КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 30 648
  • 740
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
Еееее, ...немой без мене Hug
Да ви е честита новата тема! Пълна с коледни хубавини подаръци и пожелания!!!! Hug

Mного ти се радвам да знаеш! И в другата тема с удоволствие ти чета постовете!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



ЖАБчЕЕЕЕ чЕСТИТО ВНУчЕ ХРИСТИЯН! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ВЕСЕЛ! МНОГО ПРЕГРЪДКИ НА ЛИДКА И НА ВАС!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО .
РИМАР благодаря ти за кайвето Hug ма нещо не пишеш и си много лаконична  newsm78
ГЪБЧЕ ти какво си правиш мила и ти не пишеш нещо  Tired
ИРЕН страхотен разказ за ада и рая много ми допадна  Peaceзащото наистина истинските приятели никога няма да те изоставят. Peace

НЕЩО МИ Е ТЪЖНО И ТЪПО ДАЖЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПИША ....

# 17
  • Мнения: 5 001
ДОБРО УТРО .
:

НЕЩО МИ Е ТЪЖНО И ТЪПО ДАЖЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПИША ....

Давай да го подострим бе Зичеее.... Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
То каун може ли да се подостри  Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 007
Зиче - нищо интересно покрай мен
В очакване съм на празниците,но преди тях - на заплатите,че да поразпуснем малко душите и портфейлите Grinning Grinning

Ти сега   си като в малка отпуска - /нали зетя те отменя в гледането на децата/ а  не си свикнала да бездействаш  Grinning Hug Hug Hug
Не бива човек да унива и да се предава на лошите настроения!!!
Ти си дейна натура- я си намери някакво  приятно занимание ! Hug Hug Hug

Аз като изпадна в подобни настроения - готвя Grinning Grinning Grinning


 

 

# 20
  • Мнения: 5 001
Аз като изпадна в подобни настроения - готвя Grinning Grinning Grinning
Joy Mr. Green Joy Mr. Green
И аз така  Hug Hug Hug Hug


Зичеее,майка ми вика в такива случаи,че има такива дни...Да си кажеш,че планетата минава през неблагоприятно поле и утре няма да го има лошото настроение...

# 21
# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГЪБЧЕ май си права може би за това ми е тъпо ,че незнам какво да правя като ги няма децата около мен. Tired От сутринта изчистих  направих фрикасе и яйчен крем ,пуснах пералня но това не е достатъчно явно ще взема май да пошия гоблена белким ми се оправи.. Mr. Green

МАСТЕРЧЕ така е миличка явно ми липсват дечурлята и от там идва всичко. newsm78

Ей я и ДИДИЯ и тя е лаконична  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 529
 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Нека да е честит Коледния подарък Християн на Лидка,Жабче,Краси,Ани и Краси-джуниър!
 Да расте здрав,спокоен и щастлив!


 За мама и баба:
 Боже това ми оправи настроението,че вампирясах тази нощ,събудих се в 1 часа и не мигнах до сутринта.
  Дидия внучетата са ти прекрасни. Удоволствие е да ги гледа човек. И всичките много хубави. Пу-пу...
Зиче темата е пипната отвсякъде,благодаря за обичта с която я правиш.   

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 09:59 от Шпунц

# 24
  • Мнения: 10
днес да ви почерпя че снахичката има рожден ден!да ми е жива издрава и много да се обичат!






# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕТО ПАК ХУБАВ ПОВОД  Hug Hug


НАДЕ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА СНАХИЧКАТА И ДА ТЕ ПОЧИТА. НЕКА СЕМЕЙСТВОТО ИМ Е ОЗАРЕНО С МНОГО ЛЮБОВ.


# 26
  • София
  • Мнения: 1 529

  Надежда нека ти е жива и здрава снахата. Все така да се обичате и уважавате.

# 27
  • Мнения: 7 399
НАДЕЖДА,ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА СНАХАТА!МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ И ПОЧИТАТЕ И ДА СТЕ ВИНАГИ СПЛОТЕНИ!!!


                                 Зиче,какво да пиша и на мен днес ми е едно....не е за разказване!Настроението хич ми го няма!!!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИ май всички сме така  Tired Tired

# 29
  • Мнения: 221
Здравейте момичета!
Много хубави поводи гледам. Laughing

Жабче, честит Християн!!! Да расте живо и здраво бебе!!! Много да папка и слушка!!!



За щастливите баба и мама!  

Наде честит рожден ден на снаха ти!!! Да е жива и здрава, весела и щастлива!!!



Зиче, страхотна празнична тема!  

Като гледам зимните пейзажи, душата ми се разтапя....Страхотни са!  Peace Много харесвам гората, във всичките и годишни времена.  newsm10  И мисля че не е важно, къде си роден и учил, а какъв човек си!
Шпуц, сладки са дечицата да ги изгризкаш направо.  Peace
Дидия, много са сладки, а тази малка принцеска, ми обира точките.  Peace

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 12:43 от Джейда*

Общи условия

Активация на акаунт