Отговори
# 15
  • Мнения: 5 000
Аморе, Петя е на почивка, друг и готви сега  Wink Дано се включи да каже как са Hug

# 16
  • Мнения: 57
Шарки, чети дееее Simple Smile ама с твоя нет, айде простено... от Горна Оряховица съм.

Вчера, от НОИ София, за втори път ми се подиграват, че съм осигурена на 2 работни места. Как така съм работела в два града едновременно, тюююююююю, как и те не можели така..... Sad бясна съм на цялата история с тъпите пари и тъпите осигуровки. Ако сключвах договор за всяка услуга, която правя, ще работя на сто места, ама те като са мързеливи, само могат да злобеят. Не искам да обидя някой от системата, афектирана съм, простете ми.

Искам да видя бретона на Мо Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:59 от gmarinova

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
Ще снимам и покажа бретона на Мо след малко, че сега много ми се радва как ям зелева салата  Mr. Green
Да питам има ли някой, който води бебето на частен педиатър?

# 18
  • Germany
  • Мнения: 7 934

Да питам има ли някой, който води бебето на частен педиатър?

Ние ходим само при частен педиатър.

# 19
  • Мнения: 165
Честит рожден ден Муцуна Simple Smile

Честито на всички месечинковци Simple Smile

Ели има вече второ зъбче, тази сутрин го усетих, а и се вижда лекичко Simple Smile

Много хубаво заглавие на темичката:)

За свекървите..моята пристига в петък за 2 дена(чудеше се дали да идва, че пътната обстановка била страшна, виелици, поледици..но все пак ще дойде), виждала е Ели два пъти за по 2 дена, а мен като бременна не ме е виждала(караше ни да пътуваме - аз в седмия месец с контракции 350 км да ме видела, а като ги поканихме ние на гости отказаха)Иначе не се оплаквам, просто имат други разбирания хората .. Wink

А и да ви питам, как извеждате малчовците облечени навън ?
Ние трети ден не сме излизали, много е влажно и духа, днес тъкмо се наканихме, че ми се стори малко по-тихо и то заваля.......

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 18:56 от tаnka80

# 20
  • Мнения: 96
Здравейте,

Честити месечинки и рожденни дни на всички празнуващи днес.

Добре дошла и на новата мама  bouquet

По темите: и на мен ми се струва, че 14 дни да пие дуфалак са много, наистина крушите са най-доброто нещо, ако детенцето е захранено.
По въпроса с педиатъра и ние ходим на частен, по-точно на платени прегледи, но само защото е по-чисто и приемат само бебенца.
По въпроса с разходките, не излизаме, но вече мъжа ме "екипира" с дебело яке и смятам да продължим с разходките, иначе не се виждам цяла зима да не излизам от вкъщи. ooooh!
За прахта за пране пера със Сано Максима, а ако има петна първо с Ариел. ПП по идея взета от форума най-упорите петна пера първо със студена вода и изчезват  Peace

# 21
  • Мнения: 50
Допълних първата страничка, с олекотен списък...Дано да няма грешки.

Ние се върнахме от разходка. Тук има поне 20см сняг, около -5 градуса е, но е слънчево и много приятно. Стефан обаче заспа като тупанче, и ей го спи вече от 1.5 часа (в което време аз се занимавам с темата  Mr. Green, вместо да седна и да си науча уроците...ама айде...). Мисля, че с дрехите, които има, спокойно можем да излизаме докъм -10 градуса. Обличам го с памучно панталонче и боди с дълъг ръкав, отгоре една ватирана блузка, в космонафта и в торбата. Слагам само шапка, че космонафтът му е дълги ръкави и затворени крачета, така че няма нужда от ръкавици и ботуши...А аз си имам подходящи зимни дрехи, така че не ми е студено, даже напротив...То и като буташ количката в снега, бая зор виждаш Simple Smile

Чакам го да се събуди, че го чака пюре от грах, моркови и картофи...

Да се оплача - направих коледни картички със снимка на Стефан с коледно костюмче, и тамън вчера да ги разпечатан, надпиша и пратя, и принтерът ми се скапа...Сега няма коледни картички, а ако ги поръчам да ми ги принтират някъде, ще отнеме поне седмица, да ми ги доставят, и то Коледа минала и заминала...А нямаме тук познати с цветен принтер Sad ако си бяхме в Стокхолм, щяхме да намерим, ама тук, в дивата провинция.... Sad

# 22
  • Мнения: 25
snowwhite с количка в снега...как ли ще стане в БГ, като тука изриват по тротоара само една партинка колкото да се резминат двама човека хихихиихихихи

аз само си ви прочитам и през другото време се излежавам на дивана, а Калоянчи спииии

# 23
  • Мнения: 31
Моля, някой да каже по колко лъжички бисквити плазмон слагате на едно бурканче плодово пюре /от малките на Хип/, за да заместите хранене  Praynig

# 24
  • Мнения: 25
Арина на кутията не пише ли, по принцип се почва с 2 бисквитки и постепенно се увеличава количеството. ти можеш да сложиш колкото предцениш зависи какъвм резултат искаш да постигнеш - да е гъсто, да се наяде, да опита или друго...

# 25
  • Мнения: 85
Честито на днешните месечковци!
Честито и на рожденичката!  newsm51 На всичси много здраве и весело настроение!
Добре дошла на новата мама Vilence!   bouquet
Кате и ние не сме захранени - говорих с нашата педиатърка и ще го захранвам след 6 месец - тоест след 27.12. Значи горе - долу по едно и също време с вас. Ще можем да се питам една друга - ти с какво смяташ първо да започнеш - плодово или зеленчуково пюре? - аз още се чудя.

# 26
  • Мнения: 9 814
Само да попитам- нарочно ли детето ми липсва от първа страница?
И други бебета ги няма.

# 27
  • Мнения: 31
Шарки, моите бисквити са в кутия на прах /не на отделни бисквитки/, а на упътването пише според апетита на детето, но моето изяжда всичко, което дам даже нерядко реве за още  Whistling искам да заместя следобедното хранене с плодово пюре и тези бисквитки /може и адапт мляко да додам/, че се боря да спирам кърмата /сега изцеждам и след пюрето додавам по около 100-120мл кърма, но с това цедене няма скоро да се справя със спиране на млекопроизводството!!!

# 28
  • Мнения: 5 000
Франческа, момичетата чистят списъка, теб са те пропуснали сигурно.
Аз предлагам да не се изключва никои от списъка Confused може рядко да се включват някои, но не ги триите.

# 29
  • Мнения: 9 814
Ами, Алиен понеже и аз включвам момичетата дето правят темата, та за това питам.
Може да не съм желана, знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт