслан наистина е чедесен ! Аз още преди си го харесвах  yes
 Нериман по едно време ужасно много ме дразнеше , но и двамата с Ихсан ми харесват като родители ! Вярно е , опитват да предпазват дъщерите си , намесвайки се в живота им , но и при тяхната намеса си има граници ! Дали самите те ще си я наложат , или момичетата ще го направят , но се примиряват с чувствата и желанията им ! При Сухито не е точно така ! Понякога ме дразни повече от Нерито ! Намък и Аси много хубаво й го казаха , но тя пак с рогата напред !  smile3536 Аслан и той хубаво я нареди снощи  Joy Joy Joy
 
Ринка отсъствието ти е извинено - имала си наистина уважителна причина ! Приятно изкарване на останалите купони и на празниците ( това важи за всички )   Party Time  ura Tada

# 635
# 636
# 637
# 638
# 639
# 640
  • Мнения: 0


                                                       

# 641
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
ferina, тъкмо щях да пускам тези снимки на Чайла.  Laughing
Много ми е сладка. С тези ушета, ми прилича на  Чебурашка



kris_run, от кой филм е снимката с "окървавения" Мурат?


# 642
  • Мнения: 6
Момичета,помагайте,не мога да изчета цялата тема.  ooooh! Миналата седмица в края на една от сериите са пуснали някаква песен,която според чичо ми също се казва Аси и е имала много хубав текст.Идеи?  newsm78   bouquet

# 643
# 644

Общи условия

Активация на акаунт