Новите ви книги - 5

  • 48 138
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 5 287
Вчера си я купих   

Винаги съм харесвала Аве,надявам се и сега да ми допадне подбора.

# 61
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 647
Зуи, моля, сподели дали си струва.

Аз харесвам как пише и според мен и струва  Grinning



само тази ми липсваше, вече я имам

# 62
  • Мнения: 476
Прочетох ''Пътят'' на Кормак Маккарти. Прочетох я за един ден. Книгата е безпощадна, така ме стисна за гърлото...
С огромно нетърпение чакам филма.

# 63
  • Майничка
  • Мнения: 14 234
Аз днес обикалях да я търся ''Тина и половина''  Sunglasses
Четох положителни мнения тук за нея и реших да я взема като подарък за братовчедка на малкия /която е 3-ти клас/. Само да не се окаже малка  Rolling Eyes
Тъй и не я намерих де... Simple Smile Явно ще я поръчвам от нета

не е за трети клас, поне за пети
аз я прочетох с голямо удоволстие, но наистина ще изчакам преди да я предложа на моята дъщера, също третокласничка

За трети клас препоръчвам другата книга на Юлка - "Любими попътечо", първа част от трилогията "Страната на сънищата". Малко "Мио, мой Мио", малко "Очите на дракона"..., много хубава.

# 64
  • Мнения: 553
gargamela, лагодаря ти  Peace
Тя малката много май не обича да чете, но се надявам чрез някоя от посочените книги да й запаля желанието за книжки.
Jolene, ти си поредния човек, който чувам да говори по подобен начин за "Пътят" - мисля, че това ще прочета след като приключа с "Просяк, крадец"

# 65
# 66
  • Мнения: 107
Купих си поредната книга от поредицата на в. Труд - ХІХ Век -
Любен Каравелов - "Мамино детенце" и "Българи от старо време"

# 67
# 68
  • sofia
  • Мнения: 1 606

 туй за подарък




И аз ще наблегна на подаръците книги Grinning
Ангелина, все повече общи неща си откривам с теб Laughing

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Отивам да си купя "Шоколад" и "Бонбонени обувки", но се чудя с коя да започна  newsm78

Едит: Разбрах, с "Шоколад"  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 5 957
   

# 71
  • Мнения: 34 810
Книги на Иво Сиромахов.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 983
Имам старото издание на Р. Вагенщайн:



рецептите са лесни и вкусни,увлекателно написани  като я видя и купувам за подарък.

# 73
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 546
Имам старото издание на Р. Вагенщайн:

рецептите са лесни и вкусни,увлекателно написани  като я видя и купувам за подарък.


 Peace Много добра книжка. Новият вариант да не е обогатен? newsm78

Сега видях, че старата е със 101 рецепти. Ще се купува, значи. Grinning

За довечера ще правя боб плакия по рецепта оттук.

Последна редакция: чт, 24 дек 2009, 12:29 от вселена

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис

Общи условия

Активация на акаунт