Съпруги, чиито мъже пътуват 12

  • 46 241
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 233
Момичета, много благодаря за топлия прием

Lykrecia, търся рецептите много упорито, но нещо не ги намирам. Явно съм ги забутала някъде, щото и без друго или са трудни или  съставките ги няма в БГто. Ама ако намеря нещо ще пиша.  Hug

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЛУКРЕЦИЯ-
Прави и ни покани на гости, няма само ти да лапаш я smile3521

# 32
  • Мнения: 112
Ангелски крилца, благодаря за темичката!
Честит рожден ден на детенце на Сисето - здраво и щастливо нека да расте  bouquet!
Аз поработвам още, по-късното ще ви прочета!

# 33
  • Мнения: 202
 Sparkle  welcome Hug
Желая ти весело изкарване на празниците с любимия! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 233
Добро утро, момичета

Една закуска от мен:



Усмихнат ден на всички    Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 4 737
Добро утро, момичета

Една закуска от мен:



Усмихнат ден на всички    Hug Hug Hug



Спарки,   bouquet страшна закуска   bouquet
Възхитена съм

# 36
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, русалки!

Сисе, да ти е живо и здраво порасналото детенце! Много усмивки и щастливи детски години!

Спраки, добре дошла при нас!

Радвам се, че Ви харесаха нещата. Това е декупаж, изрязват се мотиви от салфетки и се лепят, после се украсява.
Ето от тук се запалих: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=439673.0
Какви красоти има само, моите са нищо, но като начинаеща биват.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет на всички,И аз тук,В неделя в големия сняг се прибирахме от гостуване в Бургас и беше ужас,Само закъсали тирове по завоите след Сънито,Благодаря за новата темичка на Ангелски крилца,Илиева страхотни са нещата които си спретнала,И честито на малкия рожденник,Аз се връщам назад да допрочитам,Лека и безаварийна от мене

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДЕЗДЕМОНКЕ-
как няма да си възхитена от закуската на Искричката бе. Ми то само У fife stars hotels- го праят тУва нЯщу. Хайде твоя кЪт сЪ завЪрни да те отведе на такава закуска. Само не му казвай кой ти бута фитилите, че може да е много разярен
И една любима за мене песен искам да споделя със вас но незнам защо си мисля, че и на вас ще ви хареса smile3503
http://www.youtube.com/watch?v=_2-l2YZ4RzA

# 39
  • Мнения: 233
ААА не са от хотелите тез красоти, обичам да си украсявам масата и се ровя бая из нета за идеи  Mr. Green  bouquet

Илиева  невероятни неща си направила  Hug, може да изплагиатствам някой друг гъдел за прачничната маса, когато си дойде той, че имаме да празнуваме на патерици рожден ден, имен ден, Никулден, Коледа и Нова година (последните две ще са май 2 пъти, ама празници да има  Mr. Green ) юбилей откакто сме заедо...................въобще тежка ще е  Crazy Crazy

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 13:44 от Sparkle

# 40
  • Мнения: 0
Привет на всички женоря!
Благодаря ви за пожеланията за малкия бандит!
само какви вкусотии поднасяте!мммммммм чудо!
Аз за коледна трапеза не мисля-ще бъда при свеки,тъй,че тя да му мисли smile3532
Айде лек ден от мен,че звяра май се наспа и сега се почва купона  superuu

# 41
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ИСКРИЧКЕ-
това на картинките Душе ми мяза на хотелско.  Та леко виждам и нещо като лека Шведска маса Душе. Малко съм работила из тоя тараф та затова ми заприлича на хотелско. 
Извини ме ако тези картинки са от вас а аз не съм разбрала Grinning

# 42
  • Мнения: 4 737
Спарки, сега ме наведе на размисъл, верно лие  туй, че докато спим ,ядем по ОСЕМ паяка наведнъж? АУ УЖАС!  Joy

# 43
  • Мнения: 202
Спарки, сега ме наведе на размисъл, верно лие  туй, че докато спим ,ядем по ОСЕМ паяка наведнъж? АУ УЖАС!  Joy
и аз за това си мислех! Sick

# 44
  • Мнения: 233
Delta, ще ти пиша от къде ги взимам, ама на лични, да не издавам тайната  Peace А това за паяците го четох някъде в статия за Анти нобеловвите награди мисля, че беше. Връчват се за открития, които нямат практическа полза- като това, че в чаша газирана вода нито едно мехурче не следва траекторията на предишното.   hahaha hahaha Но дали са верни тез неща- не знам.   Thinking newsm78


Накой иска ли пържен паяк  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт