Започнаха ранните записвания за Гърция 2010!

  • 22 449
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 162
За Океания и миналата зима-пролет по-точно за февруари и март имаше страшно ниски промоции,но не намерихме време да го посетим
А съм сигурна,че е по-хубаво от Сани,живот и здраве и там ще отидеме
Мислех, че няма по-хубаво място от Сани бийч клуб.
Търсим си второ такова за края на юни.
Би ли споделила повече за Океания? Ако не те затруднявам.  bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
И аз се интересувам от Океания.

# 17
  • Мнения: 7 162
И аз се интересувам от Океания.
Сетих се за тази тема!
Тук има за Океания:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424214.0

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
тук съм  Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Разгледах с интерес офертите. Не знам защо , но си мисля , че ще има по-ниски цени от тези за ранните записвания. Дано съм права, защото ми е много рано да мисля за догодина Mr. Green( не че остана много от тази година  ).

# 20
  • Мнения: 6 304
Разгледах с интерес офертите. Не знам защо , но си мисля , че ще има по-ниски цени от тези за ранните записвания. Дано съм права, защото ми е много рано да мисля за догодина Mr. Green( не че остана много от тази година  ).
Това лято в "Албена" така се получи, цените паднаха и тези с "ранните записвания" се набутаха. За Гърция не знам дали е възможно това да се случи.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
sanbernarka къде сравнявате Гърция с мизерната Албена,но все пак най-добра сред българските хотели
въпроса ми е по-скоро риторичен Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами аз миналото лято чаках ли чаках да паднат цените за 2-3 хотела в Турция, които си бях харесала, ама нъц Wink За хубавите места цените не падат! Падат на такива като Албена, това е положението!
Много съм изкушена от тези Сани бийч и Океания за едно майско море...Притеснява ме, че водата тогава все още е студена, но това би било невъзможно за обяснение на моите две жаби, които буквално не излизат от морето ooooh!

# 23
  • Мнения: 7 162
Много съм изкушена от тези Сани бийч и Океания за едно майско море...Притеснява ме, че водата тогава все още е студена, но това би било невъзможно за обяснение на моите две жаби, които буквално не излизат от морето ooooh!

Аз имам три деца и се въздържам от ранни резервации по същите причини.
Иначе, ако сме само със съпруга ми, цените си ги бива. Особено за Сани хотел-много е изгодно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 535
Нали правилно разбирам от офертата за Сани, че не е ОлИнклузив?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
закуска и вечеря е,НВ демек Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 535
закуска и вечеря е,НВ демек Peace

Благодаря! Peace

# 27
  • Мнения: 115
точно се реших да рискувам и да си резервирам за Океания Клуб, че и приятелите навихме и ето неделно притесних агенцията и да се оплача хотела Океания Клуб  е продаден за най- ниският им период, че кога бе хора миналата седмица обявиха тези ранни записвания и вече продаден ,чак не мога да повярвам. Чоча , излезе права всичко бързо свършва, сега ще трябва да объждаме дали да бъде Сани хотела или клуба, че за Гергьовден пак ще се съберат доста дни подозирам.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
vovolilian ,Чоча 3-4 години ги следи тези промоции и говори от собстевн опит Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
някой да е ходил в Possidi Paradise Касандра - доволен ли е от обслужване, стаи, храна

тук също има оферти http://www.compas.bg/02/981-95-85/holidays_own/view.html?oid=26130

Общи условия

Активация на акаунт