КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 30 722
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 221
Добър ден и от мен!  Hug Hug Hug
На вън е пролет, а аз половината ден го проспах.  Rolling Eyes
Доби, мисля да се възползвам сега от кафето, за да се събудя. А гимнастиката  newsm78 май не е за мен.  Crazy
Шпунц, приятно дете гледане, ще се справиш със сладурите.  Peace
Нещо много слаба активност  newsm78 къде се покриха всички?  newsm78

# 691
  • Мнения: 10
Добър ден!Наистина навън е пролет,сега се връщам от разходка и е много приятно.Снега се е стопил.Кокичетата са се нацъфтяли в градината.Но да не забравяме все пак че е зима,утре може и да под нулата.Приятен следобяд!

   
     

# 692
  • Мнения: 7 482
                    Добър ден и от мен! Laughing И аз се връщам от майкини и от пазар,като ги съчетах с разходката.Чакам манекенката да се върне за да видя дължината на изплетеното ,защото спиред мен е достатъчно,но не продължавам,че да не разплитам след това.Слънцето вече се скри и сега ще сложа едно кисело зеле с главичката на прасенцето,че си го повтарям поне от един месец ама все друго нещо готвя.Тоя път ще си готвя за мен.Само чакам Пена да изцентрофугира та да простра и почвам.Надявам се,че ще ми остане и свободен миг да се протегна пред ТВ-то.
                   Шпунц,какво стана с малчовците?Успя ли баткото да се нахрани,а Елинка да заспи  Laughing Аз ,моите, ги оставям когато не искат да ядат , но вече няма да им се размине,че имаме проблеми с Ран и от тук нататък ставам страшна. Wink
                   И на мен ми е по-лесно за среща събота и неделя,че през седмицата може да съм на работа точно по време на срещата или трябва да е след 18.30.
                   Лек и спокоен след обяд на всички!  bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 16 226
От сутринта до преди малко съм навън.Използвах хубавото време да ходя много пеша. Че след празниците - кг. нещо не падат. Обиколих Лозенец от Хемус до Кошарите, нагледах си квартирантките. Сега се прибрах, вече захладня. Малко ще почина и трябва да разхождам кучо.  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 1 529
 Злоядият Вели ме побърка днес.Чак в 16 часа яде крем.Купили му анцуг и му пада от кръста,сега ще слагаме нов ластик.Thinking
 Елина спа .но е кисела,а дядото наи много.

# 695
  • Мнения: 613
Здравейте, аз пък цял ден се моткам из кухнята. Много обичам да готвя, но обикновено гледам да не се заглавичквам в дълги приготовления, че работата ме чака. Но нали днес ще имам гости.  Simple Smilechef Напълних пуйка, също и тиква, салата от цвекло. Вече съм ик ъпана.
Отчитам се при вас и отивам да мия зелената салата и да слагам масата. Приятна вечер на всички! И на нас да ни се връща! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Римар - оправи ли се котаранка?

# 696
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ирен как сготви пуйката? cook
 Надежда много рано цъфнаха.
 Искам да е Пролет.  bouquet
 Днес всички се разхождат. sun

# 697
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 Хайде и аз да се разпиша за днес.
И при нас е пролет.Цяла сутрин работихме в градината - почиствахме от есенните цветя,че хризантемите и пламъчето например до последно цъфтяха. Извъртях и две перални. Следобяд излезе вятър и всичко бързо изсъхна.Преди малко прибрах и нагънах всичко.Сега ще омеся каймичката и ще опържа кюфтенца и пак сядаме. Ама следобяд си и поспахме! Сега ще видим тази вечер какво ще правим!
 И при нас има цъфнали кокичета!
Лека вечер на всички!

# 698
  • София
  • Мнения: 4 179
Римар - оправи ли се котаранка?

За съжаление почина в клиниката. Получила е нещо като инфаркта при хората. Естествено и съпътсващите болести са си казали думата и годинките й. Мъчно ни е, но това е животът. Докторът каза, че от тази порода /селска превъзходна/ да стигне тези години е рекорд.

# 699
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Да се отчета и аз набързо.
Като Ирен, чакам гости.Масата е приготвена,яденето готово,гостите всеки момент ще се появят и ще заседнем.
Днес  с Фенчо точно по обяд за два часа и ние бяхме на разходка.Предимно си правим вечер за около час разходка,но днес заради гостите направихме промяна.Времето направо разкош.Само незнам за хубаво ли е. newsm78
Ели излезе и компа е свободен,но няма да мога да го ползвам.

Казвам - Наздраве и отлитам.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 755
   Добър вечер!
   Честит рожден и имен ден на всички които са праэнували Много эдраве и щастие и да им е свято името !
   Днес ми донесоха лаптопа,но няма кирилица и търся всяка буква Това е цяло мъчение, а имам много да ви пиша
   Така ще остане до следващото идване на Софи и Коце,когато ще го оправят
   Обичам ви!  bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 16 226
Яге, трябва да има кирилица - някъде в настройките на лаптопа е. Порови да я немериш, че да може да споделиш.
Аз пък имам други комп. проблеми. Нали гледам сериалите във  Вибокс  и от снощи  нещо много прекъсват. Една серия докато изгледам и рестартирам по 5-6 пъти. Иначе от др. сайтове - не знам как се свалят торенти. Чакам си Ани, Пламен - работи.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 529

 Добър ден.

# 703
  • тук и там
  • Мнения: 312
Привет,мили момичета!
Честита Нова година! Да вали щастие!Да натрупа здраве!Да не се топи надеждата!Да ви топли любовта!
Честито,макар и на патерици,но от сърце на всички рожденници и именници,които не можах да поздравя.Желая от здраве да не се отървете,много красиви моменти и сбъднати желания,и красиви мигове с вашите семейства!
Благодаря за поздравите към моите скъпи Ивановци.Трогнахте ме много.
Компа ми не е оправен напълно и когато го оправят ще мога да ви покажа снимки от Бургас.
10 дни бяхме с дядо Ваньо в Бургас,а времето беше много хубаво-топло и слънчево.През целия ден почти бяхме по разходки с двете ни прекрасни внучета.Петя много обича да си играе на морския пясък,а Иванчо спеше като заклан навън.
Сега още не мога да свикна,че не са до мен и често ги сънувам,но живот и здраве напролет ще си ги вида пак.
Май се очертава да съм на работа до към средата на м.март/колежката си идва/.
Това е в общи линии при мен.Имам да ви чета много,много.
За сега ви казвам лек и приятен ден!
Обичам ви!
 

# 704
  • Мнения: 5 001
ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ!!!


Имам си вече Интернет в къщи,та затова реших да ви пиша.....Болна съм и затова не съм на работа....Почтри пневмония карам....Тежка работа е....Но се оправям полека лека...Ще попрочета назад да видя какво сте писали.....

Общи условия

Активация на акаунт