Отговори
# 60
  • Пазарджик
  • Мнения: 751
Според мен който е конфликтен в ежедневието си го показва и във форума.Но в крайна сметка сме тук , за да споделяме радостите и тревогите си за малчовците нали така? Grinning
Peace

# 61
  • Мнения: 242
Мдаа, и аз съм на това мнение Peace Макар че понякога ако сме се ядосали на нещо в ежедневието,несъзнателно изкарваме някаква част от негативната енергия тук. Така че не винаги лошите постове са израз на заяждане и желание за спор...поне според мен..Ама аз съм си наивничка и все си викам,че хората всъщност не са толкова лоши...

Наско се събуди след 2 часа и половина сън. Ееех,защо и Гошко не спа толкова..На него съня му беше ЦЕЛИ 20 минутки.Досега с него все се занимавах.Сега той ще иска да спи,а аз ще продължавам да се занимавам...сега пък с Наско Tired
Тия деца нямат ли някакви тайни знаци и гукания и да се наговарят кога да спят заедно... Laughing

# 62
  • Мнения: 1
Вержи, радвай се, че спи детенцето!  А, първа страничка е невероятна! Благодаря ти за старанието и красотота, която правиш за нас!   Hug
 Та в тоя дух, искам да помоля за помощ Embarassed . Проблема е, че Заринка се събужда и през деня и през нощта през половин час. Заспива само на гърда или на ръце! Като се наяде и така ме хапе, че аз умирам от болка, а тя започва да плаче, защото не й давам да ме хапе и иска да заспи така както си цока! Дано да ме разбрахте! През деня спи по 2-3 часа, но се събужда поне 6-7 пъти и трябва веднага да я гушна и друскам, иначе няма пак заспиване. През нощта като се събуди, бутам гърдата и тя продължава да спи, но ме използва като биберон и аз не мога да мръдна. Не използава биберон-залъгалка, не пие от шише. Как да я накарам да спи по-дълго време без да се буди?

Много ви благодаря! Знам, че при вас ще намеря решение на  проблема!   bouquet   bouquet   bouquet

# 63
  • Мнения: 95
Диде,и ние сме така Winkсамо че през деня като се събуди след 20 мин сън и край, няма заспиване вече ConfusedПрез нощта спи сам в леглото си ..но се буди 5 или 6 пъти да търси цица Mr. Green и съм се предала вече.Имам приятелки с по големи деца ...та те ми казват че трябва  да се израсте...кога ли newsm78

# 64
  • Мнения: 649
Гери, мерси. Сега ще ходя там да ровя. А има ли шанс въпросният артикул, който избера да бъде фалшификат.

Ние не се класирахме за разходка. Както ви казах, Йоан цял ден мрънкоти, но поне открих причината. Горното му зъбче избива и вебнецът е целия в кръв. Тия зъби са ужас, просто ще ни стопи лагерите , докато избият всички.

Сега поне спи, ама докога ли? Сутришната му дрямка беше цели 30 мин.

maria1986 ащо да те разпънат на краъст  newsm78 мен някой ако не ме кефи, просто няма да пиша. Не мисля, че си длъжна да пишеш там, но това е въпрос на личен избор.

Диде подкрепям Деси, че това ще се израсте, но кога? Не съм много компетентна, но от мои познати с деца съм чувала, че детето свикне ли на нощно хранене, трудно отвиква. Някой към две годишна възраст го махат.
Но нека Яна се включи с по-компетентно мнение.

Но ти серизоно трябва да помислиш по въпроса, защото това накъсване на съня и тази умора ще се натрупват, а като прибавим и бременността, не ми се мисли.

# 65
  • Мнения: 1
Деси, и Деси, проблема е, че аз не мога да чакам да го израстне! Снощи гинеколожката ми ни дойде на гости и аз й казах, че съм бременна! Тя много се шашна, намекна ми, че трябва да го махна, че най-вероянто ще пометна, защото съм раждала скоро секцио, защото кърмя, защото вдигам тежко (детето) и т.н., но първо ще ме прегледа! Аз й казах, че ако всичко е наред - няма да го махна  Crossing Arms !

А Зари и в момента ми спи в ръцете, защото като я сложа в леглото й, се буди! Спи от 12,50 ч и вече се събужда за осми път  #Cussing out ! А как ще се отбиваме, направо не знам!

# 66
  • Мнения: 236
Момичета, май най-накрая се сдобихме с първото зъбче Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
От няколко дни Яна съвсем спря да се храни, стана киселица, мени настроенията, не дава да й проверявам в устичката дали се е появило зъбче. Опитваше се и да хапе, ама точно като кученце.
Преди малко както ми се хилеше, изведнъж съзрях една малка снежнобяла ивица на подпухналия й венец. Аз очаквах, че първо ще го напипам зъбчето, а едва по-късно и ще го видя, но май стана обратното.

# 67
  • Мнения: 24
Еййй Диде ми тя твоята гинеколожка много мила и тактична бре....  Rolling Eyes

# 68
  • Пазарджик
  • Мнения: 751
mama_pettty Честито ви зъбче.Да е беличко и здравичко.
dideroncho Положението ти не  е  розово,но не знам как мога да ти помогна.Дано по-скоро малката кукла се оттучи да ползва мама за  pacifier.

# 69
  • София
  • Мнения: 83
Деси, при нас днес е обратното, Алекс е доста кротък пу-пу, че не се е случвало отдавна.Но това е така, защото и двата предни зъби вече са на хоризонта и се белеят вече доста.Дано има пауза преди следващите  Mr. Green Ще избие и на Йоан и ще се кротнат поне за малко до следващите.Дано и поспи през ноща повече и да не се буди.
Измих няколко шкафа, а и в момента се пекат меденки.Виновна е Мимето със сайта на Селма.А пък майка ми ще ми подари и форма за кекс и тогава просто незнам, но съм решила след празниците пак малко лишения.
Пети, честито бая се измъчи и ти и детенце.
Диде, Яна ще ти даде добър съвет като се включи.

# 70
  • София
  • Мнения: 83
Еййй Диде ми тя твоята гинеколожка много мила и тактична бре....  Rolling Eyes

И аз това си помислих.

# 71
  • София
  • Мнения: 66
dide, стискай зъби! Аз и на срещата ти казах Wink
Бъди силна, а какво ще стане - Божа работа!

А за неспането на Заринка... и при нас е така...
само че ние ползваме биберон и сигурно по тоя повод имаме половината на вашите събуждания... за мен решението е тя да спи при нас... Така всички спим.. опитвам се да я местя в леглото й, но всяка сутрин е между нас Simple Smile)
Да си призная така ми харесва  Heart Eyes гледам на милото също...

При теб решението е да я отбиеш според мен... но ще бъде голям зор... може би ако няколко дни те няма вкъщи? защото мама=цица...

Аз днес се натутках да прочета и вас и януарките... дори не ми се говори за тях... само си мисля как ли сме изглеждали ние по време на нашите спорове за захранването, после с Дорето...  Rolling Eyes

Деси, ето малко снимки...

ред: кой видял - видял Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:48 от carbo

# 72
  • Мнения: 649
Диде, каква семейна приятелка ви е тази гинеколожка? Я и тегли една.
как може така да ти говори  newsm78 Така се нервирах като прочетох, това което ти е казала. тя фред ли е  #2gunfire
Какво общо има кърменето и дигането на детето? Така или иначе кърменето не може да навреди, а Заринка съвсем скоро ще проходи.

Тия майки с породените деца как са си изкарали безпроблемно бременността?

А за секциото всичко е Божа работа, но не мисля, че ще имаш проблеми. То затова са тия лекари да наблюдават и да се опитат да предотвратят някакви усложнения, а не да дават глупави съвети.

Наде, страхотни са. Очите ми останаха. Особенно фото книгата и снимките, които си избрала. Браво, мисля, че изненадата ще е много сполучлива.

# 73
  • Мнения: 1 796
Ламтурниче,

Много здраве и късмет ти пожелавам Hug

Найема, честита годишнина на патерици! Желая ви до втората годишнина още едно малко вързопче Hug И да празнувате още дъъъъълги години!

Диде, последните нощи и Симона спи често на рамото ми, тя отдавна няма мерак да суче, вече няма и какво, но си иска на рамото ми, като реша да я сложа в леглото, следва мощен рев.
Направо съм като пребита вече.
Червеношийка, не се притеснявай, аз в събота бях и без това много зле след безсънната нощ, а и в петък Симона ми се разповръща, така че и ние нямахме възможност да излизаме.

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:27 от daya9

# 74
  • София
  • Мнения: 83
Карбо, страхотен е календара.

Общи условия

Активация на акаунт