Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 7

  • 299 485
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 194
bissstra
Цитат
Знам, че не е тук мястото за въпроса ми, но не знам къде да попитам...та по принцип моята овулация е с леко кървене. Но последният път като правих секс имаше пак кървене, въпреки че овулацията ми беше...минала. Та ако някоя има идейка за какво иде реч ще съм мн благодарна, ако не здраве да е (и се извинявам за лекото спамене)  Peace
Относно кървенето по време на овулация и след полов контакт - НЕ е Нормално! Задължително на гинеколог и да ти направят Цитонамазка Peace
Разгледай тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449326.0

А относно гъбичките, днес една друга мацка от форума ми препоръча Алое и аз мисля да пробвам все пак нее химия  Peace

# 61
# 62
  • Мнения: 58
Момичета, току-що открих вашата темичка, обаче не ми се четат цели 7 теми.
В крайна сметка някой намерил ли е лек, с който окончателното се е отървал от тия гадинки? Защото аз знам как да ги моря, но до следващият път, може би до след 2-3 месеца.
Добавям, че и партньора лекувам  Peace

# 63
  • Мнения: 88
здравейте,момичета.днес открих тази тема,защото тая гад май е избила и при мен.всичко започна на 25.12.когато отидох по спешност в Шейново с контракции и мислейки че започвам да раждам.Док ме провери за разкритие и това предизвика началото на проблема ми-започнаха сърбежи,дразнене,парене и подуване на срамните устни,и лека дразнеща болка.лятото след изследване на секрет ми казаха,че имам гарднерела,макар че тогава нямах никакви симптоми,изписаха ми глобули Флажил,а на половинката Фасижин хапчета.не видях ефект от тези глобули,но и оттогава никой не ме попита повече за инфекцията,четох какви ли не ужасии за нея,но така и не родих преждевременно,не направих спонтанен аборт и все още съм между живите,чакайки детето ми да се роди.сега като започнаха тези проблеми които вече наистина смятам за инфекция и то предизвикана от гела който доктора ползва при прегледа за разкритие започнах самолечение-сутрин и вечер миене с хладка вода и бебешки сапун който не дразни кожата,мазане с Нивеа тоалетно мляко за бебе,което страшно облекчи сърбежа и болката и промивки със смрадлика,което смятам за най-ефикасното средство срещу гъби,бактерии и инфекции.не знам дали някой досега е намерил лек за тая напаст,но знам че лубрикантите и презедрвативите допълнително създават дискомфорт при полов акт.дано е помогнала тази информация. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 578
mama_widow , доколкото разбрах си бременна. Не е добре да се самолекуваш в този случай. А под промивки какво точно имаш предвид - с дамски душ ли?Това е абсолютно противопоказна процедура при бременност!Ако раждаш по нормален път задължително трябва да изчистиш всякаква инфекция, защото ще се зарази бебето при раждането - сигурно си наясно с това, но все пак да напомня Wink

А по повод лубрикантите - кажете момичета какви презервативи използвате Embarassed В тази ситуация секс без презерватив е немислим за мен, а наистина от разните там покрития става още по-зле положението. Ако нямам оплаквания, задължително ми се появяват след секс с какъвто и да е презерватив. Тези на Дюрекс всичките са с лубрикант - повечето и с допълнително даже.

# 65
  • Мнения: 88
не,в никакъв случйа не дамски душ,едно обикновено миене просто,а след като нямаше ефкт от глобулите представи си как се шашнах когато всичко ми мина със смрадликата.Дюрекс колкото и да ги хвалят са ужасни-и презервативите и лубрикантите,ние ползвахме от розовия лубрикант и усещането е все едно да се запалиш отвътре защото имат затоплящ ефект,но за такива без някакъв страничен ефект не знам.може би в аптеките трябва да попиташ.

# 66
  • Мнения: 582
 И аз съм на мнение, че презервативите и овлажнителите са противопоказни при кандидоза. На мен лично ми влияят много зле и от доста време не използвам такива. Абе какво да кажа, попаднали сме в един омагьосан кръг и няма измъкване. Имало е пъти, в които сме се лекували и не сме правили секс по месец и нещо, ама ефект нулев. Вече спрях и да се впечатлявам.
 Искам да питам тези от вас, които са с кандида, какви симптоми имате, т.к. аз нямам нито сърбеж, нито парене, само по-обилно течение, което си е с бял цвят (не е прозрачно) и поне на мен ми се струва, че мирише неприятно, макар че лекарят каза, че няма такова нещо и че миразмата била съвсем нормална. При вас как е?

# 67
  • Мнения: 250
minimouse, аз съм по същия начин - нямам сърбежи, само течение бяло и много неприятно  #Cussing out

може би е защото вече са хронични

# 68
  • Мнения: 582
 Чудно, няма що. Cry. То при мен определено са хронични. Не знам вече какво да правя.

# 69
  • София
  • Мнения: 964
      А пък при мен е обратното на това , което е при вас -  течение нямам  никакво , но  усещания  дал господ разнообразни - ту е парене , ту е смъдене , бодежи,  сърбеж - абе ужасен дискомфорт   и всички тези усещания се редуват - ту едно , след това се  сменява с друго и така съм вече  4 г. и 6 м. - кошмар без край .......    И най- лошото е ,че тези усещания ми  влияят отвратително на  психиката , то няма как да е  иначе ???

# 70
  • Мнения: 4 569
Бяло течение,което мирише неприятно на риба.Сърбеж и болка имам след секс.То всъщност и така разбирам за неканените гости. Close Аз ги хващам и без да ползваме презервативи.
А каква Ви е интимната хигиена?Аз се мия всяка вечер само с вода.

# 71
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
При кандида до колкото знам течението не мирише, има непирятна мириза при трихомоните. Аз вече не знам какво да правя с проклетите гъбички, които ми се явяват през някой и друг месец. Лекувал съм се с какво ли не, последното което ни назначи с партньора ми един лекар венеролог е гино певарил крема. Каза преди секс и след секс и двамата партньори да се мага с него и така гъбите нямали шанс да се появявт. Отделно от това каза да се пият ивуностимулатори и микомакс и от двамата. Пък ха да видим какво ще стане. А относно хигиената аз от много време не използвам никакви интимни сапуни, нито пък кремове, само вода. И така се чувствам доста по-добре.

# 72
  • Мнения: 250
Ох, аз също вече не знам какво да правя, чувствам се безсилна. То не бяха лекарства, то не беше чудо . Днес четох в някакъв сайт за някакво лекарство с йод - разтвор на Лугол. Някоя от вас дали не го  е пила ? Ето малко повече инафо, казва се,че след 3 седмици прием забравяш за гъби и инфекции - http://forum.nanocom-bg.com/viewtopic.php?t=1532

# 73
  • Мнения: 582
 Боже направо не знам какво ми има, наистина нямам болка, нито сърбежи и сега като чета какво е при вас, осъзнавам, че моят вариант е по-добрия. Помня, че лекарят ми беше казал, че инфектираното влагалище мирише на риба, което при мен определено не е така. Пак си ми мирише на нещо, но не и на риба. Може б и аз не съм добре с главата.
 Иначе аз използвам интимен гел душ, т.к само с вода имам чувството, че не съм се измила.

# 74
  • Мнения: 4 569
minimouse,сигурна ли си че интимния ти гел е добър?Да не би да е от него?Аз ако се мия със сапун гъбичките се появяват веднага.
И пак да питам момичетата каква ви е интимната хигиена тоест с какво се миете?Струва ми се че и това има нещо общо с появяването на гъбички. Confused

Общи условия

Активация на акаунт