Почитатели на Майкъл Джаксън 19 - THE WAY YOU MAKE ME FEEL

  • 25 681
  • 741
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Вержи  - супер си бяхте мила  Heart Eyes   дъщеря ми , докато се прибрахме само ме разпитваше  коя от вас с кое име се подвизава в темата   Hug     много сте сладкииииии    Hug        И   да  кажа на Танчето - трябва да си правиш много снимки , защото си  много позитивен човек  Hug                             

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 23:20 от ani_220778

# 706
  • Мнения: 0
Среща гореща! Много се радвам, че се запознах с Ани,Рени и Вержи. На последната и благодаря особено  Twisted Evil

Обеща и изпълни!

Момичета  Hug

# 707
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам още една снимка, показваща колко весело беше. Мислех да не я пускам, защото е много непринудена- да не ме бият и мен Laughing И е на друг режим, с по-лошо качество.

# 708
  • Мнения: 2
Среща гореща! Много се радвам, че се запознах с Ани,Рени и Вержи. На последната и благодаря особено  Twisted Evil

Обеща и изпълни!

Момичета  Hug

Ми така е, винаги си държа  на думата...  Mr. Green Twisted Evil

# 709
# 710
  • Мнения: 4

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 23:41 от ani_220778

# 711
  • Мнения: 0
 baby_neutral милост! Без компромати повече!

 Joy  Joy  Joy

# 712
# 713
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще направим ли скоро пак среща? В кафето на Танчето (и ще я щракнем и нея- да не се крие, много готин и забавен човек е) Wink С подобаващо звуково офоромление...
И да се разберем предварително ще водим ли деца за да взема и аз.

Това е толкова мило и сладурско, вече няколко пъти го гледам и не мога да му се нарадвам Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 7
Ани аз като остслабна(най вероятно умствено) -което е малко вероятно ще се снимам щот Стела сега мъ засенчва с красотата си и това не е справедливо. Party Laughing
А тя е хем млада -хем хубава -хем напориста. Twisted Evil И вие сте много сладки ВСИЧКИ! Peace Hug

# 715
  • Мнения: 4
  Аааа   следващия път без деца JoyРени                                         Ех тази Стела  - верно е хубава  Party

# 716
  • Мнения: X
По повод появилата се информация, че започва шоу с д-р Мъри, който е един от виновниците за смъртта на Майкъл, всеки който е дълбоко потресен от този факт, нека да помисли как да наддадем гласност против поредната гавра.
Едно от предложенията е да се направи група във фейсбук ШОУТО НА ЕДИН УБИЕЦ-Д-Р МЪРРИ! Да го направим на английски, така че да привлечем съмишленици от цял свят.

Нека не позволяваме и след смъртта на Майкъл да се гаврят с него!!!

# 717
  • Мнения: 4
     но този доктор трябва да е в затвора , кой му дава да прави шоу !!!!!!!

# 718
  • Мнения: X
     но този доктор трябва да е в затвора , кой му дава да прави шоу !!!!!!!

Ами, явно някой му дава, затова да започваме да действаме.

# 719
  • Мнения: 87
Момичета,днес бях правокирана и реших да направя този клип.Песента отдавна ме чакаше,но аз сякаш нямах сили за нея.Днес просто ме извика и аз не се противопоставих.

http://vbox7.com/play:514197cd

Радвам се на всички,които днес бяха пред Народния театър! Знаете,че ви обичам,нали?

Общи условия

Активация на акаунт