Грозно,по-грозно,най-грозно

  • 20 556
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 225
Аз съм сигурна, че всяко едно нещо, показано в темата, за някой е безумно красиво и убива за него. Laughing Колкото хора, толкова вкусове.. Whistling

# 91
  • Мнения: 431
^ Абсолютно вярно! Според мен идеята на темата по-скоро е, че твърде ексцентричното не се харесва на много от нас... (разбира се, не на всички)

# 92
  • Мнения: 2 225
^ Абсолютно вярно! Според мен идеята на темата по-скоро е, че твърде ексцентричното не се харесва на много от нас... (разбира се, не на всички)

Е, да, на мен темата ми е забавна, и 99% от нещата са ужасяващи по мое мнение. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 225
^ Абсолютно вярно! Според мен идеята на темата по-скоро е, че твърде ексцентричното не се харесва на много от нас... (разбира се, не на всички)

# 94
  • Мнения: 116
Ето това са най-грозните обувки, които съм виждала  Simple Smile
За съжаление, това са краката на любимата ми Сара  ooooh!
На Irregular choice са ...това е лЮбимата ми марка....има хора на които им харесват,на мен повечето неща качени от вас ми харесват без чантите на в'тон и обзавеждането на версаче.....а крокса лятото не го събувам!

# 95
# 96
  • Мнения: 276
nadiad, уникални рокли просто  Shocked Grinning

# 97
  • Мнения: 4 202

Toзи сайт направо ме разби, особено това
Към него могат да се прибавят голяма част от шедьоврите, които се излагат по време на абитуриентските балове  Mr. Green

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Toзи сайт направо ме разби, особено това
Към него могат да се прибавят голяма част от шедьоврите, които се излагат по време на абитуриентските балове  Mr. Green

Това и мен ме остави без дъх.

# 99
  • Мнения: 106
Страхотни примери сте изровили наистина,ококорих очи  Laughing А иначе въпросните чантички иглу,конче...и каквито още там бяха ги продават в един магазин на Витошка,определено като ги мернах на витрината се спрях и за момент се замислих какво всъшност е това  Shocked Забавни са,бих купила такава като шеговит подарък единствено,стига да не струваха по 1000+ евро  Laughing

# 100
  • Мнения: 444
обичам да съм различна,
а не от масовката Sunglasses[/b]
...и Louis Vuitton как точно се вписва в гореизброеното? Laughing
По повод оплютите брокатени Miu Miu-та:



Доказателство, че всичко е в  съчетанието.

# 101
  • Мнения: 364
Обожавам Amy като певица, но прическа, стил на обличане и рисунките по тялото са отвратителни!

# 102
  • Мнения: 7 467
Обожавам Amy като певица, но прическа, стил на обличане и рисунките по тялото са отвратителни!



Абсолютно анти е   Sick

# 103
  • Перник
  • Мнения: 751
Прическата и е най-потресаваща според мен  Sick

# 104

Общи условия

Активация на акаунт