Гърция-23

  • 73 765
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 90
Чочи love ,какво стана с мъжът ти,ще има ли съкращения?

ох много са зле нещата,вчера беше бесен,не му бяха плащали и на повечето от фирмата,беше без пари останал,аз да си кажа честно искам да го сакратят и да си дойде,тук ще е по-добре,сасипа си здравето от работа Sad

# 676
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Asioula,посмях се с разказът ти.На теб не ти е било до смях,но
така разказано звучи комично Laughing
Хайде следващият път да е без проблем Hug

Честита първа пролет!

# 677
  • Мнения: 211
Да се стопли,че ми омръзна да ходя като мечка Mr. Green
Да се разхвърляме малко Hug

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Момичета, едно запитване Simple Smile? Да ми кажете кога празнува Йорго, че имам познат с това име и искам да не пропусна да го поздравя.
Предварително благодаря!

# 679
  • Мнения: 90
ако звънне тая вечр мъжа ми ще го питам и той има приятел с това име Hug

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 113
ако звънне тая вечр мъжа ми ще го питам и той има приятел с това име Hug

Ще бъда много благодарна  Hug

# 681
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
23 април, мисля.. Мести се понякога, но мисля, че тази година трябва да е тогава.

# 682
  • Мнения: 2 931
Йорго или Георги едно и също е.
Тук доста хора го изговарят и Георги това име.
В Гърция се празнува на 23 април.
Изключение е , ако Великдена се пада след тази дата. Тогава се празнува един ден след Великден.
Но това с а подробности.
Тази година поздравяваме Йорговците/ Георгевците/ на 23 април:)

# 683
  • Мнения: 90
 Simple Smile да и моя каза така Hug

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Благодаря ви много момичета   bouquet bowuu

# 685
  • Мнения: 395
момичета, да ви попитам нещо. Майка ми чула по телевизията, че тази година всички ще трябва да представят / аподиксис/ като си правят  /форологики дилоси/ . Майка ми живее постоянно при мене в София, а в Гърция се води /филоксенумени/ при една приятелка, която и прави и документите. Та въпроса ми е , ако няма откъде да представи такива аподиксис какво следва....А, забравих да спомена, че майка ми си е гъркиня и полуучава гръцка пенсия.

# 686
  • Мнения: 2 931
тя е пенсионерка. На пенсията няма данъци, поне за сега:)
Така ,че няма нужда да представя касови бележки, за да и се намали данъка върху общия доход

# 687
  • Мнения: 3
Не знам дали въпросът ми е за тук,но...Искам да попитам мамите какви детски филмчета гледат децата в Гърция и кои са им любимите герои?Питам,защото ми предстои пътуване до там,а отивам на гости в семейство с две деца-момче и момиче,та ми се иска да им купя подаръци от тук.При нас нали знаете Хана Монтана,Русалките,Спайдърмен,Автомобилчетата и т.н.,а там какво гледат децата???Благодаря предварително Hug

# 688
  • Мнения: 1 567
момичета, да ви попитам нещо. Майка ми чула по телевизията, че тази година всички ще трябва да представят / аподиксис/ като си правят  /форологики дилоси/ . Майка ми живее постоянно при мене в София, а в Гърция се води /филоксенумени/ при една приятелка, която и прави и документите. Та въпроса ми е , ако няма откъде да представи такива аподиксис какво следва....А, забравих да спомена, че майка ми си е гъркиня и полуучава гръцка пенсия.

Не се знае все още. Тези дни се внася за гласуване новия данъчен закон.

# 689
  • загубено
  • Мнения: 6 586
момичета, да ви попитам нещо. Майка ми чула по телевизията, че тази година всички ще трябва да представят / аподиксис/ като си правят  /форологики дилоси/ . Майка ми живее постоянно при мене в София, а в Гърция се води /филоксенумени/ при една приятелка, която и прави и документите. Та въпроса ми е , ако няма откъде да представи такива аподиксис какво следва....А, забравих да спомена, че майка ми си е гъркиня и полуучава гръцка пенсия.

Не се знае все още. Тези дни се внася за гласуване новия данъчен закон.

Мисля,че гласуваха.
Днес в супера един дядо събираше оставени касови бонове.
Касиерката каза,че било често срещано напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт