КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 30 713
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
добро утро!Май не сте пили кафе.И аз сега ставам.


    

# 706
  • София
  • Мнения: 1 529
 А Надежда одавна съм станала и кафе пих  и във темата писах. Ще си пина още едно.
Мастерче желая ти бързо оздравяване. И пиши щом имаш вече интернет. Hug
 Направи си компрес на гърдите от мас и аспирин счукан на парче вестник.
 Миме радвам се ,че си изкарала добре с внучетатаи децатаи най вече че сиси оправилаи компа.

# 707
  • Мнения: 221
Привет момичета!  Hug Hug Hug
И аз сега ставам, Надежда навреме сложи кафето, ще си пийна едно с вас.  Peace А после ще видим, че май се опитвам да се разболявам.  ooooh!
Миме, радвамсе че си била при внучетата и сте си изкарали добре.  Hug Hug Hug
Мастерче, честит интернет, пиши по често и бързо оздравяване.  Hug Hug Hug
Шпунц  Hug Hug Hug
Дидиа готова ли е блузката, чакаме снимки. Wink

# 708
  • Мнения: 7 476
                   Привет и от мен ,момичета и хубав все още слънчев ден!
                   Аз нещо не съм на кеф ,ама ще ми мине! Laughing
                   Джейда,сега довършвам диколтето и се надявам до довечера да е готова ,ако нещо не ми мине път.
                   Миме,радвам се за вас с дядо Ваньо.Чудесно сте изкарали с внучетата и дано ти оправят компа,че да пишеш по-често.
                   Мастърче,ние тук все си мислехме,че други са ти заниманията , а ти болничка.Бързо оздравявай и стига вече болести.Да ни зарадваш с други вести.
                  Шпунц, и днес е чудесно за разходка.Ти с внученцата ли си? Ако е така приятна разходка.
                  Ох,пиша с два пръста,че вчера си размазах показалеца на дясната ръка с вратата на асансьора.Та сега ми е трудно всичко.

# 709
  • Мнения: 221
Толкова с хубавото време, при нас започна да вали.   Wear Umbrella

# 710
  • София
  • Мнения: 16 207
Чак сега се добрах до комп.
Сутринта Ани го беше окупирала. Излязох дас е помотам на хубавото време. Прибрах се с 1 балзам за коса от шопинг терапията. Те с Пламен заминаха - по задачки.
Мими, много хубаво сте изкарали с внуците. Дано оправят по-бързо комп., че да се включваш.
Мастерче, лекувай се. Като имаш интернет - няма да ти е скучно в къщи.
Дидиа, нали плетенето успокоява нервите - ще ти мине яда.
А за пръста, много е лошо така. винаги внимавам на асансьора за ръцете.
Джейда и в София  валя снощи. Но от сутринта е хубаво времето.
Обещават до събота да е така, дано.

# 711
  • Мнения: 613
Чак сега сколасвам дави кажа здрасти. Много тежък ден...... smile3514 Гостите ми бяха с преспиване..., ама не можем да станем, то така като го откарахме до 4 часа....Ужас. То танци-манци до зори. Изкарахме още една Новогодишна нощ. То всъщност с тези колеги бяхме и на Нова година. И като започнахме да гърмим, едната дама казала да почакаме да отиде до тоалетната, ...ама моят мъж не разбрал и запалил бомбата.....та трябваше да се реваншираме....Пуйката стана чудна. Почти по рецептата на Зиче я правих, ама не съвсем нали трябва и малко творчество да проявя Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПод нея бях подложила праз и едро нарязани морковчета. А и вместо подправка Маги (че не използвам готови, че все трябва да чета какво им е съдържанието, че съпруга не може да хапва всякакви подправки) , сложих сух чесън, сол, червен пипер, хрян, куркума и мащерка. И по-късно край нея още ориз като този с който я пълних, че ми се видя, че ще е малко ориза и много месото. То и сега така се получи - месо остана, а ориз вече няма  Thinking. Изкарахме една луда нощ да докато оправя  Rolling Eyes, леле мале. Сега съпруга реанимира в леглото. Има и снимков материал, ама дали ще го кача ....не знам. За Коледа голямата щерка и нейният приятел ни подариха нов фотоапарат. Само, че снимките стават много големи , а аз не знам как се намаляват.
Римар - много съжалявам за котанка  Cry.
Леле колко много съм писала.... Хайде точка smile3505

# 712
  • Мнения: 1 558
Здравейте, девойкитеее  Laughing
Време е за следобедно питие.....чайче, щот има разболяващи се, болнички.....навън вали...



Мен днес ме бяха хванали работните, та най-после сядам да си почина, моите релаксират, а аз на компа естествено
Пране, сушене,  пак пране, готвене, чистене...ежедневните неща.
Префасонирах и терасата - преподредих саксиите, почистих цветята, светна градината ми  Party

Мастърче  smile3534 и да оздравяваш  Hug Hug Hug

Мими, добре завърнала се, сега малчовци ще ти липсват....до следващия път

Дидия, компреси слагаш ли на пръста? Да минава по-бързо, сигурно ти пречи и като плетеш?

При нас много се смрачи, тъмно, облачно, вали силно, а бях планувала и на пазарлък да ходя  Mr. Green
Ама в този дъжд....уф, ще почакам, та ще си почивам

Приятен следобед на всички  Hug Hug Hug

# 713
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Здравейте и от мен в късния следобяд.
И аз днес правих това-онова,та не можах да стигна до комп! Сутринта гледам една кокошка се куми,та накарах Тошо да я заколи пък аз я чистих. Цялото й дробче беше на петна и го изхвърлих.
После из градината се помотах, следобяд си поспахме малко...Сега Тошо отиде за цигари,че освободи комп!
Мастерче, бързо да оздравяваш! Толкова пожелания за здраве сигурно си получила за Коледа и Нова година - дано започнат да се сбъдват!
Мимееее, радвам се че се появи! То иначе не можем да се видим,поне тук да е! Joy
Диде и аз чакам да видя произведението ти!
Доби, още ли вали във Варна? Тук вална малко по обяд колкото да не е без хич и сега е малко облачно,но топло!

# 714
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте и от мен!
Аз днес го ударих на почивка.Следобяд си поспах хубавичко и нощес каква ще я къдря незнам.
Дидка, и аз премазах пръст в Бургас,но на вратата.Ужастно боли.Слахах много студени компреси.Два,три дни ме боля и премина.И аз искам да видя произведението ти-мога да захвана нещо за бебчо.
Ирен и ние като се съберем с приятели я отнасяме почти до сабалям.
Мастерче,самолекуваш ли се,да не стане по сериозна работата,върви да ти прослушат гърдите.
Яне,сутрин като отивам на работа все се оглеждам да те видя,но нещо все се разминаваме.Утре съм първа смяна.
Доби,с удоволствие ще си пийна от чайчето.От известно време не пия кафе.
Айша,Много хубава разходка си направила и дано си права за времето,че тук вали.
Джейда,Шпунц как сте,оправяте ли се?

# 715
  • Мнения: 5 001
Мастерче,самолекуваш ли се,да не стане по сериозна работата,върви да ти прослушат гърдите.
Не не се самолекувам.На антибиотик съм(естествено предписан от лекар) Laughing

# 716
  • Мнения: 7 476
                  Добър вечер,момичета! Поплетох малко и сега завършвам деколтето на гърба.Утре  /вероятно/ ще направя биетата и е готово.Пръста не ми пречи особено защото съм уцелила първата фаланга и съм го стегнала с лепенка.
                  Мимче,като завърша плетката за щерката ще плета за бебе - момче.Една колежка чака внуче и е накупила прежди,ама като гледам бебешките плетки за момичета колкото искаш,а за момчета почти нищо.За по-големките има хубави пуловерчета,но за бебета момчета направо проблем. Thinking
                  Айша, други притеснения имам та ме гонят нервите и лека им не е плетенето,ама се надявам всичко да мине и замине.
                  Цопвам в банята,че да се пльосна след това пред ТВ-то и дано има филм с дублаж.Хем да слушам,хем да доплета. Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 16 207
За филм с дублаж - ще има на Нова тв.
Който си пада по турски сериали - започва нов - Незабравимата. Турците много го харесват, та  ще се пробвам да го гледам. Ако Пламен не се прибере по-рано. Че дойде ли си - започват мачовете.

# 718
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен.
Днеска с доста майки от класа на Боби ходихме на пицарийка по обяд .Хапнахме,пийнахме, всички останахме много доволни.Даже се замислихме дали да не започнем и по често да си водим децата на такива почерпки.
Мими,добре  си се завърнала.
Мастерче,бързо оздравяване.Аз си мислих че палуваш с половинката и затова не пишеш,а то каква била работата. Joy

Аиша,рекламираха че започва нов сериал и по коя програма?Ако не се лъжа беше по нова ,ама  сега гледам че ще дават друг филм.

# 719
  • София
  • Мнения: 16 207
20 ч - Незабравима по Нова тв.
Аиша,рекламираха че започва нов сериал и по коя програма?Ако не се лъжа беше по нова ,ама  сега гледам че ще дават друг филм.

Общи условия

Активация на акаунт