Asi / Гордата Аси - 20-та тема

  • 70 829
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
И на мен ми направи впечатление, че пуснаха друга песен  newsm78 , но не тези.

# 646
  • Мнения: 0


kris_run, от кой филм е снимката с "окървавения" Мурат?




Ооох  Rolling Eyes ами като не мога да се сетя за името  newsm78 newsm78 newsm78 но знам че там играе с бащата от Листопад  ! нищо не казах  Embarassed ! Дано някой да ти отговори вместо мен  Embarassed!

# 647
# 648
# 649
# 650
# 651
  • Мнения: X
едно поздравче от мен
http://www.youtube.com/watch?v=vsyFXGdGOS8  клипчето е за Туба и една любима моя песен 

# 652
  • Мнения: 10 709
http://www.vbox7.com/play:2d29029a
Това е клип на Мишел, от саунтрака на филма и се казва Влюбената Аси. Трябва дя ти тръгне.

# 653
# 654
  • Мнения: X
здравейте  сега ще пробвам да качи една снимка дано да стане

# 655
# 656
  • Мнения: 0
Mimencetoo от теб снимката  Party от мен едно много хубаво клипче  Party
http://vbox7.com/play:8a7144c7

# 657
  • Мнения: X
страхотно клипче kris_run   bouquet
и песента и клипа са супер

# 658
  • Мнения: 0
   
 Мамин сладък с мустака  #Silly #Silly #Silly                                                Two Hearts kiss luvbed preggo newsm32

  mimencetoo  newsm10

# 659

Общи условия

Активация на акаунт