НЕРБАЛАЙФ

  • 40 634
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 511
Лоша мама  защо да не можеш на шейка проблем ли има .Аз замествам сутрин и вечер  храненето през деня ям яйца,месо на обяд .Чувствам се добре и несъм гладна.Даже мисля да включа и един разтоварващ ден само на чая.Вие имате ли резултати на кантарчето стискам ви палци. Grinning

# 46
  • Мнения: 305
Привет и от мен!
Не съм зачезнала,всеки ден влизам да видя дали сте писали.Имах ходене напред назад  и днес даже малкия си е в  къщи,щото кашля.И да ви се оплача,че днес наготвих три манджи и се чудя как да не ям. Sad Аз още не съм се мерила откакто съм започнала да ги пия продуктите.Вие имате ли напредък? Аз не знам дали ще имам промяна,понеже май не съм много стрикна.
Маги,браво на тебе.Това е идея през деня да си само на протеини.Аз не се бях сетила. При мен проблема е,че аз мога цял ден да не ям почти нищо,но вечертааа не мога,трябва да хапна.Може да е салата,но да ям. Grinning
Лоша мама,при теб как са нещата? И ти ли си като мене? Joy

# 47
  • софия
  • Мнения: 511
Тонита аз се храня хем на работното ми място просто си нося от вкъщи храна,сутрин яйца после месо ,а вечер шейк и за сега съм доволна за 2 месеца и 15 дни   -9кг бавно ,но сигурно.Вечер когато има вкусни неща изчезвам от кухнята и отивам в спалнята и дъвча ядки сурови намерила съм си микс на Ройс и са супер трябва по малко но не ми се отдава.Това е от мен за днес.

# 48
  • Мнения: 305
Маги,браво за свалените килограми.По добре бавно,но славно и дълготрайно. Hug Да ти кажа аз не мога да устоя да не се храня вечер.По начина,по който аз се храня аз също съм свалила.Не знам с колко,но съм свалила.Всички около мен го забелязват и ми правят комплименти. Embarassed Laughing Не смея да се кача на кантара,но възнамерявам тази седмица да го направя и също така да си измеря мерките ...
Лоша мама,къде изчезна? Пиши при тебе как вървят нещата.
Лек ден.

# 49
  • софия
  • Мнения: 511
Как сте отслабващи мами?Нещо се губите по-тъч линията.Туко що свърших с борбата насила да изям две бутчета не защото не съм гладна ,а просто защото тия от грила са набутали на колегата от вчерашните. smile3514Направих си нова поръчка и сега смених шейка и си поръчах шоколадов и алое.Сутрин пак ще имам такава физиономия #Crazy

# 50
  • софия
  • Мнения: 511
 CryСама ли ме оставихте момичета?

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и аз искам да споделя постиженията си за последните 3 месеца Simple Smile Започнах Хербалайф програма на 15 януари като се включих към курс по здравословно хранене и контрол на теглото, който организира един център по хранене,работещ с продуктите.Започнах с шейк, фибри и чай, после включих алое. За 3 месеца съм минус 25кг. Имам още много за сваляне понеже съм доста пълна (109кг в момента), но продължавам напред и включих още няколко продукта за изчистване на вътрешните мазнини и целулита. Искам да ви кажа, че съм много щастлива и ще кача и снимки тези дни като ги получа по пощата. Успех на всички Simple Smile

# 52
  • софия
  • Мнения: 511
Rossy 666 браво на теб,аз съм на шейк ,фибри от 2месеца и половина.За сега съм минус 10кг ,но ми трябват още 15кг.Как го постигна има ли нещо специфично в твоята програма.Аз единственно само не успявам да изпивам водата никога не съм пила вода повече от 1 чаша на ден и сега ми се вижда нанагорно.Сподели,а и радвам се че има с кого да споделям как върви. Hug

# 53
  • Мнения: 0
Здрасти Magi mei.Отностно моята програма от самото начало я подсилвах със спорт по 45минути всеки ден и резултата беше доста по-добър, но тъй като напоследък не ми остава много време не си давам кой знае колко зор  за спортуване, някоя и друга разходка като остане време Embarassed.Искам да ти дам един много важен съвет Маги пий много вода, това е един от най-ключовите моменти в целия режим на 25кг тегло се пада 1л вода.Забелязах, че като намаля водата по-бавно свалям и нещата се затлачват. Отначало пиех по 7,5 литра на ден и до 10стигах като си бях вкъщи, а в момента към 6-7 литра си ги изпивам.Това с водата на мен лично ми звучеше малко плашещо в началото, защото преди да мина на програма пиех само безалкохолни напитки, редбул и кафенца. Никога не съм имала изграден навик да пия вода и си мислех, че "течностите", които давам на организма си са достатъчни.Сега си пълня 4 бутилки по 1.5литра оставям си ги на бюрото и понякога ги изпивам преди 17 часа.Представи си да пиеш по 1 чаша (300мл) на всеки час от 8 до 20h ще си изшила 3.5 литра не е трудно. А инъче сега по колко вода пиеш?

# 54
  • Мнения: 305
Роси,Здравей! Добре дошла в отбора! Hug Много се радвам за тебе,че имаш такъв голям успех.25 кила хич не са малко..Браво и за водата.Направо ме шашна по колко пиеш на ден Shocked аз едва изпивам 2 литра.....Знам че е хубаво да се пие много вода,но чак толкова...не мога.. Joy

# 55
  • софия
  • Мнения: 511
Боже Роси направо ме шашна как да изпия толкова вода, Shockedмай от утре ще се наливам.Почвам още от сега, направо ме амбицира.Аз смених шейка с шоколадов.

# 56
  • Мнения: 11
Здравейте!Пила съм Хербалайф преди 15 години за първи път ,отслабнах 17кг,като програмата ми беше само за месец и за него отслабнах само 5-7кг(вече не помня съвсем точно)Останалите ги свалих в следващите 3 месеца.Такова действие имаше.Скъпо е,но влияе много добре на някои здравословни проблеми и през времето на режима си страшно бодър.Имах голяма енергия, а тялото ми направо се свиваше с часове.Многото вода(май беше около 3л) е абсолютно задължителна-имаш чувството,че с всяко ходене до тоалетна чистиш мазнини.
Когато я пих за втори и трети път вече нямаше чак този ефект,то нямаше и толкова килограми за сваляне де Wink

# 57
  • Мнения: 0
.Скъпо е,но влияе много добре на някои здравословни проблеми и през времето на режима си страшно бодър.
  Много си права и да ти кажа не излиза чак толкова скъпо, ако човек е решил да се  храни наистина здравословно.Шейкът при прием закуска-вечеря стига за 2 седмици и съм си смятала, че идва 2.5лв на порция, което да си признаем момичета излиза по-евтино от примерно от шоколад с кола(обичайната ми закуска преди).

# 58
  • софия
  • Мнения: 511
 newsm47  Ха ха ха Роси ,разсмя ме за закуска вярно ли си закусвала шоколад?Моето хранене знаете ли какво беше  незакусвам,необядвам а на вечеря изяждам слон и половина.След това в кревата някоя друга сладка и бонбонче и още каквото може да се зоба.Само и само да преживям нещо пустия му навик.Имам и още нещо с което да се похваля реших че докато съм на диета мога да откажа цигарите с никотиновите лепенки.За сега не пуша от 4 дни .Урааааа ама незнам щи устискам ли изобщо,няма ден в който да не ми се пуши.

# 59
  • София
  • Мнения: 184
Привет, момичета ! От днес, а за да съм съвсем точна от снощи, защото исках да започна час по-скоро, съм във вашия отбор:-) Пия - фибри, шейка и алое. Мазнините ми са 42%, което е страшно много...Като килограми съм 80 кг, на ръст 165 см, на 45 години. При мен има много здравословни проблеми и надеждата ми е да се справя с тях - високо кръвно, инсулинова резистентност, Хашимото, колит, гастрит, ставни проблеми...спирам, че се плаша и аз самата:-)
Шейка много ми хареса, моя е ванилия. Мислех, че вечерта ще ми е гладно само с него, но бях Ок.
С водата съм горе-доли добре, научих се да я пия преди 2 години, докато бях на един мнооого популярен хранителен режим, с който свалих 15 кг...но после ги върнах с 5 отгоре...(((
Ще се премеря и в сантиметри и ще докладвам.
Хубав и усмихнат ден на всички и успех !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт