Трябват ми размери на дрешки за новородено

  • 10 457
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Взимаш най-малката рокличка.
Можеш да вземаш към нея аксесоар - лента за глава. Вземи два броя. Едната лента е за главата, а другата срежи и направи нещо като гривнички, ако се наложи да навиеш ръкавчетата и просто да сложиш накрая лентичките и ще стане като допълнение към тоалета.
Чорапогащникът ако е малък, го нагъни от долната страна и след това сложи обувките или чорапките. (от горната седи тъпо и се вижда)

Мале как описвам дано си схванала идеята, която ми роди мозъкът тази вечер.

Леко бременеене и безпроблемно раждане на куклата ти пожелавам.
После държа на една снимка на манекенката.

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
22 ри размер е най-малкия.Но аз никога не купувам най-малките номера.Взимам поне за 3 месечни.

# 17
  • Мнения: 572
Ние бяхме 47см 2.550кг и всички дрехи за новородено ни бяха много големи освен две бодита Joy
Които си бяха много мънички Grinning

А компекта за изписването ooooh! ужас

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 242
На тези предварителни мерки не трябва да имаш много вяра. Моята племенница на последния ехограф 5 дни преди да се роди я изкарваха 2.600 кг, а тя се оказа 3.700. Така че...
А под рокличката няма ли да има някаква друга дрешка, така че да "уплътни", ако наистина тя е по-широчка?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
намери и сглобих нещо уж доста малко пък ще видим какво ще стане. Само дето  дънки с блузка и суитчерче от горе р-р 50 дано не са огромни. Боди намерих също и понеже на него по -вярвам, защото пише до 3,2кг. от него мерех и всичко друго изглеждаше огромно. И всичко е за фръцла и мъжът ми е ужасен при тия покупки ако все пак излезе момче какво ще правя  Laughing Аз няма да увивам в пелени и подобни та за това искам точни дрешки.

# 20
  • Мнения: 1 219
дрехите ми за бебка ги беше купувал мъжа ми.Всичко беше за Newborn и й беше по мярка. PeaceРоди се 6.6 паунда и 18 инча,което ще рече 2950гр. и 48 см.Общо взето до към годинката си вървече стандартна спрямо американските дрешки.

# 21
  • Мнения: 2 658
Ами малката ми беше 3800 и 53 см, така че дрешките 50см(каквито не съм вzимала почти, zнаех си, че бебето ми ще е по_големичко, а и брат й също беше толкова, та очаквах) биха й били малки. 56см й бяха добре.

Общи условия

Активация на акаунт