Започнаха ранните записвания за Гърция 2010!

  • 22 457
  • 175
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 724
за съжаление, не миждамцени за априлската ваканция Sad
Ние за Гергьовден не можем, аз съм на конференция в Цюрих по това време.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 722
Някой може ли да даде отзиви за този хотел:
http://www.sofialuxtravel.com/content/view/1990/165/lang,bg/
За съжаление Океания е свършил, предложиха ми този на all incl. или пък Сани Бийч хотел на HB, Сани ми харесва, но си мисля, че ще е доста скъпо останалото - храна и напитки там специално, а този Elinotel Apolamare не мога да разбера дали е хубав?

# 32
  • София
  • Мнения: 331
Здравейте,

ще съм ви благодарна за повече информация за този хотел Club Calimera Simantro Beachhttp://www.calimera.com/cms/website.php?id=/de/unsere_clubs/simantrobeach.htm

Може вече да е коментиран този хотел преди (имаше една тема за All inclusive хотелите в Гърция, но не можах да я намеря) затова се извинявам, ако се повтарям.

В чуждите форуми, коментарите са общо взето положителни, но определено бих искала да чуя и вашето мнение!!!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Някой може ли да даде отзиви за този хотел:
http://www.sofialuxtravel.com/content/view/1990/165/lang,bg/
За съжаление Океания е свършил, предложиха ми този на all incl. или пък Сани Бийч хотел на HB, Сани ми харесва, но си мисля, че ще е доста скъпо останалото - храна и напитки там специално, а този Elinotel Apolamare не мога да разбера дали е хубав?
да,скъпа е храната в самия курорт Сани извън НВ или АИ,но ние умишлено взимаме НВ и всеки ден за обед ходиме в околните селца и там имаш избор и е доста по-евтина храната,вкусно е и има разнообразие Peace
А за кръчмички е пълно с такива,ходиме със собствен транспорт и  това не е проблем

# 34
  • София
  • Мнения: 6 722
Мерси, Chocha,  днес резервирах чрез Турист сервиз за Сани бийч хотел, чакам да видя дали ще ми потвърдят резервацията /явно първо плащаш 1 нощувка и после разбираш дали има места все още/. Ще бъдем от 6-11 май, може да се видим, ако има и други по това време. Grinning

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
И ние сме тогава,със сигурност ще се намериме Laughing
Плюс това закуската е до 11ч,а вечерята от 18ч така,че може и да си спестиш обяда
А за детето има разни сладкарнички и кафенца с кроасанчета и банички и тн

# 36
  • София
  • Мнения: 6 722
ще се радвам Grinning

# 37
  • Мнения: 2 255
Някой може ли да даде отзиви за този хотел:
http://www.sofialuxtravel.com/content/view/1990/165/lang,bg/
За съжаление Океания е свършил, предложиха ми този на all incl. или пък Сани Бийч хотел на HB, Сани ми харесва, но си мисля, че ще е доста скъпо останалото - храна и напитки там специално, а този Elinotel Apolamare не мога да разбера дали е хубав?
колежката ходи в Аполомаре за 22 септември с децата и беше останала доволна  Peace бяха на ALL,  аз като й гледах снимките ...ми хареса  Wink

# 38
  • Мнения: 7 162
Плюс това закуската е до 11ч,а вечерята от 18ч така,че може и да си спестиш обяда
Tочно!
Ние като привършвахме със закуската към 11.00 ч. после до вечерта храна не ми се поглеждаше, а децата хапваха сандвичи от бара на басейна! Peace

Последна редакция: пт, 08 яну 2010, 14:58 от Франческа Джонсън

# 39
  • София
  • Мнения: 6 722
....колежката ходи в Аполомаре за 22 септември с децата и беше останала доволна  Peace бяха на ALL,  аз като й гледах снимките ...ми хареса  Wink
Мерси, , /отново Grinning, защото и миналата година ми даваше мнения/, аз вече запазих за Сани, Аполамаре ми се стори малко бетонен куб, та затова. Grinning

# 40
  • Мнения: 2 255
....колежката ходи в Аполомаре за 22 септември с децата и беше останала доволна  Peace бяха на ALL,  аз като й гледах снимките ...ми хареса  Wink
Мерси, , /отново Grinning, защото и миналата година ми даваше мнения/, аз вече запазих за Сани, Аполамаре ми се стори малко бетонен куб, та затова. Grinning
Да, малко е по-странен ...затворен в четириъгълник, с вътрешно дворче, отпред плажна ивица, а от 2те страни други хотели ....няма много пространство за моткане и зеленинка  Rolling Eyes, малко по градски някак  Thinking аз също предпочитам нещо поне с добра градина  Peace
Иначе имах предвид, че тя е доволна от самия хотел, стаи, обслужване, храна, pool-бара и разните му там неща за хапване на децата м/у основните хранения.
Мисля, че сравнението със Сани е малко   #Crazy въпреки, че не съм била ...но поне по коментарите тук  newsm78

# 41
  • Мнения: 263
здравейте, да напиша за океания от извора Simple Smile
в момента сме тук с децата. хотелът, според мен, е идеален за почивка извън сезона. за лятна почивка не бих си го избрала.
стаите са просторни и стилни. баните са хубави. чисто е и поддържано. детските легла са много хубави. камериерките мият шишетата от нощното мляко на децата, никъде не ми се е случвало. има закрит детски клуб и външна детска площадка. водата в закрития басейн не е студена, но самото помещение е студено и е неприятно, когато излезеш от водата.
храната е като на гръцки AI, не може да става сравнение с турските петзвездни хотели - нито като разнообразие, нито като качество. твърд алкохол за инклузива има само в баровете, сега работи само 1 от тях, в ресторанта дават само бира и вино. мен това не ме бърка, защото не пия, но мъжът ми много се ядосва, че трябва да си пие узото без салата и да си яде салатата без узо Sad
обикалях и гледах хубаво уж, но тоалетни покрай басейните и на плажа не видях. на 5 етаж в основната сграда са само тоалетни, ама да ходя всеки път от басейна/плажа до 5 етаж... основния ресторант е на 4 етаж, няма тераса. до плажа, разбира се, се стига по 1 стръмен баир. но сега е приятно, не много пълно, персонала е спокоен и учтив.
това се сещам сега. ако има конкретни въпроси - още 4 дни сме тука.

# 42
  • Мнения: 7 162
Търся място за почивка и море в Гърция, подобно на Сани бийч клуб.
Ходим на море два пъти през лятото. Не търсим заместител на Сани, а подобно кътче.
Ще се радвам да се включите със съвети, мнения и впечатления.

Чудех се тук ли да си задам въпроса , или да върна темата "На море в Гърция".

# 43
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте,

ще съм ви благодарна за повече информация за този хотел Club Calimera Simantro Beachhttp://www.calimera.com/cms/website.php?id=/de/unsere_clubs/simantrobeach.htm

Може вече да е коментиран този хотел преди (имаше една тема за All inclusive хотелите в Гърция, но не можах да я намеря) затова се извинявам, ако се повтарям.

В чуждите форуми, коментарите са общо взето положителни, но определено бих искала да чуя и вашето мнение!!!


                             едни познати миналата година бяха в този хотел останаха много доволни

# 44
  • Мнения: 1 668
Докато се наканим миналата година да резервираме за океания и местата свършиха. Фервуари вече нямаше. Тази година мисля да свърша тази работа още другата седмица и дано имаме късмет, че май пак късно се наканихме. Бяхме в Сани за лятната почивка миналата година. Курорта е 5*, но хотела е 4* (това за уточнение, че май никъде не пише)... хотела е много хубав, храната също ни хареса, но извън закуската и вечерята цените са майката си трака... Една бутилка вода е 4 евро по спомени... Един коктейл е по 8-10 евро, един клуб сандвич е 8 евро... Изобщо не се шегуват с цените. Кръчметата в околните села са на стандартни гръцки цени - октопод/риба около 8-10 евро и т.н., но най-близките села са на поне 5 км от хотела, че ако не и повече... Бунгарата в Сани са 5*, но и цените доколкото си спомням са двойни... Бяхме 7-14 юни и водата беше като чай, а цената около 1100 евро за семейство с 1 дете на 3 г. за 7 нощувки. Тази година при повече късмет за тези пари ще почиваме в Океания на ол инклузив (1200 е го гледахме из немските и английски сайтове)

Общи условия

Активация на акаунт