Грозно,по-грозно,най-грозно

  • 20 556
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 277
Ужасни са, бих ги приела само в ръцете на 4 -годишно момиченце.

Това, че отиват само на момичета и млади жени, не ги прави ужасни. Разбира се, че баба ми ще бъде смешна с такава чанта. От друга страна всеки си има вкус. Моите познати ги харесват.

# 76
  • Мнения: 2 398


Наречете ме луда, но тази мода е ненормална.  Blush Първо - с това нещо има сериозна опасност да се потрошиш, второ - изглежда ми подходящо за някоя проститутка, с извинение... И трето - ужасни са.  Grinning
А, мен ме кефят и то много!

# 77
  • Мнения: 1
Е, добре, ама това е лично мнение, нали?  Wink Затова за всекиму според вкуса и желанието.  Grinning

# 78
  • някъде
  • Мнения: 979
Добре де,нали в началото на темата се направи уговорка,че няма да оспорваме вкуса на другите,няма да се вихрят спорове относно грозотата на даден продукт,а само ще го показваме.

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 4 781
Това е откровено грозно....





- Не Анджелина, а роклята й визирам  Peace

# 82
  • софия
  • Мнения: 2 140
По моята скала за дамски панталони,тези са най-грозни

# 83
  • Мнения: 278
Не мога да се начудя как милиони жени въздишат по ужасно скъпите чанти на Luis Vuitton. За мен повечето са, меко казано, грозни.









За някои грозна - въпрос на вкус, за други не.
Е, аз съм от вторите, конкретно за този модел и марка като цяло.

П.п. И съм горда притежателка на въпросния модел  Mr. Green

И потури имам над 20 чифта,
като цяло май съм в най-дясната графа (най-грозно)
Повтарям въпрос на вкус и стил - обичам да съм различна,
а не от масовката Sunglasses

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз пък имам шал със същия десен и е божествен  Heart Eyes
Обаче във вид на чанта и на мен не ми харесва.

# 85
  • Мнения: 278
Сподели от къде си го закупи плийз, че го търся под дърво и камък Simple Smile))))

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Сподели от къде си го закупи плийз, че го търся под дърво и камък Simple Smile))))

От ибей. Потърсих продавача, обаче явно не съм го сейвнала.

# 87
  • Мнения: 577
При вас е весело   bouquet Отивам да поразгледам и задните странички.
*********
За лов и риболов:-
"Диор"
``Пепе``-55 лв.  Wink

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 14:01 от Juuuu

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 309
Не мога да степенувам по грозота това, което видях. За мен, абсолютно всичко показано е грозно.
Без нито едно изключение. Simple Smile
Явно съм консерва, а не се имах за такава. newsm78

# 89
  • Мнения: 1 322
 Joy много забавна темичка! Много ми стана смешно от чантата Валентино, която Бубанка е показала в началото - аз пък тооолкова да съм я харесала, издирвам я под дърво и камък в червено, но само грозни и брутални имитации от изкувствена кожа намирам  ooooh!

И на мен потурите са ми ужасно грозни! Но не по-малко от тези ужасии  Shocked

Долче и Габана

Гес

Общи условия

Активация на акаунт