НЕРБАЛАЙФ

  • 40 625
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • софия
  • Мнения: 511
Момичета,здравейте отново.Ние се прибрахме от море ,а лично аз с 2кг отгоре Embarassed.Сега продължавам диетата ,ама нещо немърдам от 1 месец.Дайте идея какво да направя за да побутна малко нещата да тръгнат.  bouquet

# 256
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Поздравления,Мая!Това са страхотни постижения-особено метаболитната възраст и %мазнини-Продължавай все така... Peace

# 257
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Маги мей  пиеш ли алое ,чай?Чая е много силен и наистина прави чудеса... Peace

# 258
  • София
  • Мнения: 475
maminkata, благодаря за насърчението. В началото и аз се отчаях, като виждам, че няма - кг. Но мазнините са по-леки и май е затова.
viei, аз и фениламин не намирам. Фабриката е Италия, но дистрибуцията е от Полша и Люксембурк. Пише го със зелени букви. Много странно и за мен. Какво казва консултантката ти?
Аз, за да ги ползвам с намаление се включих като потребител на 25% отстъпка, но нямам право да продавам. Много странни правила имат тези хербалайфци. Та утре в хотел Сити на Стара планина ще имат нещо като семинар. Цял ден ще е, в почивките раздават шейк и чай. За мен ще  е15 лв., а за гости 10 лв. Дали ще науча нещо, та да си загубя целия ден+15 лв. Ако някой е ходил да даде съвет.
Маги мей мойта консултантка държи много на фибрите. Чета, че вие почти не ги пиете, а са важни. Алоето е, ако имате проблеми със стомаха, а чая наистина е страхотен - дава ти енергия. Подсетихте ме - ей сега ще си пийна едно чайче.
 Момичета успех!

# 259
  • софия
  • Мнения: 511
Да ви кажа честно като пристигнах на морето направих такава тежка криза на стомаха ,че ме караха по спешност два пъти.Аз си имам проблеми със стомаха но такова чудо не е било ,от тогава съм на много силни лекарства за язва и спрях фибрите даже и шейка.
Сега съм само на кисело мляко сутрин и вечер а през деня диня или сирене или такива неща.Изчаквам до понеделник да отида на преглед при гастроложката за да разбера какво става.Аз предполагам че е от нерви покрай кандидатстването на синът ми и сега пия лекарствата ,ако ги спра пак започва да ме боли.Незнам алоето или чая да взема за да побутна нещата newsm78

# 260
  • София
  • Мнения: 475
magi mei, за стомаха е алоето, а чая е за енергия. Мисля, че алоето ще ти помогне за проблема с язвата- много е гадно да те боли стомаха, съчувствам ти. Но пак питай консултантката си.
Още не съм си взела цел активатора, за да видя ефекта му. От него трябва да ми се намалят отоците по краката - ще видиме.

# 261
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Една малка  поправка да направя чая не дава само енергия,а топи и много мазни Peace #Crazyнки......

# 262
  • София
  • Мнения: 475
Това за мазнинките не го знаех. Супер е! Вече ще се старая да не го забравям.
Viev, какво стана с аспартама? Срещна ли се с консултантката си?

# 263
  • Мнения: 16
Viev, какво стана с аспартама? Срещна ли се с консултантката си?

Срещнах се, да, според нея това е техническа грешка при превода. Действително на останалите кутии не пишеше, че съдържат изкуствен подсладител аспартам. Увери ме, че ще се погрижи тази грешка да бъде поправена. Това са нейните думи, незнам....

# 264
  • Мнения: 87
Я мили дами  кажете нещо повече за чая. По колко на ден трябва да се пие от него и какви толкова чудеса прави, че аз нещо не забелязвам.

# 265
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Аз пия чай по 1,5 л на ден  и си го  правя   тъмно кафяв.ЗА МЕН Е ТОй Е НОМЕР 1......

# 266
  • Мнения: 87
но сподели какви са ти резултатите

# 267
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Здравейте мами,
искам да споделя с вас,4е за 4 месеца свалих 15 кг и 46 см в обиколки.с ''Хербалайф'''-бавно ,но сигурно.Скъпичко е доста,но си заслужава.Имам 2 деца,след първото раждане свалих изли6ните кг по мой си на4ин,но след второто  случайно попаднах на ''Хербалайф''и много приятно се изненадах от въздействието на продуктите в/у организма.Имах много висок % вътрешни мазнини,които сега доста съм намалила.Мерих се на 1 уред,който измерва 8 показателя на чов.тяло-метаболитната ми възраст бе6е 40г.сега  е 26г.и още неща от този род.които са се подобрили.Сега съм на подържаща програма шейк и фибри.
 Искам да жи кажа,4е АЛОЕТО И ЧАЯТ правят чудеса, много са добри.И най-важното е МНОГО ВОДАААААА...

               Това са моите резултати.. Peace

# 268
  • софия
  • Мнения: 511
Здравейте дами,има ли минусчета?Аз си взех чая и сега съм на него ,благодаря на всички за съветите.Моята позната която ми го донася ми предложи като постоянен клиент вече да се възползвам от отстъпка 25 процента и да подпиша договор с тях да ми дадат парола за пазаруване от сайтовете в другите държави.Ще ви  кажа как стоят нещата като го подпиша.

# 269
  • София
  • Мнения: 475
Magi mei, аз също съм се включила за 25% отстъпка, но това за поръчка от сайтове не са ми казали. Може би защото мойта консултантка не работи с компютър. Моля те сподели като научиш.
Аз продължавам с шейка и от два дена пия цел активатора. Може би поне след 2 седмици мога да очаквам резултати в смисъл да сваля повече мазнини. Иначе другия четвъртък ще съм на замерване и тогава ще споделя резултатите.
 Хубав дем, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт