Чудото идва при всички - виждаме двете чертички 14.12 - 20.12.2009г.

  • 6 844
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 156
Добро утро мацки
Мам4е, мерси за закуската.
Аз съм от работеЩите, ама да видим дали Ще стигна до работа. Такъв дъжд се е закротил от сноЩи, 4е вси4ко е надводнено, а моето параход4е е бензиново, дано да стигна до работа. Не съобразих да си изпрося нафтовото параход4е на мъжо... Ако тръгна и на вси4кото отгоре закъсам, Ще умра от яд.  Стискайе ми палци да доплувам  успеШно.

Хайде лек ден , сладурки

# 166
  • Мнения: 3 246
krisi1812, Честит рожден ден на патерица, да си жива и здрава и много щастлива Hug  bouquet
Миле, пожелавам ти страхотни изживявания на тези разходки по света Hug
Цецито, миличка не се отчайвай така Hug
Диме Hug

# 167
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте мацки  Hug
Мамче благодаря за кайвенцето  Heart Eyes
Миле това с разходките много хубаво, особено ако не са служебни мен как ми се иска  Party ама пари нема  Crazy
Гери успешно плаване  Hug
Хубав уиекенд от мен на всички   newsm51

Абе момичета вчера мъжо слушал по радиото че приели някаква поправка в кодекса на труда свързана със жени в процедури, някои да е чул нещо  Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 1 732
Мамче,мерси за закуската и кафенцето Hug
Гея,много неприятно това с веждата,ама юнак без рани не може,бързичко да се оправя и без повече произшествия.
Кате,копирах поста от другата тема за поправката в кодекса на труда:
Цитат
Момичета, позволявам си да вляза тук, защото току що парламентът прие на второ четене промените в Кодекса на труда, според които жените в процедура ин-витро ще се ползват със специална закрила. Работодателят ще е длъжен да освобождава от работа за извършване на медицински преглед жената в напреднал етап на лечение ин-витро. Досега от това право можеха да се възползват само бременни работнички или служителки. За това време се изплаща възнаграждение от работодателя.
Момичета по бтв дават док.Стаменов,ако ви  интересува може да гледате.
Лек и спокоен уикенд!  bouquet

# 169
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Отивам да гледам Стаменов, но само да вметна, че тълкуването Жени в напреднал етап на процедура инвитро били тези между фаза фоликулярна пункция и ембриотрансфер .....  Thinking
На мен ми се вижда крайно недостатъчно това определение

# 170
  • София
  • Мнения: 3 860
Отивам да гледам Стаменов, но само да вметна, че тълкуването Жени в напреднал етап на процедура инвитро били тези между фаза фоликулярна пункция и ембриотрансфер .....  Thinking
На мен ми се вижда крайно недостатъчно това определение
Е то нали след пункция дават болничен  Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 1 156
http://www.reborn-baby.com/Adopted-baby-gallery-two.html

Моми4ета, вижте това. Останах потресена и дълго се 4удих дали да го пусна, може и вие да сте го виждали, но аз останах Шокирана.
Кукли са.

# 172
  • Мнения: 965
Xlora ,много ме зарадва миличка,пожелавам ти леко бременеене от тук нататък,много почивки и само хубави емоции  Hug Hug Hug Hug
geripetrowa ,ми те тези кукли са като истински направо  Shocked
Днес моето мишле ми каза ,че са давали нашата " Надежда" Д-р Стаменов " в предаването" Търси се" ,дали няма да са качили някъде предаването ,за да мога и аз да го изгледам  newsm78
Искам да ви благодаря за подкрепата  Hug Hug Hug

# 173
  • Мнения: 1 732

Цитат
За пропусналите предаването http://dox.abv.bg/files/dw?a=f801df2b7d
,Цеци,заповядай,това е от Еко на която благодаря за линка,гледах предаването,развълнувах се много и пак ще го гледам,много земен човек е нашия док.

# 174
  • Мнения: 965
mimeto26 ,благодаря миличка  Hug

# 175
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте момичета, аз се присъединявам към вас ако може  Hug  от тук присъстващите ме знаят само Мамчето и Кате-Пате, но ще се радвам и с другите да се запозная.
Кате-пате, надявам се прегледа да е минал добре във вторник  Hug
Мамче, на теб много целувки
Сунар, на моя мъж точно преди една година на 16.12 др. Кацаров му прави операцията, тогава и той подписа същите документи, но сестрата на доктора му е обяснила после, че така ги карат от самата болница, защото той има договор с болницата да им ползва само операционната, без право на болничен престой, но ако се наложи нещо, срещу заплащане на болницата може да останеш. Дано мъжлето ти е добре, и утре му свалят конците безпроблемно  Hug

# 176
  • Мнения: 1 732
Нелиа,добре дошла в темичката ни,но да не се задържаш много дълго тук,а скоро да се запишеш в отчетни  bouquet

# 177
  • Мнения: 7 201
Добро утро,момичета!Кафенце?


Мимето,благодаря ти за линка! HugПри първа възможност ще изгледам предаването.
Нелинко,ама добре си се маскирала. Wink Добре си ни дошла,и хайде вече да ни повличаш от тук към Отчетните. Praynig
Приятна почивна Неделя на всички!  bouquet

# 178
  • Мнения: 236
Mimaa, съжалявам  Praynig И аз имах хубаво предчувствие за теб.
Аз съм на вълна празници вече. Оставям всички депресии и бебешки планове за новата година.
Хлора - честито! Моля те, на 31.12.2009 да провлечееееш хубаво крачета, та дано и за нас да има догодина от положителните тестчета  Peace
Мерси за инфото за промените в кодекса на труда и за линка с предаването с д-р Стаменов. Отивам да му хвърля едно око.
Аз нали се крия в работата, не съм казвала на никой за проблемите, ама ако се стигне до ин-витро май ща не ща трябва да си кажа, а....  ooooh! Явно се налага доста да се отсъства и няма как да мине незабелязано.
Пазете се момичета!

# 179
  • Мнения: 965
Добър ден и от мен......Мамче благодаря за кафенцето миличка  Hug Hug Hug
MagicGR ,не си иединствената ,която се крие от проблеми и процедури........какво да правим такъв е живота,ще събираме почивки ,отпуски,болнични и така.....само на финала да има положителни резултати...ще се борим до край  Hug

Общи условия

Активация на акаунт