***Обучение за доброволни консултанти по кърмене в София 2010 г***

  • 4 710
  • 113
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Записването е приключено поради изчерпване на местата!

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 11:29 от Бу

# 1
  • София
  • Мнения: 4 381
Както се казва "На добър час"  Mr. Green

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хедра, а от кого зависи сертифицирането за БПБ? Карловското РО е подало документи още преди две години. По време на ССК аз подадох запитване през сайта на програмата, но от никъде няма получен отговор защо не искат да ни сертифицират. А в това отделение, както и в детско отделение, кърменето се подкрепя не само на книга.
Интересувам се от програмата, защото аз организирам кърмачески срещи с подкрепата на ЛЛЛ към родилното отделение и с това покриваме и изискването за група за подкрепа от майки.
Извинявам се, че не е по темата.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Сертифицирането зависи от Националния комитет по кърмене, който отговаря за програмата. Отговор едва ли ще ти пратят - тези неща си ги уреждат на болнично ниво и си зависят изцяло от управата на болниците, с която си комуникират по техни пътища. Точка 10 е изпълнена с твое участие, но всичко останало зависи от болницата и инициативата за промени за изпълняване на останалите точки трябва да излезе от тях. От написаното от теб изобщо не става ясно на какъв етап са - дали са подали просто документ за участие в програмата и вътрешно оценяване, дали въобще се е стигало до обучение или пък са преминали обучението и са пуснали вече искане за оценка дали покриват условията за сертифициране, идвали ли са проверяващи и т.н. Нашето участие в програмата е същото като твоето, т.е. се включваме в точка 10, но нямаме никаква връзка с останалите части на програмата, нито пък с комитета по тези въпроси, така че информацията, с която разполагам, е единствено най-обща за поредицата от стъпки, през които минава едно болнично отделение, докато се сертифицира, но нищо повече. Ако желаеш, можеш да ми пишеш на лични с повече подробности, за да не разводняваме темата Hug

# 4
  • Мнения: 3 869
За миналото обучение още нямах "стаж по специалността", сега вече го имам, но пак имам чеднеки свързани с отговорността.... По колоко часа седмично (мин.) трябва да могат да отделят консултантите на консултантската си дейност?

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма определени изисквания - който колкото може и когато може. Това е доброволческа работа Hug

# 6
  • Мнения: 333
Урра  Grinning. Сядам да пиша мотивация  Grinning Grinning

# 7
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
дано има много желаещи да помагат  Peace

# 8
  • Мнения: 206
Щом видях темата, някак си вътрешно усетих желание да се включа Simple Smile Мисля, че ще ми бъде изключително приятно, ще следя темата и надявам се да успея да се включа в групата за тази кампания Peace

# 9
  • Мнения: 2 376
Желание имам, но в момент възможност не.
Кога се очаква да започне курса?

# 10
  • Мнения: 5 393
Много се изкушавам от тази възможност за обучение, но и при мен има някои неясноти все още в личен план, най-вече относно свободното ми време.
До кога трябва да се изпрати мотивационен имейл? Виждам, че самият курс ще е през Февруари живот и здраве.

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
До края на януари - трябваше да го уточня Hug Имаш време да помислиш, да обсъдиш и да прецениш Grinning

Брит - курсът ще започне първата седмица на февруари.

# 12
  • Мнения: 3 926
Освен и аз да се включа с едно - На добър час Hug
Виждам познати лица Hug

# 13
  • Мнения: 319
Много искам  Grinning, още от миналата година Simple Smile.
А обучението ще е до юли доколкото виждам, нали?

# 14
  • Мнения: 223
тук съм  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт