Отговори
# 540
  • Мнения: 649
...............чернилка е всичко останало,грозотия и гнусотия........иде ми да псувам,а бяхме зая пример,но БЯХМЕ....

Съгласна

# 541
  • Мнения: 242
...............чернилка е всичко останало,грозотия и гнусотия........иде ми да псувам,а бяхме зая пример,но БЯХМЕ....

Съгласна



А на мен ми се дорева Cry

# 542
  • Мнения: 1 796
Дая, по принцип вземаш червено вино, каквото обичаш, слагаш малко захар, карамфил и го слагаш да кипне. Ако имаш портокалови кори - също става да ги довабиш, малко ванилия и е готово.
Мерсиииии
 Hug Hug Hug

# 543
  • София
  • Мнения: 216
Вижте сега, аз два дни чета всичко, пиша каквото ми изнася, т.е. нито ред по темата и сега се сещам нещо, когато спорът се зараждаше една майка на по-голямо детенце от нашите влезе да ни каже, че не е редно така, защото те от такива спорове са се разделили на 2 отчетни теми и половината пишат в едната, другата половина пишат в другата, нали не искаме и с нас да стане така, пък ще има и мами, които ще искат да пишат и в двете  Wink Мисълта ми е, спорещите гледам че приключиха слава богу коментарите, айде сега да приключим и коментарите на коментарите и да даваме на чисто, друг начин няма!!!

За клубчето, все ще намерим някое, а е хубаво да е на удобно място и за повечко мами, които искат да присъстват с дечицата, но като дойде януари ще коментираме и ще измислим нещо, стига желание да има  Hug

# 544
  • Мнения: 2 784
...............чернилка е всичко останало,грозотия и гнусотия........иде ми да псувам,а бяхме зая пример,но БЯХМЕ....

Съгласна


Ооо, я стига, пък висите на балкона да гледате сеир. Когато излезе наяве случката с Дора, някой от вас писа, че сте коментирали помежду си "странните методи на Дора за гледане на дете", съжалявам, че цитирам по памет. Според мен това е много по-черно, грозно и гнусно.
Явно не мога да спра да пиша по темата, затова смятам и аз да не се вясвам известно време.
Искам да се извиня на Дора за тоалетните метафори, които използвах вчера, но и по-меко да се бях изказала, смисълът на думите ми щеше да е същият- просто това е мнението ми за нея.
Деси, искам да те поздравя за хубавите резултати!  Hug Аз някак в себе си бях уверена, че Дими ще е ОК.
Гея, добре дошла на Стела, нека вкуси повече от радостите на този живот и по-малко от горчилката му!   bouquet

# 545
  • Мнения: 529
Добър ден  Hug

Деси, с Господа напред  Praynig Браво за добрите резултати  Simple Smile
Диде, аз също се развълнувах  Heart Eyes (от два дни не съм спирала да се вълнувам де  Rolling Eyes )

За мен извинението е пълна глупост. Изсираш се на някой върху главата и после "извинявай"...някаква си дума...  Но действията, силата да направиш отново първа крачка, да се поправиш, е истински значимото. А истински благородно е - да оставиш сгрешилия да се изрази с действията си, а не да го подритваш по и без това сведената глава  Sad Никой не говори за червени килими, розови листа и пита сол...а за търпение, шанс, изчакване...

Доре, здрасти и благодаря за поканата. Ако сме здрави, там сме  Simple Smile

Мама З, ама ако не дойдеш на общия рожден ден  #2gunfire аз лично ще те докарам с Очко, място бол  Hug

Фокси, 30 човека ми се струва много. Мисля, че самите дечица ще се натоварят доста емоционално. Аз само бабите у нас ще поканя и тортата ще я избера по мой вкус, че сега ми е паднало  Mr. Green после се почват претенции, ама Спортакус, ама МАкуийн  Crossing Arms

Теди, Елфи, цитатът е от една много готина книжка от поредицата в Гората (Рожден ден в гората се казва). Това е финалният стих. Разказва се за едно мече, на което му се ражда братче и баткото ревнува и хвана гората в суетнята около бебето, та рев, лоши кучета, ала бала, мецана се хвана за главата, намериха малкия келеш и мецана си изясни в две строфи нещата с него и така  Laughing

За ревността, мила Еми, колко добре те разбирам  Outta Joint Аз горе-долу спазвам методите на Яна (ама при нас не върви с въведени правила, че моето момче е Дева и нали видяхте с девите как трябва  Joy со кротце, со благо и со малко кютек накрая  Wink Резултатът е -баткото се кротна малко, но дребният започна да раздава шамари и да врещи и трещи  Rolling Eyes като се поскарам малко на Руси, Дарко видимо се чувства по-комфортно и нещата се уравновесяват. Руси някак обича да му се карам и се смее дори с глас  Thinking после повтаря действията, заради които му се карам, за да продължа аз в същия дух  Outta Joint както и да е...при нас е весело  Party Толо, продаваш ли още онези педели за ритане  Mr. Green

Аз имам един практичен въпрос - с какво обувате дзверовете у дома  newsm78 Аз нахлузвам едни чорапи с кожа отдолу подшити, но ми се струва, че на глезенчетата не е особено стабилно  newsm78

ХАйде целувки и поздрави на всички, които пропуснах, че този път не е като да не сте писали, стопихте ми лагерите  ooooh!



