Ах, морето

  • 2 032
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Еххх, върнахме се от морето. Програмата ни беше толкова натоварена, че ми се иска малко да почина /без деца!!!/.
За да зарадваме щерката правихме какво ли не - разходки с ролери и велосипеди, посетихме всички батути в радиус от 30 км., оцветихме няколко килограма глинени фигурки. Дарина се научи да плува без пояс /но само в басейн, не пожела да стъпи в морето/. Децата приемат всички удоволствия като даденост.
А относно романтиката и истинските неща - реших да я заведа да гледаме изгрева на слънцето. Малкото бурсуче поогледа плажа, каза, че вече е виждала слънцето и се тръшна в колата да спи. Същата вечер с надежда ме попита: "Нали утре няма да гледаме изгрева?".
Гвоздеят в програмата бе посещение на Аква полис за рожденния й ден. Аз какъвто съм си карък същата сутрин установих, че не мога да ползвам никакъв басейн, камо ли водни пързалки. Естествено, за да зарадвам детето реших да преглътна неприятния факт и да бъда наблюдател на водните изпълнения. Тъй като само тате бе на линия да търчи от пъзалка на пързалка към 6 часа се молеше да завали проливен дъжд. По никакъв начин не можехме да я убедим да тръгваме. Слава Богу, че Аква парка затваря в 7, та един от спасителите накрая я измъкна насилствено от водата. Тръгваме си, а Дари реве та се къса: "Защо нашия хотел не е на този басейн? Много ще слушам и ще се къпя когато времето е ОСЛЪНЧЕВЕНО!".
Имаше и много други весели случки, но за тях - друг път.
Благодаря на всички варненски мами за информацията, която ми дадоха.

П.П. Планетариума работи всеки ден от 5 часа, но представлението не е много подходящо за деца по 8-9 години.

# 1
  • Мнения: 3 042
здравей Дари,
радвам се че сте изкарали рождения ден на щерката подобаващо! Направо сте им разказали играта на батутите и глинените фигурки! Малеее, какво ме чака и мен след време! Laughing Че и аз не обичам водните пързалки, пак татито ще препуска из басейните да гони пояса на Съни!
Я, опресни спомените ми за цените в Акваполис-а!

# 2
  • Мнения: 7 106
Аааааах моретоооо,
и аз бих възкликнала така Grinning
Браво на вас,за приключенската почивка!И аз съм като децата - обожавам пързалките и всякакъв вид водни забавления. Миналото лято бяхме на Албена и през ден врънках мъжа ми да ходим в Акваполис.Добре че бяхме с още едно семейство с малко дете,та аз се оправдавах с него Embarassed  Embarassed Точно по същото време сме си направили и Евичка,и се чудя как се е закрепило това яйчице с толкова спускане по пързалки и скачане с бънджита незнам  33uu
Това лято ще пропуснем,защото фъстъчето е още малко,ама другото лято с удоволствие ще тичам след нея Wink
Много сладка темичка,направо ми замириса на море!!!!

# 3
  • Мнения: 8 769
Дари, радвам се че сте изкарали една хубава почивка, и че принцесата ви е доволна! Надявам се да почувствала още по-силно обичта на мама и татко! Grinning

# 4
  • Мнения: 1 975
ами добре сте си изкарали  Wink

Общи условия

Активация на акаунт