Отговори
# 30
  • Мнения: 649
Цвети, ЧРД,
пожелавам ти от щастие и любов да не се оттървеш.



Дадохте ми идея за вечеря, ама трябва да има мераклия да дойде да навие сармите  Wink

Днес мисля да водя малкия на консултация. Дано само не замръзнем.

И сега нещо весело

# 31
  • Мнения: 95
]Цвети,честит рожден ден,много любов,здраве и усмивки от любимите хора!
                     

# 32
  • Мнения: 238
Цвети, миличка, бъди здрава, много щастлива и обичана! Нека мечтите ти се сбъдват, а проблемите - заобикалят!

# 33
  • Мнения: 14
 Честит Рожден Ден , Ламтурник (днес,  Laughing)! Бъди жива, здрава и много обичана!
 Резултата от вчерашната консултация е: 9780гр. и 76см. Единственото гаднои е , че ни увеличи вит. Дx4 капки. Не му била мека главата, но нещо леко му били изпъкнали ребърцата newsm78. Не знам какво ще рече това?
 Сега гледам , че още коментирате зелевите сърмички, и да ви кажа, че извиках моята баба, даже вече е тук, да ми направи и да ми покаже как точно да ги направя, за да станат толкова вкусни, колкото нейните... Wink
                                  love001  love001  love001Цунки!  love001  love001  love001

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 15:41 от vasi__k

# 34
  • Мнения: 649
Видяло се е, че днес ще се готви. То не бяха сарми, шоколади и сладкиши  Confused

Абе, Миме, от къде намери да я пуснеш тази тема? Ами то всичко ми се яде.

# 35
  • Мнения: 89
Иве,много интересен сайт! Ти какво си избра ... Laughing  Боян беше писал на Дядо Коледа,че иска вертолет с дистанционно управление.Сега видях в този сайт даже самолет,ама ще почака някой друг повод !  Иначе ми харесаха и светещите по 10 години ключодържатели и "машината на времето"-часовника с топчета... Sunglasses

# 36
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Сватя, Честит Рожден Ден! Много да те радват и малките принцески, и техният татко! И дано се сбъднат всички твои мечти!

# 37
  • Мнения: 143
Силве, Жоро онзи ден си беше купил вертолет с дистанционно, но при третото падане от 2 метра се счупи. Не трябвало да се пуска вътре, а само навън на трева. Не е много удачно за зимния период сега.
Аз пък каква съм гадна, детето два пъти отказва да яде леща от кухнята, обаче аз упорита й направих вкъщи...е няма такова мръщене, просто е ясно - едно от любимите ми ястия я отвращава Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 192
Цвети, честит рожден ден! newsm59 Желая ти много щастие, любов, късмет и усмивката да не слиза от лицето ти!

 
Ние се върнахме, както е видно. Дая, съжалявам, че не се обадих, но наистина не успях, а на всичко отгоре и хремясах и прецених, че по-добре да не се виждаме точно тези дни. Обещавам следващия път да се обадя.  Peace

# 39
  • Мнения: 242
Ние се върнахме от кухнята.Днес има праз с пиле,пилешка супа и един розов много хубав крем с бисквити.Само дето не предполагах,че за деца се готви праз newsm78 Бе общо взето доволна съм от нашата кухня.Досега веднъж не са повторили ядене за седмица,че даже и за две.Много разнообразно и вкусно готвят.

Айде сега ще се храним и после - пак тук Laughing

# 40
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Фокси, Енчо рупа праз с огромен кеф Simple Smile

# 41
  • Мнения: 649
И аз слагам праз на Йоан в пюретата и нищо му няма  Simple Smile

Днес сме в особенно добро настроение. Само мрънка от сутринта и нищо не му удисва.
След обед може и да излезнем. Ама като го покрия с дъждобрана  нещо хич не му е гот.

# 42
  • Мнения: 0
Kато стана въпрос за кухнята да ви кажа днес имаме за десерт крем 'здраве'.Това е нещо като кисело мляко с фибри newsm78.Много се чудя дали да и го давам.Вие как мислите?

# 43
  • Мнения: 242
В нашата кухня често предлагат за десерт крем с овесени ядки и прясно мляко.Незнам,ама ако децата не успеят да си изядат десертите,Боянчо ги хапва с удоволствие  Laughing

# 44
  • Варна
  • Мнения: 78
Деси, в ибей има страхотни часовници на невероятни цени, сега поръчах на моя приятелка в Щатите за подарък, а преди бях подарила на Гошо за РД и го гравирах на задната страна  Peace
и брат ми си поръча страшен часовник от ибей  Peace

Общи условия

Активация на акаунт