# 546
  • София
  • Мнения: 83
И ние излезнахме за 1 час на снега.Ето ни и нас: -малко сме сърдити, защото дойде време да спим.

Ставам, че се събудихме.

# 547
  • Мнения: 23
Опитвам се да ви прочета, но съм само до средата Embarassed.
Само да кажа на Теди, че думичките под линийката на Елфи са от една много хубава книжка "Рожден ден в гората"/преди повече от 10 години излезе цяла поредица "Вълшебната гора", така мисля, че се казваше / и тази книжка е част от нея.

# 548
  • Мнения: 89
Галче,мъдрец си ни ти...А т.нар. "лапи" ти ги подарявам !Ама така да не лишим милото ти от честта да риташ директно по него?!  Laughing

Васи,Лара,супер снимки на малките снежни човечета!   smile_clown

Мими,стига па ти... Laughing Ще разревеш Фокси,нали знаеш колко е емоционална!  Heart Eyes

Марина,има и маникюрист в "Джули ленд".Явно идеята е да оползотворят максимално времето на майките,докато си чакат децата да се наиграят.

# 549
  • Мнения: 242
Навън студът ни вледенява,а в темата все по-зловещо става

Ето това трябваше да е заглавието на тази тема....

Толо,бъзикаш ме нещо ми се струва Laughing Не се разревах ама наистина ми е тъпо това положение и ми се свива стомаха като чета такива неща...

# 550
  • Мнения: 143
Гал, за обуването вкъщи-понеже в нас е много студен пода трябва само с обувки, но докато ги вържа и закопчая и тя ги е събула, голяма лудница. И онзи ден случайно от Хипо ленд и взех пантофи на Фишер Прайс и са много удобни, хем меки и топли, хем с горе-долу подвижна подметка (гумена),хем високи и сега сме само с тях. А иначе имаме на КиК буйките и са много удобни (с изключение на обуването), ортопедични (заради крачето, което все още стъпва накриво), някакви български, едни на H&M, но сме само с пантофите.

# 551
  • Мнения: 46
Деси,радвам се,че малчо е добре,наистина по коледа стават чудеса  Praynig

При нас Дядо Коледа дойде преди 1 час с кумовете и му подариха количка 3в1 и веднага я сглобихме и на Валето доста му хареса.http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10080После ще кача и снимки,че батерията се зарежда

Страхотни са сладутите в снега(малко ви завиждам  Embarassed).Я пратете малко сняг и насам  Whistling
Гал,аз у дома го пускам с обувките за прохождане,а навън с ботушките(не че скоро сме излизали  Sad)
Мацки,нека Фокси пусне нова тема и всичката горчилка и жлъч остане в тази  Peace

# 552
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Навън студът ни вледенява,а в темата все по-зловещо става

Ето това трябваше да е заглавието на тази тема....

Толо,бъзикаш ме нещо ми се струва Laughing Не се разревах ама наистина ми е тъпо това положение и ми се свива стомаха като чета такива неща...

 Joy hahaha Joy
Ай стига, бе, Вержи  Hug Я не се разстройвай за глупости! Heart Eyes

Баба ми казваше "За пример бяхме, за резил станАхме!" Mr. Green

Мен коледния дух не ме е напуснал, с никого не искам да се карам, затова за всички обидени от мен (неволно)   bouquet  Grinning

# 553
  • Мнения: 242
Раде,шшшт, не ща да чувам за сняг,че нямам  ботуши.Ходя си с едни от преди 4 години,велурени и краката ми са постоянно мокри като завали.Ама толкова съм се променила,че ми е съвестно да даваме стотина лева за мен за ботуши като мога да ги дам за нещо за децата...Боян ми се кара,че все за децата мисля,ама ще видим...нека да завали,пък ще видим до къде ще я докараме..
Аз съм съгласна за нова тема.Само кажете и я пускам Peace
Ама нека преди това да си нахраня децата Laughing

# 554
  • Мнения: 89
Еее,чак пък зловещо... Laughing Я стига сме драматизирали ! Усмихнете се,де ! Само на мен ли вече ми изглежда толкова нелепо,та чак на смях ме избива?!  Сега пък ще стане много хубаво в темите занапред ! Нали знаете-като секса след скандал... Joy

Пенкова,стига се скатава вече !

Днес пък си мисля- какви мъже пускате,какво чудо...Дали да не споделя и аз от една-две седмици по какво се заглеждам.. Thinking Да не ми се смеете,но този Крис Браун и клипът му "I can transform ya.." направо ме хипнотизирват!

Общи условия

Активация на акаунт