НЕРБАЛАЙФ

  • 40 624
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 40
Мама и Лили  какво  ядеш  през другото време ?Да не би да ядеш тежка храна ,аз ще ти кажа как се храня.Сутрин шейк към 8.30,към 10.30 яйца или плодове на обяд към 13ч месо ,следобед каквото намеря и вечер шейк + малко риба или яйце или сирене.Това е общо взето.
Ми и аз нещо такова. Даже до обяд освен шейк, само кафе и малко плодове. Направо не ми го побира ума, защо нямаше никакъв ефект. С Дюкан далеч по-рано и по-бързо започнах да свалям.  newsm78

# 241
  • Мнения: 305
Здравейте,момичета! Hug  Как сте? Имали минусчета? Wink
Аз изспих всичко и сега нямам нищо.Нямам и пари да си купя. Cry Надявам се скоро да намеря,щото  #2gunfire Много ми липсва шейка..... Дано вие да имате с нещо по добро от мен да се похвалите..... Hug

# 242
  • Мнения: 0
Аз пък успях с тях да сваля 5 кг. и взех че им станах представител  Rolling Eyes Така че ако има желаещи за Варна ,да се обръщат и към мен  Peace Аз продължавам със слабеенето  Wink

# 243
  • Мнения: 305
Daliqastro,аз не разбрах ти от Варна ли си? Между другото аз се интересувам за условията за дистрибуция.Ако може да ми разясниш на лични. Hug Честито за свалените килограми. Laughing

# 244
  • Мнения: 0
Аз да дам малко отчет  Rolling Eyes Та така бях 115 кг. в началото свалянето бе по лесно, но последните няколко кг. много трудно се свалят.Бях в плато 3-4 месеца и тогава открих шейка, а от днес ползвам и термо джетикс  Party Да видим какъв ще е ефекта  Thinking

# 245
  • Мнения: 1
Сестра ми за няма и месец, свали около 20см общо обиколки само с чая  Shocked

# 246
  • Мнения: 0
Дано подейства и при мен,за сега усещам ясно че ми дава енергия  Party

# 247
  • Мнения: 1
Сестра ми за няма и месец, свали около 20см общо обиколки само с чая  Shocked
И около 14 килограма  Shocked. Днес я видях, не я бях виждала от месец, даже са почнали да й излизат стрии от това че отслабва.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 4 543
Привет, момичета   bouquet
Опитвам се да намеря консултант и да си поръчам някои неща, бихте ли ме насочили някъде?
Благодаря предварително.

# 249
  • Мнения: 16
Привет, момичета   bouquet
Опитвам се да намеря консултант и да си поръчам някои неща, бихте ли ме насочили някъде?
Благодаря предварително.

Мога да ти дам телефона на моята консултантка, но тя е софия. Виждам, че си от Бургас, но ако й звъннеш, предполагам ще те насочи към някой в твоя град. Ако желаеш, пиши ми на лични

# 250
  • Мнения: 16
Момичета, приемам продукта (шейка с вкус на шоколад) от 1 седмица и днес (което е моя грешка) се зачетох в етикета на кутията. Та там пише, че съдържа подсладител аспартам.
Доколкото съм чувала продуктите на Хербалайф били природосъобразни, екологично чисти и т.н., но нещо съдържанието на аспартама не ми се връзва с това понятие. Моля, някой по-запознат, виждам че и дистрибутори се включват, да дадат малко пояснение, моля!

# 251
  • Мнения: 7 819

аспартам не съм виждала на етикета

сорбит и  малтодекстрин има в моя

# 252
  • Мнения: 16
Незнам, може и да зависи от шейковете, но специално на шоколадовия пише!

# 253
  • София
  • Мнения: 475
Moя шоколадов шейк съдържа фруктоза. Като прочетох за аспартама много внимателно прочетох всички надписи и то 2 пъти. Никъде няма аспартам. На моя шейк пише че е произведен в Италия. Предполагам, че завода за Европа е в Италия.
Като цяло за 1 месец не съм свалила килограми - общо 3 кг. Но мазнините съм свалила с 5%, Водата съм качила с 3, 2%-трябва да кача още 4%, Мускулна маса съм качила с 2 кг.Метаболитната възраст съм свалила с 13 години, което е невероятно. Костната маса съм повишила с 0,1, а вътрешните мазнини съм свалила с 2 единици. Основния метаболизъм също съм повишила с 40 ккал. Не сме коментирали с мойта консултантка резултатите, защото си бях забравила персоналната карта. Но утре ще ходя да си взема Цел- активатор и ще коментираме. Ще пиша дали са за хвалба тези резултати или не. И от обиколки свалям. Засега съм доволна, чувствам се добре, а и не искам да свалям бързо килограми, че вече съм на годинки и да не увисна.
 

# 254
  • Мнения: 16
Moя шоколадов шейк съдържа фруктоза. Като прочетох за аспартама много внимателно прочетох всички надписи и то 2 пъти. Никъде няма аспартам. На моя шейк пише че е произведен в Италия.  

Много странно! На моя шоколадов шейк също пише, че е произведен в Италия. Но на етикета в съставки на ред 6-ти от горе надолу пише, че има подсладител (аспартам), а най-отдолу, че съдържа източник на фениламин. Днес ще се срещна с моята консултантка и ще я питам...

Общи условия

Активация на акаунт