Суеверни ли сте?

  • 1 133
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 702
Никви суеверия всичко си накупих сама почнах някъде то 5-6 месец и так до края

# 16
  • Мнения: 2 952
Въпроса е и двамата да се чуствате конфортно и да ви е приятно!

# 17
  • Мнения: 149
И аз съм съгласна, момичета, че цялото пазаруване за бебето е невероятна емоция за всеки бъдещ родител. Съгласна съм, че това суеверие е глупаво, защото лишава една майка от това удоволствие. ОБАЧЕ при мен се налага да го спазя  Sad - правя го единствено поради причината, че не искам конфликти с близките....
За сметка на това съм обиколила и съм направила списък кое от къде трябва да се вземе (с подробно описание и с мъжа ми под ръка  Simple Smile) и колко струва точно....

Глупаво е, наистина, но понякога трябва да се прави компромис в името на мира и спокойствието.

Държа да отбележа - с възпитанието подобни компромиси няма да позволя! Naughty

# 18
  • Мнения: 1 999
Не съм суеверна! Почти всичко бяхме купили преди да се роди бебка! Страшно удоволствие ми доставяше пазаруването и избирането на дрешките, кошарката, количката и т.н.! Не си отнемай тази радост и пазарувай смело! Когато се роди София бяхме подготвени и не трябваше да се търчи по магазините, за да купува всичко. 
Мое мнение е, че суеверията са пълни измислици! smile3503

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
И аз съм съгласна, момичета, че цялото пазаруване за бебето е невероятна емоция за всеки бъдещ родител. Съгласна съм, че това суеверие е глупаво, защото лишава една майка от това удоволствие. ОБАЧЕ при мен се налага да го спазя  Sad - правя го единствено поради причината, че не искам конфликти с близките....

А аз в тази връзка винаги съм се чудела на наглостта и нетактичността на роднините точно в този момента да прехвърлят на друг собствените си страхове. Как е възможно заради суеверия така да манипулираш една бъдеща майка, че  да я лишиш от удоволствието да се подготви за собственото си дете и да и вменяваш излишни притеснения. Изобщо абсурдно е да ти се месят и покупките за бебето да бъдат повод за конфликти с близките ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 243
Всичко си купувам предварително и си го приготвям да ми е готова, като се роди бебето. Да несъм луда да оставя на бабите това удоволствие да избират мъничките блузки и гащички. И прането, и гладенето, и подреждането на дрешките ми доставя огромно удоволствие и догато го правех, си мислех за бебето. Супер приятно е! А освен това ако оставя скъпите ми баби да избират, никога не съм сигурна какво ще ми донесат. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 149
А аз в тази връзка винаги съм се чудела на наглостта и нетактичността на роднините ...

Миличка, в моя случай и таткото (барабар с половината баби) е от тези роднини.......и е много категоричен.....

# 22
  • Мнения: 3 423
ние с таткото също обикаляме детските магазини и искаме да пазаруваме вече ,но не го правим не от суеверие а от страх.мисля ,че ако купи човек дрешки по рано това не би навредило на бебо но знам ,че се случват спонтанни аборти и ако съм му приготвила стаичката и купила дрешките още повече ще ме боли като ги гледам.ох да не дава Господ да се случи нещо лошо ,но ме е страх.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
А аз в тази връзка винаги съм се чудела на наглостта и нетактичността на роднините ...

Миличка, в моя случай и таткото (барабар с половината баби) е от тези роднини.......и е много категоричен.....

Лошо, обикновено татковците са по-здравомислещите в родата - извинявай, че съм го засегнала косвено Wink, сигурно го прави от загриженост, но продължавам да смятам, че е глупаво. Желая ти лека и спокойна бременност  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт