Януарската дружинка става на една годинка.

  • 27 147
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19
Аз пропуснах няколко дни да поздравя рождениците , за което се извинявам . Хайде да сложа една шарена картичка и да се чувстват поздравени всички  Hug



На първата ни бременелка Сиска , желая лека бременност , леко раждане  и много щастливи мигове . Силно те прегръщам и се вълнувам заедно с теб  Hug

Еспа , аз съм заклета кучкарка . Браво на вашата бейбиситърка ( детегледачка ) Ерма . Искам снимка на Ерма и Сами  Praynig.

Киша , страхотни сте всички , както и партито .

Мини , много ми  е жал за Стефи , дано се оправи бързо , а на теб пожелавам да се наспиш хуууубаво след това  Hug

Мюрвет , и аз съм на същата вълна , и Алекс прави вече доста крачки . Чакам го да стане по- стабилен и да направя и прощъпулника , но преди това ме чака рожден ден.
 Ще го правя  на два пъти  - с малки и с големи . Много шетане ме чака тези дни  ooooh! . Дано  да се справя  с приготовленията така , както ми  се иска . Да имаше поне една баба при мен да помага .

На вас като  сте си близо до родните помагат ли ви ?
На мен това не ми тежи много , най- ми  тежи , че не могат да се радват и да са съпричастни на прекрасните и  неповторими  мигове  с внучето си  Sad

# 721
  • Мнения: 857
Добро утро.
Вчера цял ден нямах връзка с форума.

Честит рожден ден на Преслав /на патерици/, Антонио, Матей, Калоян и на всички останали!
Да са много здрави и щастливи, и много да радват цялото семейство!



Аз пак се разболявам  Sad. Май ще вземе да ме повтори  #Cussing out. То чак толкова пък да нямам имунитет. Марти снощи плака цяла нощ, направо не знам какво е - и той ли се разболява, зъби ли са, уплашил ли се е  newsm78.

Еспа, чудесно куче имате.  Аз не бих могла да гледам животно в апартамент. Даже и рибки.

Дани - страхотна торта си спретнала. Ние ще поръчаме. Поканила съм 3 дечица в къщи на гости. Като за пръв рожден ден е чудесно. След това едни наши познати ще дойдат и готово. То като няма място ...

Киша, чудесно парти и още по-чудесен завършек.

Мини да се оправя Стефания и да нямате подобни емоции вече.

Марти вече прави по крачка-две сам, но много се страхува и затова все го подкрепям. А иначе в къщи е с терлици от баба му /както и аз/. Много уважавам тези "изобретения" и всички сме се оборудвали с тях.

Хайде лек ден!

# 722
  • Мнения: 45
Честит рожден ден

на

Антонио

Матей

Калоян

Борислав

Виктория

Ивелина

Габриела


Да са живи и здрави, весели и щастливи!



Честит празник и на майките!



# 723
  • Мнения: 860
Честит Рожден Ден на Антонио, Матей и Калоян пожелавам им да растат здрави и щастливи деца и да радват много мама и тате   bouquet

# 724
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честит Първи рожден ден   newsm38Антонио, Матей, Калоян, Борислав, Виктория, Ивелина, Габриела!
И аз съм в пред рожденна треска - звучи като пред родилна  hahahaИ да ме пита човек за какво се притеснявам  newsm78Тортата от сега знам ,че няма да е детска- защото тук ги правят едни сметанови и с гадни снимки отгоре. Twisted Evil, а и бебе торти все още не яде- така ,че ще е такава каквато аз обичам- нали е и мой празник Blush
За зъбите 8 официални и два под прикритие- добре че излизат без проблеми.
У дома си имаме баба- моята майка която много ми помага както и сестра ми и да ви кажа честно май наистина е вярно ,че внуците се обичат повече и от любовник JoyИ не съм сигурна дали бебе е случило на родители , но  с баба да! Ето Ви и фото  с баба в нейната детска градина

# 725
  • СТАРА ЗАГОРА
  • Мнения: 20
Искам да благодаря на всички мами, които ни поздравиха вчера за нашата първа годинка  smile3510
Новата година на нас ни донесе първото зъбче, а на първия рожден ден за първи път Пламче се изправи без чужда помощ на кошарата.
Вкъщи също ходи с чорапки с кожена подметка, изпробвахме няколко вида пантофки, но все се събуват и това се оказа най-добрия вариант.

[b]ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА, КОИТО ДНЕС ИМАТ РОЖДЕН ДЕН, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТКО bdbaloni[/b]

# 726
  • София
  • Мнения: 3 249
Весело и безгрижно детство желая на днешните рожденници. Специални целувки за Кало, Матей и Тони!!!


Момичета...изтрещех. Снощи до 12 съм гледала клипове как се правят тортени украси(то с гледане кучето касап може и да стане...) Та цяла нощ сънувах, че правя едни торти, едни чудеса. Утре ще ми е първата генерална репетиция за РД на свекър ми в четвъртък. Имам 2 рецепти на сладкарници Гаврош за торти с готови блатове. Като стана добра и с мои Rolling Eyes Само едно не разбрах - с какво се залепват цветчетата, че гледах без звук...пък и тъй или иначе ингилизкия ми не е цвете...

Айде до после, да се възползвам докато дребен спи...

# 727
  • Мнения: 1 102
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН, МАТЕЙ И АНТОНИО, КАКТО И НА ОСТАНАЛИТЕ ПОРАСНАЛИ БЕБОЦИ!

Тобито, да знаеш че благородно ти завиждам за помоща която имаш от майка ти, моята е далеч от такава мисия.  Sad
Доника, рано рано ме разсмя, да показваш постиженията. Вземете да се съберете с Усмихнатото.  Wink
Нането, браво че сте се оправили.  Hug
Натали, и аз много се развълнувах, защото хич не проявяваше признаци да стъпва, изведнъж стана.

# 728
  • Мнения: 524
Здравейте мацки!
Честит Първи рожден ден на Калоян, Антонио, Матей, Борислав, Виктория, Ивелина, Габриела! Нека да са много здрави, усмихнати и щастливи! Весел празник на всички сладурчета и семействата им днес!
А за Кало и Сиси, специални целувки и прегръдки  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

За Кало  Wink Hug:

За техните мами:


Вчера цял ден не можех да вляза във форума, много странно - в другите сайтове без проблем, а тука нъццц  Sad, и честно - липсваше ми какво се случва тук  Wink Wink Wink

Еспа, направо като прочетох за премеждието ви ми настръхна косата, но браво на кучето, наистина чудесна детегледачна е Ерна. И ние вчера имахте подобни неприятни емоции - Александрина вече шета навсякъде, въпреки, че не се отпуска сама, но хваната за мебели, по стени и пр. обхожда цялата къща. Та вчера се изправя, обаче почва да скача и да се върти и както и двамата с баща ми бяхме буквално на 1 метър от нея, така палавницата тупна като талпа назад. Ревна разбира се здравата, но като я гушнах се успокои за нула време. Пипаи и главата, настисках тук-таме, нищо и няма. По-скоро се уплаши, но е факт, че стават супер непредвидими и очите не на 4, а на 404 трябва да са.

Мини, твоите принцеси са перфектни, а снимките ти винаги са супер попадение  Hug.

Киша, страхотно парти сте сътворили, не че съм се съмнявала като се знае, че си видна купонджийка  Wink Mr. Green. И друг път съм го казвала, но пак повтарям - изглеждаш много, много добре - и с руса по-къса коса, и с дългата кестенява особено на кубинската ви сватба, много феерична и романтична визия.

Тобито, ми той Ивко готов за ясла, личи, че се чувства добре при баба и сред останалите дечица. Относно яслите - не мисля да давам Александрина на ясла, директно на градина на 2 и 9 месеца, в Свищов правят такива по-малки групи и преди 3 годинки навършени. До тогава, живи и здрави, ще вземем жена да я гледа.


# 729
  • Мнения: 20
Писах, писах и Божидар за пореден път ми спря компа.  ooooh! ooooh! ooooh! Сега от начало:

Честит първи рожден ден на Калоян, Антонио, Матей, Борислав, Виктория, Ивелина и Габриела.
Да са живи и здрави.
Весело и безгрижно детство.
Честит празник, мили мами.

Еее, момичета, страхотни сте.  Hug Hug Hug И снимков материал сте ми пуснали дори. Дони и Мини, направо ме разтопихте с тези снимки. Определенно предпочетох този вид количка  Joy Мини, Стефания е уникална просто, голяма кокетка. искам момиче Стискам палци бързо да се възтанпвява. Целувка и на сладка Преславка.  Heart Eyes
Усмихнатото Сиси, Кало да ти носи само радости.   bouquet А ти щом си харесала този модел количка, ами работете по въпроса, че да я бутате.  Wink

И още щях да пиша ама забравих  Blush Като се сетя пак ще се включа. Ле ден на всички и очакваме снимки от празнуващите днес.

# 730
  • Мнения: 925
Честит Първи рожден ден на Калоян, Антонио, Матей, Борислав, Виктория, Ивелина, Габриела!

Нещо нямам вдъхновение за писане, за това повече по-късно /евентуално/  Hug

# 731
  • Мнения: 656
Добър деееен!

Благодаря за пожеланията и честитките за Калояновия рожден ден!  Hug Ето ви да се почерпите с нещо леко загряващо в този зимен януарски ден  Heart Eyes
   

Честит рожден ден и на Матей и Антонио, както и на другите ни астрални близначета! Да са живи и здрави да пакостят на мама и тате  Mr. Green  Hug

Толкова много се радвам на снега, който вали навън, че нямам търпение Кало да стане и да излезем да се повъргаляме  newsm44 Nature Snowman Точно като по поръчка дойде!!!  Grinning

А мойта торта прилича на нещо друго, сигурно е извънземна торта  hahaha. Ама ей сега запрятам ръкавите да я украся някак, та дано маааалко заприлича на торта. Пък ако става и за ядене - просто ще е супер!  Mr. Green

Хайде, бай ви засега!

# 732
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бързам да честитя празника на днешните ни рожденици и техните родители /преди да ми се е клъцнал форума/, с пожелания за здраве и безгрижно детство!!!

Еспа, направо ме втрещи разказа ти за Ерна, специални прегръдки за нея  Hug Като разказвах на мъжът ми той направо онемя, но май пък се освести по отношение на нашата Хайре, че все мърмори по нея- косми имало и бля бля. А Преслав така и се радва  Heart Eyes, направо писука като я види.
Елена, стига с тия болести де, вие ще потретвате ли??
Мини, дано се наспиш вече    bouquet
Доника, ама тя Копривата е виновна с тия торти- лесно било, да бе, да. Да ме бяхте видели как псувах адна кирлива торда с блат и крем дето не можах да сложа като хората един над друг / нооо, на вкус става/.
Ей на, и Усмихнатото се е засилило торта за прави...  bowuu
Натали, моята майка много помага- и сега пак е при нея.

# 733
  • Мнения: 656
Ей на, и Усмихнатото се е засилило торта за прави...  bowuu

hahaha Такаааа, тортата я украсих, само че сега прилича на момичешка  Joy. Ами това е, не мога да избягам от женското в мен  Mr. Green. Важното е, че надпис има, та се разбира, че не е за мен, а за Калоян  Mr. Green Ама после ще ви я показвам, като ми мине малко срамът  Whistling

# 734
  • Мнения: 80
Тенк ю за честитките! И от мен същите за Кало и Антонио. Почерпете се и се понаквасете за здравето на дребните!

Усмихнатка, само да те питам - в колко часа се роди Кало, че имам съмнения за часа на Матей ( не и за минутите хахаха), но ако знаеш Калоянския, ще разсееш съмненията ми.

Прекрасен снежен ден! Верно като по поръчка. Ей сега изкарвам дребния да го овъргалям Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт