Отговори
# 555
  • Мнения: 46
Децата на 1 място,нахрани ги .А за снега тогава да го пратят в Изгрев,аз имам ботушки  Whistling

Трябва да си купиш ботушки,че как ще ходиш до кухнята с количката,освен са те возят малките щом имат ботушки-на отиване Наско,на връщане Гошко  Whistling

Избива ме на голяма лиготия ,когато ми стане тегаво  Tired.Освен една приятелка,която е в Англия и кумата ,само вас си имам и ми е болно. (То малко като вица"освен теб и националния отбор по футбол,друг нямам  Naughty" hahaha )

Аз даже на сън съм вЕрна на мъжа си,тази нощ пак с него бях под чершафите(макар,че ако ги бях мернала тези сладури преди лягане  smile3508)

# 556
  • Мнения: 64
Четох, четох, четох....грозна работа, няма коледен дух темичката. А мислех , че всеки е добре дошъл във февруарските теми.
Поздравявам двете бременни майчета!  bouquet

# 557
  • Мнения: 2 829
Аз предлагам нашата прекрасна Вержи да направи една нова тема и там да се пренесем ние, но споровете да ги оставим тук. Който иска още нещо да пише по спора-да пише тук, ако трябва и нова тема в Майки ще отворя- "на ви тука февруарския скандал, ние не си го искаме вече!"
Замислила съм и да има строги санкции за всеки провинил се и споменал "онова нещо"- след първо провинение Фокси ще ви сложи заешки ушички на снимката на колажа, при второ провинение ви рисува и мустаци, а след трето провинение става страшно- тогава ще ви пратя онези, двамата японци с каските, но без трико! hahaha

Фокси, може ли да ме изтипосаш с уши и мустаци, да видят всички колко е страшно и да не смеят да шукнат повече  Mr. Green

# 558
  • София
  • Мнения: 216
Мацки,нека Фокси пусне нова тема и всичката горчилка и жлъч остане в тази  Peace

 Peace

Вкъщи сме с теракот и по земята ходи само с обувки, има и няколко чифта удобни пантофки, тях ги обувам, за да не си събува чорапите, за навън досега сме били с обувките за прохождане, има едни топли ботушки от кожа отвън, като велур, вътре рошави, пак естествена кожа и с гумена подметка, ама са само за студ, не за мокро и сега се чудя в снега с какво ще ходи и не мога да измисля  newsm78

# 559
  • Мнения: 242
Толо,сега разбирам защо се хипнотизираш от Крис Браун Laughing Специално си пуснах клипа да го гледам Peace
Яна,ще ти направя уши и мустаци Laughing Само кажи..

За нова тема-казвайте,аз съм готова да направя квото кажете Peace
Даже и аз като Писчето гола в банята влизам заради вас,че и от ръба на вестник съм готова да скоча Laughing

Аз моите дяца почти не ги пускам у нас да щъкат,защото апартамента е стар с грозен нащърбен балатум и колкото и да чистя,все има нещо по земята..я мазилка от стените,я от тавана,я някоя мравка или друга мини буба щъка.Иначе си стоят по чорапки,но по-дебели.

# 560
  • Мнения: 0
Давай Фокси ти си newsm10

# 561
  • Мнения: 4
Гого се прибра преди малко от детска и е толкова разстроен миличкия.
Днес бяха на театър и после си получиха подаръците от Дядо Коледа. Понеже някои майки настояха, тая година подаръците бяха детски енциклопедии. Е, няма такова разочарование  hahaha Той обича книжки, но едва ли и в най-лошите си сънища е сънувал, че Дядо Коледа ще му донесе книжка. Изобщо неще и да я погледне, само пита след колко дни ще е 25-ти, че си чака Батъл Страйкъра.
Иначе театъра му харесал. Питах го дали Дядо Коледа е бил там, а той: "Чичо Маринчо беше Дядо Коледа". Оказа се, че разпознал актьора, който преди това е играл "чичо Маринчо" в пиесата.  Joy

И аз съм "за" нова тема, само при условие, че няма да се споменава вече за тоя глупав спор и всички се върнат в къщи.

# 562
  • Мнения: 2 829
Пусни нова темичка и ме пльосни в първия пост с уши и мустаци и предупреждение "внимавай да не ти се случи и на теб!" Grinning
Тъй де, мисля че всички ще се уплашат мноооого  hahaha

# 563
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Гея,много се радвам за приятелката ти,знам много добре какво е  Hug Да им е жива и здрава малката СТела  Praynig  bouquet
Деси83,много се радвам за малкия ,че няма хепатит ,предполагам и на тен какво ти е било докато излезнат резултатите  Hug
Доне,честита месечинка на малкия Криско   bouquet Много целувки от Таня и мен  Heart Eyes
За рождения ден много пъти съм го мислила и май ще е цялата рода + трите ми най-големи приятелки с децата и кумувете с малката ,но къде още не съм го измислила  newsm78
Още не съм украсила къщата за Коледа ( нещо нямам настроение  Confused)

# 564
# 565
  • Мнения: 67
Дидерончо, много хубави новини, още веднъж ти желая лека бременност и едно сладко малко лъвче на финала Hug
Деси, радвам се че малчо няма хепатит, наистина на коледа стават чудеса.
Гея, честита малка Стела на приятелката ти , дано всички трудности да са останали зад гърба им и вече само радост да има в живота им.
Клави и на мен ми истанаха очите в кухнята ви, както и в градината на Лори Heart Eyes
Момичета искам да пожелая на всички една прекрасна и незабравима първа Коледа с дечицата и една щастлива Нова Година.Нека всичко лошо да остане в старата , а новата да ни донесе само здарве, щастие и благополучие  bouquet /color]

# 566
  • Мнения: 115
Направо летя, не мога да си намеря място. Благодаря ви, че споделихте радостта ми, радвам се, че ви има!  Heart Eyes
DuBoTo_DuBaHe ,   Hug разплака ме...
МимеHug знаех си, че ще се включиш
Диде, много се радвам, че всичко с точицата е наред
Гея, да е жива и здрава малката Стела

Имаше още, но всичко ми изхвърча от главата.

# 567
  • Мнения: 2 784

А истински благородно е - да оставиш сгрешилия да се изрази с действията си, а не да го подритваш по и без това сведената глава  Sad Никой не говори за червени килими, розови листа и пита сол...а за търпение, шанс, изчакване...


Gall, много ти благодаря, не знаех че създавам такова впечатление.
Съжалявам, но аз оставам тук.
Желая на всички весели празници!

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ламптурниче,липсваш ни  Hug

# 569
  • Мнения: 2 829
Ламтурниче, моля, ела си у дома!
Място има за всички, просто няма смисъл вече да коментираме онази история, никой няма да спечели от това!
Точно пък ти си достатъчно широко скроена, силна и уверена в себе си за да преглътнеш една-две дреболии Simple Smile
Нужна е сила за да се извиниш без да си виновен, да замълчиш когато знаеш че си прав, но няма смисъл от конфронтация, да продължиш напред като оставиш горчивото зад себе си и без да поглеждаш назад!
Мисля че и ти и Гея имате достатъчно сила и увереност в себе си за да го направите!

Общи условия

Активация на акаунт