Детоксикацията на д-р Михайлов

  • 241 393
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 890
Освен Calcarea Carbonica и Anacardium Orientale какви други хомеопатични се препоръчват, че нещо май недовидях?!  Hug

# 121
  • Мнения: 1
Леле голяма група се събрахме .аз от две седмици съм на по лек режим който влючва плодове по цял ден и на вечеря нещо  леко ( по някои път не толкова леко) и приемам хомеопатичните хапчета и съм 3 кила минус Simple Smile)) за 28 да си направим списък с гладуващи и после да отчетем резултат искате ли ? Аз имам многоооооооо да свалям Simple Smile))

# 122
  • Мнения: 119
Аз пак да си попитам...какво да направя като при мене наистина няма английска сол? newsm78

Пинки, къде живееш? Аз си мислех , че тук няма , но се оказа, че има под названието EPSOM SALTS/ENGLISH SALT или MAGNESIUM SULPHATE.

Сега след като намерих английска сол, чуденката ми е дали е подходящо да направя детокса сега, понеже точно края на месеца ми предстои преместване в ново жилище и свързаното с това физическо и психическо натоварване. И притичването в 00 и глада дали няма да ме разбият тотално?  newsm78 Иначе съм с проблемните 3-4 кг , които качвам от застоял живот.

# 123
  • Мнения: 107
Здравейте! Правя детокс от октомври миналата година. Кърмачка съм. Много съм доволна, освен отслабване детокса има и куп други чудесни действия. През тези три дни почти не се гладува. Аз пия различни сокове, за следващия например съм си подготвила една тиква. Сутрин пия лъжица английска сол разтворена в съвсем малко вода. След това през целия ден сок и чай.  Откакто правя детокс почти не съм боледувала, изчисти ми се и кожата. Хомеопатичните лекарства не ги приемам, но въпреки това има ефект.

Здравей митковатамайка, Simple Smile
Би ли ми казала колко е голямо кърмачето ти и включваш ли цитруси в детоксикацията?
Аз съм правила тази с цитрусовите плодове - грейпфрути, лимони и портокали, но това беше преди година.
Сега като кърмя, не съм се отпускала да ям цитруси, че нали ги водят потенциални алергени за кърмачета.
Та се чудя да рискувам ли със соковете от цитруси или да карам на сокове от ябълки, моркови и тиква.  newsm78
Ще ми се да съм на цитруси, много ободряващо ми действаха предишния път. Даже в първите 3-4 месеца от бременността продължих всяка сутрин да си правя фреш и малко ми се облекчаваше гаденето.

# 124
  • Мнения: 107
vinagi,
Не е добре да се стискаш, докато правиш детоксикацията - като си се доходи до тоалетна, отиваш, иначе започва обратна филтрация на токсините в организма. Добре е също да приемаш топла вода между приема на разредения сок.
Тъй че си прецени дали ще имаш удобство за ходене до тоалетна и за затопляне на вода.
Ако си на детоксикацията, няма да ти е лесно да тичаш и да носиш багажи насам-натам, но ако стоиш в къщи и само пакетираш и подреждаш нещата, не виждам защо пък да не изкараш една януарска детоксикация.  Party
Пък и в крайна сметка, дори и един или два дни да изкараш, пак е нещо.  Peace

# 125
  • Мнения: 5
момичета, искам да попитам тези три неща от аптека ли се купуват:
Anacardium orientale 15 (9) CH

Cefamadar /цефамадар/

CALCAREA CARBONIKA 9CH


аз мисля, че ще избера третия начин на детоксикация, дано успея да издържа трите дни  Praynig

# 126
  • Мнения: 5
момичета, още нещо да питам, и в трите вида детоксикация ли се приема английска сол сутрин?
Тъй като на 1ва страница е описано само в първия вариант на детоксикация.
Предварително благодаря
 Hug

# 127
  • Мнения: 119
Рефреш, благодаря ти за подкрепата и разбирането. Мисля да започна, пък ако се изпусна някъде...ще се чуе и замирише.  Човешко е... smile3550

# 128
  • Мнения: 134


Здравей митковатамайка, Simple Smile
Би ли ми казала колко е голямо кърмачето ти и включваш ли цитруси в детоксикацията?
Аз съм правила тази с цитрусовите плодове - грейпфрути, лимони и портокали, но това беше преди година.
Сега като кърмя, не съм се отпускала да ям цитруси, че нали ги водят потенциални алергени за кърмачета.
Та се чудя да рискувам ли със соковете от цитруси или да карам на сокове от ябълки, моркови и тиква.  newsm78
Ще ми се да съм на цитруси, много ободряващо ми действаха предишния път. Даже в първите 3-4 месеца от бременността продължих всяка сутрин да си правя фреш и малко ми се облекчаваше гаденето.

