НЕРБАЛАЙФ

  • 40 620
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
А ти чая не го ли пиеш? Пишеш за някакви фибри, това сигурно е друго не е чая  newsm78
Иначе аз съм тежък случай по принцип с тоз проблем и на мен овесените трици не ми помагат, само таз солена вода и то топла.
При всички случаи  в Петък детето, като бе на детска изкарах целият ден само на формулата и чая и свалих 1 кг, но днес като малкия змей е у дома и ме действа и му готвя активно похапнах и аз.

# 31
  • Мнения: 305
Не пия чая.Но смятам и него да си го взема понеже той освен за отслабване е и много добър за целулита. Вземам фибри,алое,шейка и шизандра плюс.
Браво на тебе,че си свалила 1 кило за 1 ден. Hug

# 32
  • Мнения: 7 810
.... Иначе сякаш е мастно-разтворима, защото в млякото се разтваря и става вкусно нещо ала тия топлите шоколади, но във вода както по понася на организма ми не се разтваря добре и става гнусничко...

разтваряй си го в много студена вода..... и с пасатор става
аз си го правя и в сок ананас, ако ти е гадно на вкус във вода    Peace

# 33
  • Мнения: 3 423
Ехааа  Hug страхотни съвети, благодаря ви много   bouquet

# 34
  • софия
  • Мнения: 510
Здравейте дами,аз започнах с шейка ,алоето и фибри.Алоето обаче ми е много гнусно особенно с топла вода сутрин,то се отделя отгоре и ми е много трудно да го преглътна.След това го смених с Термоджетикс- чай ама и той не ми харесва.Общо взето сутрин пия фибри и закусвам шейк,след 2 часа изяждам 2 яйца,на обяд ям месо,а вечер пак шейк.Единственната глезотия ми са ядките на Роис,намерих ги сурови микс и са страхотни.Ако има въпроси питайте Grinning

# 35
  • Мнения: 3 423
Аз засега съм само на чая, защото майка ми взе детето  Wink и не му приготвям храна .
При мен това е основното.
Ако съм сама изобщо мога да не ям с дни.
На обяд ще си направя шейка със студена вода и пасатор по идея на Herzen   bouquet

# 36
  • софия
  • Мнения: 510
Защо го правите със вода newsm78,нещо немога да разбера?Шийка ми е най-вкусен от всичко ,първият път взех с вкус на шоколад ,а сега съм взела с бисквитки и е страхотен.

# 37
  • Мнения: 3 423
Моят е формула 1, не знам дали има разлика, но не ми е вкусен.
Предпочитам да го правя с вода, защото от млякото ми се подува стомаха, не ми понася.

# 38
  • софия
  • Мнения: 510
И аз сега прочетох и моят е формула 1,а да ми кажете каква е разликата между 1 и 2.Защо да не ви е вкусен моят с бисквитките е страхотен наподобява на кисело мляко с детски бисквити.

# 39
  • Мнения: 305
И моя шейк е с бисквитки.Наистина е много хубав.Аз го ям с кисело мляко. Grinning
Лоша мама,не е хубаво да гладуваш  и особенно да си само на чая.Според мен де,ти си знаеш. Wink

# 40
  • Мнения: 3 423
Привет дами, аз вчера пак опитах всички храни на детето за вечеря и направо не ми се и мисли да се тегля на кантара.
От тоз дъж , кръвното ми е супер ниско и ужасно ми се яде сладко днес  Confused

# 41
  • Мнения: 305
здравейте и от мен!
Лоша мама,хапни един шейк той е достатъчно сладък. Grinning Аз моя вече го изядох. Сега отивам на фитнес. Не се тегли всеки ден зада не се депресираш.Аз поне така правя.И аз опитвам от храната на моето дете,но него броя за фатално. Embarassed

# 42
  • софия
  • Мнения: 510
Лоша мама аз имм ниска кръвна захар и когато започнах ми препоръчаха да взема шоколадовият шейк най-засищал глада за захар и наистина се оказа така вече 2 месеца не съм се сетила за сладки,ако имаш голяма нужда вземи си от него.Чая има доста гаден вкус макар да съм свикнала на какво ли не.Хубаво е ,че ходите на фитнес аз поне нямам време за това всеки ден съм на работа и сега си събирам пари за бягаща пътека.Туко що си закусих шейка и сега ми е добре.Лек и успешен ден от мен.

# 43
  • Мнения: 3 423
Мерси момичета, моят е шоколадов.
Браво за спорта. Аз съм мързел. Embarassed
Тази нощ сънувах, че съм сама на Северният полюс и нямам храна  Laughing
Хубавото обаче на този Хербалайф  е че не ме боли глава, с Мадалбал имах зверско главоболие.

# 44
  • Мнения: 3 423
Къде сте момичета ?
Как върви при вас ?
Къде зачезнахте ?
При мен варианта да заместя 2 хранения не дава никакъв резултат.
Трябва да пробвам отново по крайния вариант да съм изцяло на шейка.

Общи условия

Активация на акаунт