добър психолог в софия!

  • 5 427
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравейте мили мами, отдавна не съм влизала, но сега ми притрябва помощ и веднага се сетих за вас.
искам да помоля някой да ми препоръча добър и съвестен психолог в софия, с когото бих могла да поговоря и да изчистя някои проблеми, които мисля, че за вбъдеще биха ми създали още по-големи такива. може би имам някакъв моментен спад (пак...), но предпочитам да го обсъдя със специалист и евентуално да избегна по-нататъшни и сериозни натрапчиви мисли, комплекси и депресивни състояния. ако познавате такъв, моля споделете някакви имена и евентуално координати тук или на лично съобщение. много ще съм ви благодарна!  bouquet

# 1
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Мога да ти препоръчам д-р Дилков, психиатър във Военна болница и д-р Сотиров от Центъра за психично здраве Адаптация (ето координати http://www.adaptacia.info/index.html.) Моят мъж имаше проблеми със стомаха, които се оказаха на стресова основа и започна лечение при д-р Дилков. После докторът замина командировка в чужбина и той ходи на консултация в "Адаптация", за която научих от предаване по телевизията.
Добре е да си обърнеш внимание навреме. Ние видяхме как нелекуван стрес например може да доведе до различни заболявания. След няколкомесечно лечение, проблемите със стомаха си останаха в кабинета на доктора, надявам се.  Wink

# 2
Здравейте,
искам да ви обърна внимание върху някои важни аспекти относно работата с психолог.Тук в Бг сме доста неинформирани към ккъв тип специалист да се обърнем и често търсим и попадаме на неправилния.
Когато човек  има нужда просто от някаква консултация, да може да се обърне към психолог.Когато обаче има намерение да разрешава свои емоционални проблеми, то тогава правилният човек е психотерапевт.
Психиатрите също са много полезни специалисти, но тогава, когато трябва да се постави диагноза и да се пристъпи към медикаментозно лечение.
Аз не искам да подценявам информираността ви, но все пак ви съветвам да изясните целта на контакта със съответния специалист, за да можете да подберете такъв , който ще  е максимално ефективен за вас.
И разбира се,да сте сигурни, че той е компетентен и правоспособен да помага.

Общи условия

Активация на акаунт