[/quote]

С цитрусите не съм се ограничавала и по време на бременността и сега при кърменето. Така, че аз не съм критерии, ако се притесняваш карай на други плодове, Тиквата и ябълката доста засищат така че, няма да го имаш гладът, който е присъщ за кърмачките  Бебето ми скоро ще стане на година Laughing

# 129
  • Мнения: 224
митковатамайка /много интересен ник/аз също имам кърмаче но е по-голямо - на 5 м и половина и мисля с цитруси да прая детокса. А сок от тиква как се прави-със сурова тиква ли? Дали ще е вкусно? никога не съм правила, но само като се сетя за грейпфрут и огладнявам Shocked

# 130
  • Мнения: 4 344
супер е сокът от тиква,ако е сладка тиквата.от сурова тиква го правя на сокоистисквачка-като от моркови е.и е много полезен.

# 131
  • Мнения: 1 280
Мерси много Vinagi, тук Епсом солта я дават,като си навехнеш крачето и се топиш в нея...на големи пакети я продават... Laughing  и другите варианти ще я има 100%,много ти благодаря.. А аз на 28 ми ще карам щерка ми на едни изпити за гимназията...къде ли ще ме свари веселбата? newsm78 ще ме пишат по вестниците..... Laughing,но и аз ще го направя..не само заради килцата,имам за сваляне 10 ,е може и 12...има мегдан,но наистина си е важно да се прави редовно..с 1 път едва ли ще е кой знае какъв резултата..

# 132
  • Мнения: 134
митковатамайка /много интересен ник/аз също имам кърмаче но е по-голямо - на 5 м и половина и мисля с цитруси да прая детокса. А сок от тиква как се прави-със сурова тиква ли? Дали ще е вкусно? никога не съм правила, но само като се сетя за грейпфрут и огладнявам Shocked
Сокът от тиква е много вкусен, точно през сокоизстисквачката Grinning А Митковатамайка ми викат съучениците на големият син и така се роди ника  wavey

# 133
  • Мнения: 119
Пинки, аз намерих ето такава На нея си пише, че е за запек. В нета видях и на капсули, видях и за вани. Не съм сигурна дали имат разлика в състава, защото все си е магнезиум сулфеит,  но ти гледай да пише за CONSTIPATION, а не за BATH .

# 134
  • Мнения: 5
Здравейте,
за първи път пиша във форум изобщо, макар че до сега съм се възползвала само пасивно от споделената информация. Тъй като положението с килата при мен направо излезе извън контрол (1,70м - 77 кг) след 1 година кърмене и разни други случки, съм решила твърдо да сваля доста (поне 15 кг) и бих искала да се присъединя към вас и детоксикацията.
Да споделя и малко личен опит, ако може да е полезен за някого.
Опитах при предното пълнолуние - пълен провал, защото не можах изведнъж да спра да ям при положение, че си хапвах безразборно. Английската сол твърдо не мога да я пия, просто гърлото ми се свива и ми се гади.
Сега това, което съм предприела е: от 2 седмици спрях хляба, храня се разделно с малки количества (салата +печено месо, салата + риба тон и т.н.) като избягвам въглехидратите.
От събуждане до 14ч. пия само сок от грейпфрут и портокал и билков чай. Вечер не ям след 20ч. Имам 2 хранения на ден, не ям плодове, пия само фреш от грейпфрут.
Мисля, че този път ще се справя. За тези, които се хранят като мен отпреди 2 седмици ще кажа само, че е ужасно трудно да се спре храната изведнъж особено след коледните истории. Има нужда от пренастройка, както физическа така и психическа, воля и мотивация!

Общи условия

Активация на акаунт