Отговори
# 75
  • Мнения: 173
Ох, и ние сме в тази групичка бебета, дето се будят по 100 пъти, но при нас в момента е заради зъба  Sad  Иначе нали ви бях писала, че и аз се чудих как ще отбия Гоги през нощта, ама стана и то от 1-вата вечер, сега остана сутриншното кърмене, но и него ще се опитам да махна тези дни, защото билирубинът ни не е паднал напълно, Доки иска да го отбия първо и да изчакаме 1-2 седмици и да правим пълни кръвни изследвания.

Деси, цитат от темата за ибей: "...Малко в английския Ибей е забранено да се продават ментета на известни марки. Има една групичка там, на официалните вносители на известните мерки - VeRO се казва. Преглеждат всеки "марков" артикул, преди да бъде пуснат на търг. Ако установят, че е менте, директно замразяват акаунта на продавача..." предполагам, че и в американския е така.  Иначе гледай в описанието да пише 100% genuine  или 100% authentic  Peace


   

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Диде,тоя лекарка не е уред наистина.Ще си изкараш до края бременността и ще си родиш здраво детенце-нито сециото е пречка,нито че кърмиш,нито че вдигаш Зари.Не си единствената майка на породени деца,минала през такава ситуация.
Горе главата и това е.За спането на Зари не мога да помогна.Ако приемаше биба щеше да е решение.Пробвай да й буташ бибата-ще,не ще

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:28 от Elfita

# 77
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от мен! Не съм ви забравила, редовно ви чета, обаче с две ревящи бебета на главата ми е малко трудно да се съсредоточа и да пиша Laughing

За буденето и аз да си кажа колкото и банално да звучи: трябва да се изчака да се израсте, просто нервната система на бебетата не е достатъчно развита и в поечето случаи се будят заради това. Отделно има и други фактори: като зъби, газове...  Crazy моят син се будеше по абсолютно същият начин през първата година. Когато го отбих (на 14 месеца) буденията намаляха значително и до месец-два почти спряха. Казвам почти, защото и до ден днешен се буди по веднъж на нощ, ако е сам в стаята си и ни търси. Ако спи при нас не се буди, но няма как и той и бебето и ние двамата да се сместим, затова си спи в стаята цяла нощ, само към 6-7 сутринта идва при нас и си доспива. Проблемът при нас беше, че точно както Дидерончо казва, ме ползваше за залъгалка. Беше развил навик и като се събудеше не можеше да заспи без гърда. Затова го оставих да спи с баба ми (беше ми на гости, но вие можете да пробвате и с бащата) като се събудеше, тя го люшкаше и му пееше, той плачеше по 5-10 минутки и след това заспиваше. Това ми подсказа, че действително става въпрос за навик, а не за глад. И така в продължение на 2 седмици спа при нея и се отучи от нощното кърмене. След втората седмица се опитах да го сложа да спи в кошарата (до този момент спеше в леглото при нас заради нощните кърмения Flutter), но не пожела да спи в кошарата, реших да не го тормозя и купихме един матрак, сложихме го на земята и го долепихме о нашето легло. Нощно време като се будеше, го потупвах и му пеех и пак заспиваше Wink Така спа няколко месеца до година и седем месеца, когато се роди сестра му. Тогава го преместихме в друга стая и започна да си спи на нормално легло, даже не сме слагали прегради и никога не е падал, но почти всяка нощ се будеше и се домъкваше при нас Laughing дано тези идеи ви помогнат!

За вдигането само да добавя: когато вдигаш друго дете от началото на бременността, тялото е свикнало с тази процедура и няма проблем. Също помага да клякаш, когато вдигаш другото дете. Моят син беше 13 кг. и го вдигах до самото раждане без проблем, даже стълби качвах с него Tired

Ох, и преди да съм забравила: темичката изглежда невероятно! Фокси, страхотна работа  bouquet

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:31 от Reni.

# 78
  • Мнения: 529
ЦВЕТИчестит празник   bouquet много здраве, много постигнати мечти, много дръзки мераци и много мигове на блаженство ти пожелавам  Hug

Много сте писали, та докато изчета и свърши промоцията  Outta Joint

Карбо, много яко изглежда календарът  Peace чак ме е яд, че не се организирах. Колкото до малката на леглото и на мен ми харесваше като бяхме трима, но сега като сме четирима и ми  е тясно да му се невиди  Crossing Arms все на ръба спя, внимавам уж ДАрко да не скочи върху Руси в присъница и какво внимавам!!!  Crazy Shocked тази нощ го заварих полегнал на корема на дребния и си изкарах акъла  ooooh!

Ние днес бяхме на контролен преглед, Руси върви на оправяне. Само гърлото не е съвсем здраво още  Simple Smile

Диде, миличка, май наистина е по-добре да отбиеш с помощта на друг (баба, тате, който се навие  Confused)

Спорът със зелевите сАрми и сЪрмените одежди, гледам сте го решили е без мен, пу, веднъж и аз да знам отговора на въпроса  Crossing Arms и да не сколасам да пиша  Embarassed

Ще полегна, това е моята почивка, напоследък спя с децата, ако се засекат заедно на леглото. Иначе ще се свърша  Tired

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Галл,и аз гледам да полягвам с дребната.Все се чувствам изморена и аз не знам от какво точно.Като ходих на работа ми беше много по-натоварено,а спях по-малко и се чувствах добре.
Малката заспа,лягам и аз

# 80
  • София
  • Мнения: 311
Карбо, много са готини!
Диде и аз и се издразних на твоята гинеколожка, може ли така да говори! Единствения плюс на тъпите и изказвания е да се стреснат таткото и бабата и повече да помагат!
Честито първо зъбче на Яна - сладурана!

# 81
  • Мнения: 236
Диде, не й се връзвай на гинеколожката. Аз вече свикнах, че почти всички лекари, особено пък гинеколозите, са доста безпардонни в поведението си и говорят, все едно са си в мъжка пиянска компания.
Но...въпреки всичко ти си се пази повече, почивай си, не се притеснявай да поискаш помощ от мъжо и свеки, в крайна сметка да си бременна и кърмачка не е лесно.

# 82
  • Мнения: 356
Цвети,честит рожден ден!!!!!!Бъди много здрава,обичана,усмихната и щастлива!

# 83
  • Мнения: 14
 Диде, всичко си е Божа работа, каквото дойде - такова, не мисля, че има някакъв проблем, има толкова много мами във същото положение, а пък и повечето преминали през това казват, че така по-лесно се отглеждат децата, защото са горе-долу на една възраст и имат еднакви интереси и нужди Hug
 Наде, много са хубави и албумът и календарът на Белка Wink А във връзка с подаръците за мъже,  сутринта в "Денят е прекрасен" дадоха идеята за еротични снимки на жената  Shocked, само, че първо трябва хубаво тяло за това или поне да си го харесваш (не като мен) и второ - фотографа ...  Embarassed
 Мамо Пети, аз първото зъбче го усетих като от време на време потропвах с желязна лъжичка , лекичко Wink И да ви е честито!
 За януарките, аз влезнах, но не ми се търсеха страниците с #2gunfire , и излезнах...
 Само да кажа, че в момента на тих огън къкрят зелеви сАрмички, все още имате време, желаещите, заповядайте Hug Имам и хубаво винце!   chef

# 84
  • София
  • Мнения: 216
Благодаря на момичето, което ми каза за другия сайт, прочетох преди малко, ама не помня нещо, кой точно беше  Embarassed, ама аз не мога да чакам месец, така е като се сещам късно, но пък за някой друг празник идеята е страхотна, много благодаря още веднъж  Hug

Силве, ами аз поръчах малки неща, за да видя какви са, едно usb със архиватор за сим карта, магическите касички, миражите, такива неща, иначе за по-големите не смея така, може би ще намина да разгледам в магазина някой ден Simple Smile

Васи, за ребърцата и вигантола и нашия педи още лятото каза, че ребърцата на Стани са по изпъкнали, фонтанелата му е О.К. 10/10 мм, обаче трябваше да му давам от септември по 3 капки, август почивка, но дойде септември и доки каза по 1, после бяхме на консултация чак в началото на декември, а аз от ноемри по моя инициатива давам по 2 и като му казах, той каза много добре и останаха 2, не съм давала по 3, каза, че няма страшно, най-много да си останат така, което е гадно естетически, но не е здравословен проблем и на него му били леко така и затова искал да го предотвратим, дай боже де, та давай си капките според мен и не се притеснявай, а и според мен като проходят децата, тогава се оформя гръдния кош, така че дано се оправи това скоро...

А обещах ви снимки с коледната ни шапка, тях ще сложим и на чашките, които ще подаряваме за Коледа:





Диде, пази се, но не се притеснявай, всичко ще бъде наред  Hug

Сега пак гледам на снимките, че мъжът ми си е разхвърлял дрехите навсякъде из къщата, ама ми писна да тичам след него да прибирам, да видим кога ще се усети  ooooh! Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 46
И на мен като на Надето и повечето от вас ми е приятно малкият да спи с нас,хем като се събуди и ни види лесно заспива,ако не е гладен.Даже 3 дни се събуждаме около 9,а тази сутрин даже не е хапвал в 6,както преди.

Салмонелчо този път по -лесно приема прахчетата и с пипетката лесно му ги давам,не е кошмарът който очаквах.

Ето и снимки на дивия селски рапър

И от вчерашната баня

Наде,нещо ми се върти из изветрялата глава,че в началото на бремеността пишеше и при януарките и тук,но накрая си остана при нас,или бъркам  newsm78. Изпуснала съм прИмоцията да видя подаръка ти  .

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 16:49 от radka80

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
Фокси, имам една молба, ама много ми дразни естетското чувство това Embarassed да смъкнеш BAB на долния ред, та да си стане цяла дума Embarassed
Диде, аз не бих чакала да го израсте, защото моя батко още го израства - нощем си пищим, ревем, приказваме и т.н. Та съвета е - ако можеш да прехвърлиш на мъжа си дежурствата за известно време - да я взема и успокоява, така ще я отучите и да заспива на ръце. Като я приспиваш, увивай я в нещо - одеалце или спално чувалче, така няма да губи топлината от тялото ти и няма да се стряска. А като спи с баща си, той ще я полюлее, ще й пошътка и може и биба да успее да й натика. Знам колко ти е тежко, защото и аз минах през подобно нещо, ама няма как. Важното е да ти помагат другите и да си по-спокойна, пък полека лека ще го добуташ до края! Hug

# 87
  • Мнения: 14
Диде, щом не иска бибата,  защо не пробваш да я смениш или вече си пробвала този вариант? Ако не си,  вземи подходяща за възрастта на Зари, има голям избор! Митето , в началото не искаше биба, но след като му предложих друга, по - различна от предната   babyuu

# 88
  • Мнения: 226
Диде, аз да ти кажа за секциото. На мен ми е дадена зелена светлина за нова бременност от началото на октомври. Даже гинеколожката ми каза,че можело и по-рано. Само уточнявам, че тя ми прави секциото и ме прегледа много внимателно. Каза ми също, че изисквания срок от минимум две години е, ако искаш следващото раждане да не е секцио.

Това важи в пълна сила и за моята  Laughing .Ама не бих я сменила за нищо на света.
Аз вече свикнах, че почти всички лекари, особено пък гинеколозите, са доста безпардонни в поведението си и говорят, все едно са си в мъжка пиянска компания.

# 89
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Гея, имаш предвид на Babies ли? Защото при мен си е една дума на един ред...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт