Какъв подарък за доктор?

  • 36 155
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
Когато родих големият ми син, свекърва ми ми даде един голям хубав гоблен да подаря на доктора( тя е много добра гобленарка).Имаше и алкохолен подарък също, но той в случая не е важен.Няколко месеца по-късно чух от други хора, че доктора е казал за подаръка от нас, че до сега му е най-хубавият подарък.Икона също мисля, че е добър избор( освен, ако човека не е атеист).

# 16
  • Мнения: X
Лекарите бонбони не пият. Не ми харесва и идеята за химикалка- ще я свърши и хвърли, а може да я загуби. Хубаво е да е нещо, с което ще си те спомня.
Икона със светецът, отговарящ на името му например или някакво растение- например бонзай.

Те и цветя не пият Mr. Green
Химикалки, цветя, икони - все неща, дето едва ли ще се харесат на един лекар.

# 17
  • Мнения: 2 229
При положение, че е отказвал пари вече, надали ще приеме кошница и плик с пари..

# 18
  • Мнения: 1 108
Благодаря ви за интересните идеи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Кошница с подаръци ,портфейл с пари - не ми допада тази идея.
Химикалка - подарих му при първото раждане и с изненада открих ,че след 4 години все още я ползва.
За иконата и гоблена - на мен лично ми харесват ,но незнам на него дали ще му допаднат -/само да не ги захвърли в някой ъгъл където да събират прах/
стилен сувенир... или някой личен аксесоар...- да би било най-практично ,но уви не му знам навиците и интересите.Даже назнам дали пуши или не  Sad
Моят съпруг също предложи електронна рамка за снимки , но като че ли аз съм малко с резерви - при положение ,че има два кабинета - единият в частна клиника,другият в държавна.

Така ,че все още не съм решила и съм в голяма въпросителна

# 19
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
И, аз мисля, че не е удачно да се предлагат отново пари, след като вече са отказани.
Алкохол и бонбони - те са свикнали с такива подаръци.
Избери някое от другите предложения, на мен ми допадна идеята за икона, ако е вярващ.

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 341
Моята приятелка подари златна гривна на доктора който спаси майка и.

# 21
  • Мнения: 2 707
На едно място видях витрина с много интересни медалиони (плочките, тази част, която е висулката на медалиона, опфу, надявам се става ясно какво имам предвид) - златни, сребърни, много различни като стилове, в хубави кутийки, но бяха и сериозни като цена. Изглеждат много добре като подарък, а и не ангажират човека непременно да ги носи, може да си ги запази и като сувенир.

# 22
  • Мнения: 182
Аз на моя доктор подарих кристален сервиз за газирано-кана и 6 чаши. Разкошен сервиз беше, но нямам идея дали му е харесало. В последствие разбрах,че искал пари, т.е предпочитал парите....Но тогава бях на 20 години и някак не умеех да давам пари...

# 23
  • Мнения: 417
Може и хубава икона.Не е много личен подарък ,но мисля въпреки това подходящо.

Точно това и аз щях да напиша. Има едни икони около 40/25см. отгоре със стъкло, много стилни и красиви, вътре имат сребърни частици на ореолите между 100 и 200лв. са със сертификат в кутия ги продават вътре с кадифе. Много красиво изглеждат цялостно. Можеш да я осветиш.

# 24
  • Мнения: 2 631
Тогава най - добре му подари ваучер с определената от теб стойност за покупки в някой магазин!  Peace
Може да си купи и дигитална рамка, но поне ще си я избере... Wink
Вече страшно много и различни магазини предлагат такива ваучери!  Party Party

# 25
  • Мнения: 2 161
В рекламните агенции има каталози,от които можеш да избереш стилна писалка,която лазерно да ти надпишат.Дори предлагат портфейли,чанти на известни марки.Ако не ти се ходи по магазините.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 479
Мъжът ми подари часовник на моят лекар.
Но ние сме приятели, така да се каже и един красив швейцарец, с дискретен надпис с датата на раждането и името на дъщеря ми, решихме, че е подходящ подарък.
И в този, конкртен случай, този спомен държахме да е съвсем личен.

Иначе кошници с напитки и сладкиши изпращах няколко пъти, по време на бременността ми, минаха Родженни и Именни дни, Коледа и 8-ми март. Но те, по-скоро бяха комплимент за екипа, който работи в кабинета, а за лекаря ми желанието ни беше да поднесем подарък, който е лично за него.
Снаха ми скоро роди и точно писалка с монограм беше нейният избор.
За мое голямо удоволствие, ползва и двата подаръка.

# 27
  • Мнения: 674
Дай му пари ще се зарадва. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 047
Лекарите алкохолици и диабетици станаха с тези питиета и сладкиши.
Чувал съм, че пари най-ги устройват. Могат да си купят каквото им трябва.
В твоя случай, смятам, че гореспоменатите икона (има едни нарисувани на парче естествена кожа), гоблен, и ваучър за екскурзия или спа почивка са подходящи.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
А защо да не е ювелирна монета. На нашите кумове им подарихме такава за сватбата ни, а и те на нас /без да се уговаряме предварително/. На нашата монета кумовете са гравирали нашите имена и ни я поднесоха с думите да я подарим на нашето дете, когато се зажени. Има и красиви Коледни монети комплект, които са устойчиви на висока температури и могат да се слагат в баницата или питката с късмети. Това мисля, че е страхотен подарък, който не само остава за спомен, но и с времето става все по-скъп. Комплекта струва 120лв и има 12 монети, ако не се лъжа, а другите варират от 64лв до 360лв. Има и 24к златни монети, които са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт