Вашите обеци

  • 95 306
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 198
Момичета, аз тази тема я следих чак почти до края и чак сега се включвам и аз с моите притежания .. Всички показвате много хубави неща .. Доста от тях харесах и издирвам ..
http://bmb2323.snimka.bg/hobby/obichki.653306.26330268  .. като последните обички-котки са единично само те, защото бях с тях, когато снимах и накрая ги забравих :Д ...

# 691
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
котките са супер  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 436
Моите нови придобивки от днес Grinning
http://media.snimka.bg/s1/0044/026332662.jpg?r=0 - някакъв метал с емайл
http://media.snimka.bg/s1/0044/026332663.jpg?r=0 - сребърни

BMB, тези с котетата са много щури Grinning

# 693
  • Мнения: 338
bmb, сребристите/сребърни пеперудки са много красиви Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 0
Здравейте мацки    newsm51
Страхотни неща сте написали и още по-страхотни качили  Simple Smile))
Поздравления и за темата  smile3501
Луда съм по обеци, имам купища, и си правя обички от скоро и на всичкото отгоре колкото пъти вляза в магазин за джучки, винаги излизам най-малко с по 2 нови чифта. Женска му  работа...
Поздрави и много усмивки на всички от мен, ще кача някой от мойте творения, ако има интерес може да разгледате останалите моделчета в страничката ми в фейсбук - "Обеци ръчна изработка с авторски дизайн"

# 695
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пусни го още веднъж този пост, моля те.

# 696
# 697
  • в Кошера
  • Мнения: 2 229
Пусни го още веднъж този пост, моля те.

Обяснение за неразбралите?  Embarassed

# 698
  • UK
  • Мнения: 3 959
Този пост го пуска вече трети или четвърти път, казва все едно и също, само че миналите пъти даваше линк към Фейсбук страницата си, сега го няма, писала е само как да я търсим. Някой го трие и тя го пуска пак. Simple Smile

# 699
  • в Кошера
  • Мнения: 2 229
Този пост го пуска вече трети или четвърти път, казва все едно и също, само че миналите пъти даваше линк към Фейсбук страницата си, сега го няма, писала е само как да я търсим. Някой го трие и тя го пуска пак. Simple Smile

Ахам, ясно.  Mr. Green В хронологията й е само този, затова попитах.  Peace

# 700
  • Мнения: 14

тези обици ми харесаха докато разглеждах из интернет сайтовете .Обиците които показвате са мн хубави

# 701
  • Мнения: 690
Момичета, от доста време търся едни обеци, но нито знам как се казват, нито съм виждала да ги продават някъде. Бях видяла една позната с такива, но не можах да я питам. Става въпрос за едни като клончета, които се извиват нагоре към ухото... някой сеща ли се?

И също така - някой виждал ли е такива обеци да се продават някъде? От Ebay не мога да си поръчам... а нямат и 3 лв. с безплатна доставка...
http://www.ebay.com/itm/Gold-Color-Heart-CZs-Rhinestone-Fashion- … sh=item3a6f71d6e3

# 702
  • Мнения: 0
Съжалявам, че го пуснах 4 пъти, но си помислих че проблема е в мен, в браузъра ми или лаптопа. А явно е бил в това, че копирам адреса от фейсбук, и съответно някой го е триел, въобще не се сетих, че може да е това. Когато натисна "вмъкни изображение", ми дава грешка и немога да кача снимки, за това сметнах за по лесно да копирам директно адреса.
Както стана ясно съм нова, но не мисля, че съм, за подигравка, за  да ми казваш да го пусна още веднъж, можеше просто да ми пишеш и обясниш. Явно съобщението ми Ви се е сторило като реклама, а аз просто исках да споделя какво правя, и съответно да получа Вашите мнения и съвети.
Отново съжалявам за недоразумението, ще гледам да се уча за напред и да не досаждам!  smile3525

# 703
  • Мнения: 14
Съжалявам, че го пуснах 4 пъти, но си помислих че проблема е в мен, в браузъра ми или лаптопа. А явно е бил в това, че копирам адреса от фейсбук, и съответно някой го е триел, въобще не се сетих, че може да е това. Когато натисна "вмъкни изображение", ми дава грешка и немога да кача снимки, за това сметнах за по лесно да копирам директно адреса.
Както стана ясно съм нова, но не мисля, че съм, за подигравка, за  да ми казваш да го пусна още веднъж, можеше просто да ми пишеш и обясниш. Явно съобщението ми Ви се е сторило като реклама, а аз просто исках да споделя какво правя, и съответно да получа Вашите мнения и съвети.
Отново съжалявам за недоразумението, ще гледам да се уча за напред и да не досаждам!  smile3525
newsm10

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
Съжалявам, че го пуснах 4 пъти, но си помислих че проблема е в мен, в браузъра ми или лаптопа. А явно е бил в това, че копирам адреса от фейсбук, и съответно някой го е триел, въобще не се сетих, че може да е това. Когато натисна "вмъкни изображение", ми дава грешка и немога да кача снимки, за това сметнах за по лесно да копирам директно адреса.
Както стана ясно съм нова, но не мисля, че съм, за подигравка, за  да ми казваш да го пусна още веднъж, можеше просто да ми пишеш и обясниш. Явно съобщението ми Ви се е сторило като реклама, а аз просто исках да споделя какво правя, и съответно да получа Вашите мнения и съвети.
Отново съжалявам за недоразумението, ще гледам да се уча за напред и да не досаждам!  smile3525

Проблемът не е в адреса във фейсбук, а в рекламата, която си правиш. Забранена е във форума, независимо под каква форма. Иначе за лично творчество си има подфорум.

Общи условия

Активация на акаунт