АВГУСТ месец е прекрасен и ще чуя гласец ясен!

  • 19 550
  • 713
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен и ЧНГ на всички  Hug

И мен досега като са ме гледали само сме виждали пулсациите, ама то това е важното - да ги има. А дали си чува нещо - аз не съм чувала, ама не съм и питала. Аз също днес ходих отново да видя как са бебоците. За сега - да чукна на дърво - всичко е нормално - едното върви по-голямо, другото по-малко, ама те после ще си дойдат на местата. Относно термина. Аз принципно съм за 13 август, обаче с близнаци идва към 15-20 юли евентуално. И аз обаче съм си решила да си остана и да пиша тук при вас, понеже сте ми и на мен на късмет, освен това е по-готино като си споделяме точно кой как се чувства и сме си на едни и същи седмици.  Hug

Здравей мила и на мен доктора ми каза 15-20 юли за бебоците..ще ти стискам палци всичко да е наред и важно е да устискаме колкото може по-дълго... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен и ЧНГ на всички  Hug

И мен досега като са ме гледали само сме виждали пулсациите, ама то това е важното - да ги има. А дали си чува нещо - аз не съм чувала, ама не съм и питала. Аз също днес ходих отново да видя как са бебоците. За сега - да чукна на дърво - всичко е нормално - едното върви по-голямо, другото по-малко, ама те после ще си дойдат на местата. Относно термина. Аз принципно съм за 13 август, обаче с близнаци идва към 15-20 юли евентуално. И аз обаче съм си решила да си остана и да пиша тук при вас, понеже сте ми и на мен на късмет, освен това е по-готино като си споделяме точно кой как се чувства и сме си на едни и същи седмици.  Hug

Здравей мила и на мен доктора ми каза 15-20 юли за бебоците..ще ти стискам палци всичко да е наред и важно е да устискаме колкото може по-дълго... Rolling Eyes
Момичета и аз ви стискам много силно палци!Вие сте ми слабост!Особено след като вчера моите племеннички бизначки на 3год и 5мес.ми пяха по телефона и ми разказваха какво ли не и ме просълзиха от щастие!

# 32
  • Мнения: 20
Момичета,сега видях,че коментирате витамините за бременни.Аз лично смятам,че е рано за друго освен фолиевата.Взела съм си и калции да пия,но и за него не съм сигурна дали се налага още.Не за друго ,а защото зъбчетата ми се развалят лесно.За другите витамини-мисля,че 4ти месец ще можем да си изберем.Не че вече не съм си избралаSimple SmileОтвратителна съм-това ми е работата.Помощник-фармацевт съм и само лекарства в моята главица.Извинявайте,че все се меся,като стане въпрос за хапове Embarassed

Лунен сън, много се радвам, че си имам съгражданка. При кой доктор си се записала ти? Колкото до витамините и аз съм чела, че фолиева киселина се пие до 3-4- ти месец, а други витамини след това, но с първата бременност гинеколожката, която ми я потвърди ме посъветва да ги почвам веднага. Сега си имам един малък голям дундъо.  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 214
ЧНГ и от мен. Пожелавам на всички една много спокойна и изпълнена само с положителни емоции бременност, а на финала най-прекарсния дар за всяка жена - пухкаво и здраво бебе.
На мен нещо днес ми е много нервно. Може би е нормално след дългите почивни дни да не се чувставам съвсем уютно в офиса. Нищо не ми се прави и дано скоро отмине това състояние, което ме е обзело, че е много неприятно както за мен, така и за околните.
Иначе като цяло се чувствам добре, като не броим нечовешката умора, която ми трови живота. И само ми се спи. Надявам се да вляза в релси скоро.

# 34
  • Мнения: 10
Здрасти,СиСиТу !И аз се радвам,че имам съгражданка,даже имаме още една в темичката-голяма симпатяга-Либи.Аз съм при д-р Илиев,а ти къде ходиш?За витамините-ти си друга групичка щом кърмиш-попийвай си ги.А наистина мисля,че е рано,защото като се консумират зърнени храни и плодчета-колко зародишче е-ще се справи да си вземе,каквото му трябва.А и аз без друго съм си дунди,засега да не се подпълвам и с витаминки:)От синтетичните понякога плодът нараства много и после-зор.Ама при всеки е различно.Аз съм навестявала темичките на сливенските майки и като видях ,че пишеш тук се зарадвах и изненадах,но си тряйках WinkВъзхищавам ти се,че продължаваш с кърменето!
Днес много активна се извъдих,ще досадя на хората Embarassed

# 35
  • Мнения: 20
Здрасти,СиСиТу !И аз се радвам,че имам съгражданка,даже имаме още една в темичката-голяма симпатяга-Либи.Аз съм при д-р Илиев,а ти къде ходиш?За витамините-ти си друга групичка щом кърмиш-попийвай си ги.А наистина мисля,че е рано,защото като се консумират зърнени храни и плодчета-колко зародишче е-ще се справи да си вземе,каквото му трябва.А и аз без друго съм си дунди,засега да не се подпълвам и с витаминкиSimple SmileОт синтетичните понякога плодът нараства много и после-зор.Ама при всеки е различно.Аз съм навестявала темичките на сливенските майки и като видях ,че пишеш тук се зарадвах и изненадах,но си тряйках WinkВъзхищавам ти се,че продължаваш с кърменето!
Днес много активна се извъдих,ще досадя на хората Embarassed

