Новите ви книги - 5

  • 48 138
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37 256
Аз днес обикалях да я търся ''Тина и половина''  Sunglasses
Четох положителни мнения тук за нея и реших да я взема като подарък за братовчедка на малкия /която е 3-ти клас/. Само да не се окаже малка  Rolling Eyes
Тъй и не я намерих де... Simple Smile Явно ще я поръчвам от нета

не е за трети клас, поне за пети
аз я прочетох с голямо удоволстие, но наистина ще изчакам преди да я предложа на моята дъщера, също третокласничка

# 46
  • Мнения: 553
 Peace  Тогава няма да прибързвам!
Благодаря много!
Наталия, аз я почнах книгата. Всъщност страшно ме хвана яд, защото се оказа, че имаме у дома, но изглежда много различно, по-малка е... хич не съм я открила  Twisted Evil
Момичета, мислех си...  въртите ли си книгите? Имам предвид  -  разменяте ли ги?

# 47
  • София
  • Мнения: 25
съжалявам,че ще мина само със "запис", но нямам нови книги ...нито прочетени нито купени Sad
темата ми е много ценна и не мога да не я следя Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 210

Момичета, мислех си...  въртите ли си книгите? Имам предвид  -  разменяте ли ги?


Книгите ми са много лични - също колкото дневника. Богати са на моите емоции.
По тази причина са затворници на дома ми, тъй като никой не би се грижил за тях по- добре.

# 49
  • Мнения: 2 849
Момичета, мислех си...  въртите ли си книгите? Имам предвид  -  разменяте ли ги?
Да ,имам приятелка,с която разменяме книги.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Момичета, мислех си...  въртите ли си книгите? Имам предвид  -  разменяте ли ги?

В "Предай нататък книга". Там е идеалното място за "въртене".

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 104
"Портретът на Дориан Грей" Оскар Уайлд - на английски.
"Ако утрото настъпи" Сидни Шелдън е последната прочетена. Свърших я за 2 дни, много увлекателна.  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 10 856
Момичета, някакви отзиви за тази книга:

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 647

# 54
  • Мнения: 65
И аз днес купих точно същата книга, плюс "Бляскъв живот"  Грегоар Поле, дано да ги прочета скоро.

# 55
  • Мнения: 1 533
Тази година подаръците за семейството ще са книги:





# 56
  • Мнения: 65
Много плаках над "Богът на дребните неща",  много, много тежка книга, сигурно няма да я забравя скоро

# 57
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546

Зуи, моля, сподели дали си струва.

# 58
# 59
  • Мнения: 1 210
           

Общи условия

Активация на акаунт