Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 733
Честит Рожден Ден,Цвети!!![/color]
Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат![/color]

# 46
  • Мнения: 24
Цвети честит рожден ден! От здраве да се не отървеш и нека всеки ден те води към едно още по прекрасно утре!


И при нас готвят праз. Десертите пък са с нишесте или грис и всички техни производни.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 242
... Щях да пиша нещо,но ще го напиша на ЛС на съответния човек Simple Smile

Е,мария1986,пощата ти е пълна,затова ще пиша тук..Извинявай за любопитството,но ти не пишеш ли и при януарките? Не те питам,за да се заяждам,защото естествено всеки може да си пише където иска,а питам от чисто любопитство...Надявам се да не ме разбереш погрешно...

# 48
  • Мнения: 86
Цвети, ЧРД!  bouquet Бъди все така позитивна и нека здравето, щастието и любовта не напускат теб и семейството ти!  smile3525  bigdance2
момичета тези наши палавници ще ни разкажат играта. Имам чувството че откакто забременях остарях с няколко години. Миналата седмица от чудене как да се чекне Савина си измъкна ръката от лакътя. Е кажете как да не се побъркаш. По нощите ходихме във Варна, че в нашия малък град един лекар кадърен няма. Там докатъо я пипна докторът я намести. ooooh! Бог да пази с тия малките шила.

# 49
  • Мнения: 46
Цвети

Докато ви прочета постовете за сармите щеше да ми изгори баницата със сиренце  hahaha

Честит празник и на всички поразнали сладурчета .

Ние докато почнем кухня,вашите деца ще ходят по кръчмите  Whistling

Майнички,26 или 27 устройва ли ви за една среща  newsm78(Елфи,включи се с напомнянията Wink )

# 50
  • Мнения: 0
Ха-ха Фокси и ти ли далдисва вчера при януарките та за това внимаваш как се изразяваш? Wink

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
върнахме се от разходка-не е толокова студено-добре е навън
напазарувахме и сега ще готвя-пилешка супа и баница

и аз четах при януарките-ами ние сме цветета момичета.Когато е имало спор сме се въздържали от грозни думи,което е супер и все така да продължаваме

# 52
  • Мнения: 242
Ха-ха Фокси и ти ли далдисва вчера при януарките та за това внимаваш как се изразяваш? Wink

Оо,не,аз винаги така се изразявам,пък и държах въпроса ми да не прозвучи гадно и заядливо.Затова попитах най-учтиво Simple Smile А иначе прочетох само 1-2 поста от януарските,просто защото не ме интересуват споровете им.На мен ми е добре тук с всички февруарки и се радвам,че не стигаме до крайни изказвания.
И напротив,ако Мария пише при нас,защото повече й харесва,това може само да ме радва.Нея я засякох отдавна,още когато се включи при нас,но не за да я шпионирам,а защото понякога чета постовете на нашите момичета,за да хвана някоя интересна тема.

Ей,Раде,сега като написа,че правиш баница и на мен ми се прияде.Баба ми прави разкошотийска баница и ще я помоля да ме научи да правя същата.А пък ако знаете как ми се е приял зелника на татиииии...тц,тц,тц..направо плувнах в слюнки Laughing

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 13:57 от •● foxy81 ●•

# 53
  • Пазарджик
  • Мнения: 733
Да,пиша,но много рядко.И често казано тук е по-приятно отколкото там.Има една групичка,която обича да се заяжда за щяло и нещяло.На мен като нова дори постовете не ми четат.|Явно не съм им интересна.Но както и да е.

Дано не прочетат този пост,че нищо чудно следващия път аз да съм разпънатата.

# 54
  • Мнения: 46
Вержи,да те успокоя, изядохме я с мъжо  Whistling и сега не мога да шавам  ooooh!

maria1986 ,щом при нас се чустваш по-уюутно,тук ти е мястото.

Последният  ред от поста ти е супер,няма да те оставим да те разпънат  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 242
Да,пиша,но много рядко.И често казано тук е по-приятно отколкото там.Има една групичка,която обича да се заяжда за щяло и нещяло.На мен като нова дори постовете не ми четат.|Явно не съм им интересна.Но както и да е.

Дано не прочетат този пост,че нищо чудно следващия път аз да съм разпънатата.

На теб пък пука ли ти? Ние тука защитаваме наш`то си,така че бъди спокойна Peace
Между другото скоро засякох и Лорини от януарките при нас.Даже си помислих,че и тя ще иска да пише при нас и наистина щях да се зарадвам,защото е готина.

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 733


На теб пък пука ли ти? Ние тука защитаваме наш`то си,така че бъди спокойна Peace
Въобще не ми пука.

# 57
  • Мнения: 242
Хора,Насенцето ми спи от 11.30ч. и явно толкова дълбоко спи,че даже позата си не е сменил.Може да ме помислите за луда,ама на няколко пъти ходих да го проверявам дали диша Blush Това се случва за пръв път от както съм родила /освен през нощта,разбира се/.Никога не е спал повече от 2 часа през деня,даже и това се е случвало 1-2 пъти само...

# 58
  • Пазарджик
  • Мнения: 733
Вержи,радвай се,че спи.И на мен ми се случвало да ходя да проверявам когато спи повече от 3 часа.Моята калпазанка сега се събуди и пак ще забеснее.

# 59
  • Мнения: 0
Според мен който е конфликтен в ежедневието си го показва и във форума.Но в крайна сметка сме тук , за да споделяме радостите и тревогите си за малчовците нали така? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт