ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 68 994
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Честито Весе!!!Живи и здрави да сте и лека бременност!!

# 661
  • Мнения: 799
Весе, честито! Лека и безаварийна  Praynig Peace Ивко как реагира? А екс-съпругът? А настоящият?
Върнахме се и ние от море - 1 седмица в България, после Сонисфеъра, после 1 седмица в Гърция и меко казано имам нужда от почивка без деца   Whistling Mr. Green
Снимки - надявам се тази година  Crazy

# 662
  • Мнения: 728
Благодаря Ви милички! Hug Иви незнае,тези дни ще му кажем,но той от зимата иска да му "купим бебе" Simple Smile Ние с мъжо сме много щастливи! Wink

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 18:14 от VЕSI ORM

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Веси ,честито preggo!А как се чувстваш?

# 664
  • Мнения: 940
Весеее ,знаех си аз ,очаквах това много скоро от теб.Всичко най-хубаво ви желая ,да ти върви бременността по вода . Grinning
Сега да се включваш по често и да ни държиш в течение. Wink

# 665
  • Мнения: 1 666
Ехеееей, и аз бях убедена, че това ще е новината! Нали скоро спомена, че има новини около вас, та за това си помислих! И даже тия дни си мислех, така и така никой не пише в темата, да те подсетя, че каза за новини, та белким се раздвижи темата.... Wink
Та на въпроса.... Честито, Весе! Лека бременност и здраво бебче ти желая!

Мацки, я кажете как сте, що сте?! Всички ли хукнахте по почивки?

Аз бях направила железен план за лятото - Стени си продължава с градината, Тони тръгва на ясла, аз се впускам вече в усилена работа, а по някое време - моренце.... и в края на юни бях залята със студен душ! Градината на Стени я затвориха изненадващо за лятото. Под изненадващо имам предвид, че ни уведомиха едва седмица преди това и че затваряне на цели градини има за първи път в града ни, все са си работели, но в намален състав със сборни групи. Не знам просто как се се справили с проблема другите хора, как се излиза в дълъг отпуск с една седмица предизвестие, кой началник ще те пусне. За който е много на зор предложиха да води детето си в една друга градина, която оставала дежурна. И предупредиха, че наистина е за такива, които съвсем нямат вариант, демек - търсете си варианти, защото все пак въпросната градина е с ограничен капацитет. Да, ама Стени е от трудно адаптиращите се деца и не може току-така да сменя госпожи, че и градини. Затова отложих и Тони за есента и сега съм с двете диванета вкъщи, които на моменти ме правят да си говоря сама (ужасна са комбина, а това малкото, нищо, че е момиче, е страшна работа).
.... та такива ми ти работи от нас!

Който ходи на море, моля да пуска снимки!

# 666
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
ужасна са комбина, а това малкото, нищо, че е момиче, е страшна работа
.... та такива ми ти работи от нас!

Който ходи на море, моля да пуска снимки!

 hahaha hahaha hahaha hahaha Ако знаеш как знам за акво говориш  Joy И да ти кажа, отърване от това няма.....докато може би не влязат в пубертета. 
Снимки ще ви пусна, не знам кога. Моля 100 неща имам на главата........

# 667
  • Мнения: 9 488


Пачи, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, все така духовита и ти пожелавам успехи във всичките ти начинания! Hug

Наздраве! Wink

# 668
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пачииииииииии жива, здрава и все така дива!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 669
  • София
  • Мнения: 3 892
Пачи,честит рожден ден!
Да си жива, здрава и щастлива!




ужасна са комбина, а това малкото, нищо, че е момиче, е страшна работа

Ох, и на мен колко ми е познато. Те момичетата станаха по диви от момчетата ooooh!.
Море, заминаваме другата събота за една седмица в Несебър. Стига мъжО да се върне от Германия, че тази година прекара повече време там отколкото тук Mr. Green.

# 670
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Пачи ,честито и от мен !!!!!Жива и здрава !!!!!
У нас ни натисна стомашно чревният вирус и се гърчим  поетапно всички.

# 671
  • Мнения: 1 666
Пачи, жива и здрава да си и много обичана, уважавана и ценена!

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Пачи , честит рожден ден!Много щастие , здраве и още мнооого купони!!!  bouquet

# 673
  • Мнения: 940
ЧРД Пачко
Много яки купони , веселба  и много здраве за теб и семейството   желая   bouquet

# 674
  • Мнения: 799
Лейдис, благодаря на всички ви за чудесните пожелания и нека всичко ви се връща тъпкано  Hug  bouquet
Аз все още съм абстинентна към морето (нощем се будя през около час и не мога д се ориентирам къде ни е тентата и как сме успели да завлечем целия апартамент до водата)  ooooh!
Толкова ми е отнесено, че нито съм планирала някакви всенародни празненства, нито ми се занимава с организационни шитс.
Пфу, довечера като раздам децата ще пийна едно мохито за по-лесна адаптация  Whistling

Елс, Маги е във ваканция от 01.08.2010 до 15.09. - както всяка година, а Боян тръгва на ясла чак през октомври.

Общи условия

Активация на акаунт