Ааа, ами с Либи се знаем, защо и ти не се включваш в сливенската тема. Ама не знаех, че и Либи е бъдеща августинка  newsm78 Браво, много се радвам, това да се чува.
Колкото до кърменето, аз съм на приключване полека- лека. Не е свързано със сегашната ми бременост, просто от много време си бях решила да кърмя до годинката. Макар че сега като се замисля така или иначе ще си гледам двама малчогана можеше да пробвам едно кърмене в "тандем"  Laughing
Иначе аз съм при д-р Радков, той изроди сина ми Божидар.
Голям спам ударихме.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 077
Хай мацки!
Честита Нова Година!
Ама вие празнично сте писали, писали  ooooh!, а да не говорим, че още ми е трудна ориентацията, кой кой е.
Честито на всички чуи сърчица  Hug.
А дано всички се впишем в редици те.
Ако на някой му се занимава и може, скоро време предлагам на първа страница да се запишат имената и термините, както е в другите отчетни.

Дай само да мине краят на първи триместър, че все пак...

След това ще съберем всички на куп, ще е чудесно Wink

# 37
  • Мнения: 17
дай боже да мине първия триместър и всички да сме още в темата .надявам се всичко да мине както трябва и накрая хубави и много здрави бебета. а така като гледам има много близначета и утре като отида на доктор може и на мен това да ми каже  #Crazy #Crazy и да е така да бъдат живи и здрави само това трябва да ни е в главата. и ако някаде ни заболи просто трябва да мислим позитивно че бебчето ече нямам място и си прави пространство . аз така правя и за в момента съм наред да неказвам голяма дума но мисля че това помага  Hug Hug Hug Stop Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 0
ЧНГ!!! Всичко най - хубаво и като подарък ви пожелавам едни пухкави,малки и сладки бебчета през август!!! preggo preggo Аз не се стърпях,днес бях на лекар,видях малкото човече  newsm30 Боже колко беше сладко!!! Или поне това,което си представих Simple Smile В 8 г.с и 4 дни сме Simple Smile док каза че има сърдечна деиност  smile3501 smile3501 дано при всдички всичко е наред !!!

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте! Да се включа и аз във вашата темичка. Терминът ми е на 09.08.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 835
Запис и от мен в новата тема. Честито за новите сърчица. Все едно е дали сте ги видели или чули, важното е, че са там!

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 757
Привет и от мен  Hug терминът ми е на 01.08.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2
 Ееех, колко много августинки сме само  smile3501 Аз само да се включа в новата темичка, като на бързо разкажа за това как чухме сърчицето, на нашето бебче  Heart.. Ама това че лекарите никога не обясняват е много лошо, на първия скан в шеста седмица, макар и само сакче и жълто тяло да се видя, лекарката вади доста снимки, и вън имаше табела, че когато си поискаме снимките ще трябва да дадем 2 паунда за дарение, и аз докато ми "опаковаха" резултатите им казах че си искам снимките, а те ми казаха, че не са извадили за мен понеже не съм поискала от лекарката  Shocked , аз им казах че не съм знаела, но те са направили и аз си ги искам, те ме залъгаха с номера, че видиш ли плод не се виждало, като дойда на другия скан, и има бебе, тогава ще ми дадат.. А тези били за картона ми... На частния видеозон, когато си записвах час им казах, че ако всичко е наред, искам двд, за да си виждам и в къщи сърчицето.. Но когато ми направиха видеозона, също само видяхме сърчицето, показа една черна линия права и каза това е сърцето, и ми изкара 4 снимки, не че не се радвам на снимките, но толкова рано то нищо не се разбира, исках да имам реален запис и й го казах, тя се учуди, че в толкова ранен стадий искам двд (скъпичко е) а може да запише максимум 5 мин. понеже общо взето няма кой знае какво да се запише.. Но аз и се замолих, че за мен е важно пред вид проблемите които имам.. и жената ми направи втори скан, който го записа и тогава ни пусна да чуем сърцебиенето, понеже на записа звука не се записва.. беше много обяснителна, успокои ме доста... Та така, сега чакам сряда понеже съм на втори държавен видеозон, да видим там как ще е, да стискате палци  Praynig... Моят съвет е да ги питате дали може да ви пуснат да чуете сърчицето, ние с мъжът ми се просълзихме, толкова мъничко същество 11 мм а с такова силно сърчице  Two Hearts  да ни е живо и здравичко..
 От сърце го пожелавам на всички мами във форума!

# 43
  • Мнения: 1 263
Запис и от мен.  Heart Eyes  bouquet

# 44
  • Мнения: 156
Благодаря ти, Лунен сън!
Записах си час и за Даскалов на 19-ти, че така или иначе трябва да ходя пак в края на месеца Simple Smile, просто малко ще изместя датичката.
Много се радвам, че толкова много майки сме чули сърчицата. На този етап май това е най-важно!
Почивайте си и дай Боже всички да си бременеем спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт