ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 69 048
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 600
Честит празник на всички малки и пораснали дечица! Нека са ни здрави, усмихнати, обичани и щастливи!

Марина, Честит рожден ден! Пожелавам здраве и много любов!

# 646
  • Мнения: 728
Пускам едно следобедно кафе,което се надявам да раздвижи темата!



Околко нас има нови неща,в най-скоро време ще намеря време и ще ви ги споделя!
 Hug Heart Eyes Hug

# 647
  • Мнения: 438
Е-Веси не ни дръж дълго време в неведение.... Heart Eyes

# 648
  • Мнения: 799
Ахой, момичета!
Минавам тразит да честитя на пропуснатите, да разбера клюките около Веси и да ви кажа, че се запознах на живо с Къдрокоса (която наистина е много къдрокоса и прекрасна)   bouquet
Тези дни потеглям за морето с двете деца, така че ако не пиша до 2 месеца, значи съм се застреляла  Crazy

# 649
  • Мнения: 728
Галче,Честит Рожден Ден!!!
 Бъди винаги лъчезарна и усмихната,
бъди много щастлива,
обичана и обичаща мама и жена!
Целувки!!!

Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 13:30 от VЕSI ORM

# 650
  • Мнения: 9 503
Галакси, Честит Рожден Ден и от мен, на патерици!  bouquet Много най-вче здраве и щастие! Hug


Много морски целувки от нас Heart Eyes Ние сме в Поморие-уцелихме времето Sunglasses аз дори успях да поизгоря, хем ни е 2-и ден и ходим по 2 часа сутрин и пак толкова следобед. Тити е нон стоп в морето, а Гого скучае в количката си, ама това лето ще е така Mr. Green

# 651
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Плажувайте и заради мен момичета , аз и тази година само на картинка ще го гледам морето.
Пачи , МТВ , леко с бирите ! Hug  bouquet

# 652
  • Мнения: 728
Изпращаме ви  слънчеви морски усмивки......    
             
   
                               
 
                                                   
Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 17:18 от VЕSI ORM

# 653
  • Варна
  • Мнения: 616
Здравейте девойки  Hug
Позагубих се малко, ама като гледам и вие не сте писали много  Laughing Лято е, топло е и пред компа почти не се спирам (освен на работа де  Grinning Добре че няма кой да ми наднича над рамото, че да види как точно работя  Mr. Green). На Мони хич не и се ходи на градина - смених стаята и сега едната ни учителка е в отпуск, а тази която дойде на нейно място хич не я харесваме. Освен това нали баткото ни е във ваканция и малечка се сърди, че той по цял ден бил свободен пък тя трябвало да ходи на "глупавата" градина. Гледам да я взимаме по-рано или правим ротации с баби и дядовци, поне от време на време. Вчера следобеда си пуснах половин ден отпуск и ходихме до Несебър - чудна разходчица си направихме. Улучихме и някакъв детски танцов фестивал, абе с две думи всички останахме доволни. Днес Мони отиде на градина да разказва, но с условието да я взема първа  Mr. Green
Айде толкова от нас - утре като кача снимчиците ще се представим в пълен блясък  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОЙТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И НОСЕТЕ ИМЕТО СИ С РАДОСТ И УСМИВКА!!!!!!

# 655
  • Мнения: 728
МОМИЧЕТААА,ЩЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕНЦЕ!!!!!!
 Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 1 461
Веси честито мила ,пожелавам ти лека бременност  Heart Eyes,бъдете щастливи  Hug

# 657
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Веси, честито! Леко и щастливо бременеене!

Ние бяхме на почивка Wink На Албена  Joy Joy JoyИскахме море и плаж и да е наблизо и да ни шетат и готвят  hahaha И се отовахме в Албена! Много беше хубаво bowuu Снимки по - късно, но са малко!

# 658
  • София
  • Мнения: 3 947
Веси, честито. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам  bouquet.

# 659
  • Мнения: 9 503
Ехааааа каква новина!!!!    love001 Веси, честито! newsm51 Лека, безпроблемна и спокойна бременност ти желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт