НЕРБАЛАЙФ

  • 40 572
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
 ShockedЗа 20 дни ли??? Ееее -супер-сега ако кажеш с кои точно продукти и успя ли да ги намериш на сносна цена Praynig

# 16
  • Мнения: 5
какво точно пиеш откъде направи поръчката

# 17
  • Мнения: 7 769

браво Tea - fea    bouquet

какво използва и по каква схема?
колко и какво ядеше друго?

# 18
  • Мнения: 1 095
ShockedЗа 20 дни ли??? Ееее -супер-сега ако кажеш с кои точно продукти и успя ли да ги намериш на сносна цена Praynig

да ,за 20 дни Simple Smile
Взех си шейка Формула 1, фибрите и Термоджетикс чай

какво точно пиеш откъде направи поръчката

От една позната, на дистрибуторски цени



браво Tea - fea    bouquet

какво използва и по каква схема?
колко и какво ядеше друго?

Замествам закуската и вечерята с шейка, на обяд ям каквото има , не се ограничавам в количества Simple Smile Той корема от самосебе си се свива Simple Smile 30 мин. преди всяко хранене пия по 2 таблетки от фибрите
Пия от термоджетикс чая и много вода,поне 3 л. на ден трябва

# 19
  • Мнения: 5
Tea - fea супер резултати
можеш ли да ми изпратиш на лични ориетировачни цени, благодаря  Hug

# 20
  • Мнения: 1 095
Tea - fea супер резултати
можеш ли да ми изпратиш на лични ориетировачни цени, благодаря  Hug
Весе,писах ти ЛС

# 21
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Tea - fea, поздравления!  bouquet Много важно е човек да намери своя начин за отслабване!Пжелавам ти успех и да достигнеш желания резултат !
П.С.И не ни забравяй в другата темичка-очакваме включване и там по някое време! Peace

# 22
  • софия
  • Мнения: 508
Теа Фея къде изчезна само аз и ти ли останахме на Хербалайф,как са резултатите? Hug

# 23
  • Мнения: 305
Здравейте! Да побутна малко темичката,че живо ме интересува.И аз от четири дни пия алоето,фибрите,шейка и още едно.. ....Надявам се и при мен да има добър,видим и продължителен резултат....Минах през какви ли не диети и ми писна вече..Ходя и всеки ден на фитнес от половин година,има резултат,но още малко трябва...
Теа Фея,какво стана с теб? пиеш ли ги още и как са резултатите?
Маги мей, а при тебе как е?
Ще се радвам ако се включите. Grinning

# 24
  • софия
  • Мнения: 508
Здравей Тонита аз съм на хербалайф от 12.02.10 и до момента да чукна на дърво съм свалила 8кг,но на фона на мойте 20-25 има още какво да се желае.Важното за мен е ,че се чувствам добре не гладувам ,напротив храня се много по-често от преди.Май само аз и ти сме на Хербалайф,непиша за да не се приема като реклама.Ако искаш пиши да съгласуваме как вървят нещата.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
 PraynigМоля пишете коментари и тук.Аз се чудя дали да си взема от тези продукти.Какво  пиете,кое замествате,чувствате ли глад? Колко ви излезна като сума ?
Успех и споделяйте,не бъдете егоисти. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 305
Здравейте Маги мей и Мама66!
Маги,нямам нищо против да си пишем тука и да съгласуваме как вървят нещата при нас. Кажи какво пиеш? Радвам се,че имаш такъв добър резултат. Hug А в мерките мъдна ли?
Мама66,аз съм писала какво пия.Аз още не мога да дам резултат понеже ги пия от 10 дена. На мен ми казаха,че ще има такъв към 15-я ден. Grinning Аз замествам две хранения с шейка.По принцип се храня четири пъти.Глад чувствам от време на време,но пак зависи какво си ял преди това и колко време е минало от предното хранене.Аз обожавам сладко и мога да кажа,че сега не ме съблазнява кой знае колко...Дали да си вземеш само ти можеш да решиш.Няма да ти навредят.Доста хора са свалили с тези продукти.На мен моя дистрибутор ми направи отстъпка...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
Благодаря ти Тонита 76, а имате ли проблеми с ходенето  до  тоалетна,като замествате  храненията. Аз ще проверя в понеделник каква цена ще ми кажат за продуктите и тогава ще реша.
Аз трудно започвам да смъквам трябват ми около 15-20 дни  за да  е осезаемо и това ме де мотивира .Обичам и сладкото,но през деня нямам проблеми -устоявам .Проблема е като се прибера и започвам да приготвям вечерята,все предъвквам нещо.Не се чувствам комфортно този вид и трябва да реша нещо.

# 28
  • Мнения: 3 423
Привет дами, тъкмо се чудех има ли друг дето се дроги с хербалайф  Laughing
На мен мъжа ми ми подари оня ден чай , някаква голяма кутия формула  и изготвено меню от дамата, която му я е продала с програма за 15 дни, аз имам да свалям към 4 кг.
Свалих ги на 2 пъти с Мадал бал и като захраних пак ги върнах, много са упорити.
Надявам се с това чудо да ги преборя, че не си влизам в слабите дрехи...
От чая изобщо нямам прочистваш ефект...
Аз затова сутрин пия на гладно подсолена вода и после чая.
Тази формула ми пише да я забърквам с прясно или кисело мляко, но на мен от млякото ми се подува стомаха и нещо не върви работата. Иначе сякаш е мастно-разтворима, защото в млякото се разтваря и става вкусно нещо ала тия топлите шоколади, но във вода както по понася на организма ми не се разтваря добре и става гнусничко...
Освен това при мен, това че може да се яде , разваля дисциплината, защото мога без хич ама с малко не и днес дегустирах всичко, което приготвих на детето за ядене , че и не еднократно а по няколко пъти Wink

# 29
  • Мнения: 305
Аз нямам проблеми с тоалетната,защото сутрин като си направя шейка слагам към него и 3лъж. овесени трици.Те помагат за ходенето по нужда. На мен също ми е трудно като готвя,но да ти кажа,че доколкото знам не е нужно да гладуваш.Аз замествам сутрешната и следобедната закуска с шейк,наобяд и на вечеря гледам да се храня по рано и по диетно ако може,ако ли не вечерям това което съм приготвила за останалите.

Общи условия

Активация на акаунт